Eurokomisaras: susitarimai dėl ES žaliojo sertifikato bus iki birželio pabaigos

Susitarimai dėl žaliojo sertifikato turėtų būti patvirtinti iki birželio pabaigos, sako už Europos Sąjungos vidaus rinką atsakingas eurokomisaras Thierry Bretonas (Tjeri Bretonas).

Jis taip pat patikino, kad pagal EK susitarimus su gamintojais, vakcinų tiekimo pagreitis ir toliau spartės siekiant tikslo iki vasaros vidurio paskiepyti 70 proc. populiacijos.

„Mes tikime, kad tai bus baigta iki birželio pabaigos, ir žaliasis sertifikatas pradės veikti, nes norime būti pasirengę prasidedančiam vasaros sezonui“, – pirmadienį po susitikimo su prezidentu Gitanu Nausėda per spaudos konferenciją Vilniuje sakė T. Bretonas.

Mes tikime, kad tai bus baigta iki birželio pabaigos, ir žaliasis sertifikatas pradės veikti, nes norime būti pasirengę prasidedančiam vasaros sezonui.

Jis įsitikinęs, kad sertifikatas, parodantis, ar asmuo yra pasiskiepijęs, persirgęs, ar turi neigiamą COVID-19 testą, leis europiečiams laisviau keliauti, keliant patirti kuo mažiau rizikos ir padės kovoti su ligos plitimu.

Europos Parlamentas ir Europos Sąjungos valstybės narės praėjusią savaitę pasiekė susitarimą, kuris leistų visiems žmonėms, gyvenantiems 27 ES šalyse, gauti skaitmeninį sveikatos pažymėjimą, vadinamąjį žaliąjį sertifikatą, įrodysiantį jų vakcinacijos statusą, COVID-19 testo rezultatą ar pasveikimo nuo koronavirusinės infekcijos faktą. Šį susitarimą oficialiai dar turi patvirtinti Europos Parlamentas, jo plenarinė sesija suplanuota birželio 7–10 dienomis Strasbūre.NAUJAUSI KOMENTARAI

siaip

siaip portretas
Musu asilai i ,,galimybiu pasa,, neitrauke zmoniu turinciu antikuniu, tai dabar jau ir ES zaliasis sertifikatas imsis segregacijos.... Paaiskinkit, kas suteikia apsauga nuo covid ar vakcina, ar organizmo imunine sistema sugebanti atpazinti virusa ir su juo kovoti isskiriant antikunius.... Slykstu!
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių