G. Landsbergis atkirto į S. Skvernelio siūlymą: tai ne tas žmogus, kuris gali patarti

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) pirmininkas Gabrielius Landsbergis sako, kad ekspremjeras Saulius Skvernelis tiesiog neturi jokios teisės patarti dabartinei Vyriausybei atleisti ministrus. Komentuodamas pastarojo raginimą „perkrauti“ Vyriausybę, atleidžiant dalį ministrų, G. Landsbergis prisiminė skandalus, į kuriuos buvo įsivėlęs S. Skvernelio Vyriausybėje susisiekimo ministru dirbęs Jaroslavas Narkevičius.

„Problema yra tokia, kad tai tikrai nėra tas žmogus, iš kurio aš labai laukčiau patarimų. Aš pamenu jo žodžius apie poną Narkevičių ir tai, kokiais argumentais jis gynė poną Narkevičių. Žmones, kurie tuo metu neturėjo apskritai jokio visuomenės palaikymo, nesprendė jokių krizių, o tik jas kūrė. Jie fiziškai buvo atsakingi už naujų krizių valstybėje kūrimą ir jie jam tiko“, – sekmadienį Vilniuje vykusiame TS-LKD suvažiavime žurnalistams komentavo dar vienai partijos pirmininko kadencijai paskelbtas G. Landsbergis.

Problema yra tokia, kad tai tikrai nėra tas žmogus, iš kurio aš labai laukčiau patarimų.

Politikas galvoje turėjo istoriją, kuomet tiek prezidentas, tiek tuometė opozicija reikalavo atleisti į kelis skandalus įsivėlusį ir kaltinimų dėl galimos korupcijos sulaukusį susisiekimo ministrą Jaroslavą Narkevičių.

G. Landsbergio teigimu, jei ir šiuo metu S. Skvernelis mano, kad J. Narkevičius buvo tinkamas eiti pareigas, tai jis tiesiog neturi jokios teisės kalbėti apie „perkrovimus“ dabartinėje Vyriausybėje.

„Jeigu jo suvokimas apie tuos žmones, kurie turi būti Vyriausybėje, yra nepasikeitęs ir yra toks pat – o aš nematau priežasčių, kodėl jis turėtų būti pasikeitęs – tai turbūt aš iš jo patarimų dabar kol kas nelaukčiau“, – teigė G. Landsbergis.

S. Skvernelio manymu, epidemiologinei situacijai blogėjant, nebeliko kito kelio, kaip tik „perkrauti“ Vyriausybę, atleidžiant dalį ministrų. Tai, jo teigimu, ne tik gali sukurti naują postūmį Vyriausybės sprendimams, bet ir atkurti visuomenės pasitikėjimą valdžia – ypač tarp žmonių, kurie užsispyrė ir nesiskiepija iš principo.

„Aš manau, kad problemos sprendimas būtų, jei pavyktų sutarti dėl atskirų ministrų (atstatydinimo – ELTA). Tai būtų labai svarbus sprendimas, nes krizes reikia spręsti. Dabar matome, kad jos nepavyksta išspręsti, matome, kas darosi su pandemija. Ji nėra suvaldyta, nėra sprendžiama. Mes milžinišku greičiu artėjame ten, kur jau kažkada buvome“, – Eltai sakė S. Skvernelis.NAUJAUSI KOMENTARAI

Danutė

Danutė portretas
O jau tu darai ir negalvodamas, ką galima tokiam patarti, kai protas iš paskos eina.

Pastabusis

Pastabusis portretas
Tegu Skvernelis prisimena praėjusių metų rudenį, kai su Veryga nuslėpė užsikrėtusiųjų ir mirusių nuo covid-19 skaičių, norėdamas savo naudai paveikti rinkimų rezultatus ir geriauatgailauja tylėdamas...

Mindaugas

Mindaugas portretas
Tavo senelis gyvena 90 draugeli ir laikas tai suprasti.nebe tie laikai.nebeturit ko parduot.senelis jau viską pardavė.ir vogt nebėra ko nes rusai senai isejo
VISI KOMENTARAI 26
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių