Dar vienos kadencijos sieks mažiausiai 10 dabartinių socialdemokratų merų

Socialdemokratų partija (LSDP) šeštadienį Jonavoje vykstančioje konferencijoje paskelbė kitų metų kovą savivaldos rinkimuose mero posto sieksiančių 53-jų kandidatų sąrašą.

Jis buvo paskelbtas socialdemokratų konferencijoje Jonavoje šeštadienį. 

Socialdemokratai savo partiečius į merus kels visose šalies savivaldybėse – paskutines pavardes pateiks vėliau, kai kandidatus patvirtins skyriai.

Socialdemokratams atstovaujantys merai šiuo metu vadovauja 15-kai savivaldybių.

Socialdemokratų lyderė europarlamentarė Vilija Blinkevičiūtė sako, kad 2023 metų savivaldos rinkimuose tikisi

„Mūsų kartelė aukštai pakelta, turime turėti ne mažiau kaip 15 tiesiogiai žmonių išrinktų merų.  Tikimės tai pavyks padaryti. Kitokio tikslo kelti ir negalime. Tai būtų geras rezultatas. Ir susiklosčius situacijai, kad dirbsime labai atsakingai, bus išrinkta ir daugiau socialdemokratų merų, nes žmonėms reikia kairiosios minties, idėjų įgyvendinimo ir problemų sprendimo“, – šeštadienį žurnalistams Jonavoje teigė partijos vadovė.

„Noriu kreiptis ir į didžiųjų miestų žmones  – ar neatrodo, kad jau seniai atėjo laikas socialdemokratų merą turėti pačiuose didžiausiuose miestuose“, – pridūrė ji. 

V. Blinkevičiūtės teigimu, planas yra gauti ir ne mažiau negu dabar turi savivaldybių tarybos narių mandatų. Dabar jų socialdemokratai turi daugiausia tarp visų partijų.

Kojos bus svarbiausia, o ne pakabinti plakatai.

Dar vienos kadencijos sieks 10 dabartinių merų: Akmenės rajone – Vitalijus Mitrofanovas, Alytaus mieste – Nerijus Cesiulis, Birštone – Nijolė Dirginčienė, Jonavoje – Mindaugas Sinkevičius, Zarasuose – Nikolajus Gusevas, Pakruojyje – Saulius Margis, Ignalinoje – Justas Rasikas, Vilkaviškyje – Algirdas Neiberka, Prienuose – Alvydas Vaicekauskas, o Marijampolėje – Povilas Isoda.

Kaune mero posto sieks partijos Kauno miesto skyriaus pirmininkas Darius Razmislevičius,  Klaipėdoje – gydytojas Romaldas Sakalauskas, Klaipėdos rajone – vicemerė Ligita Liutikienė, Panevėžyje – miesto politinis bei visuomenės veikėjas Ramūnas Vyžintas, Panevėžio rajone – vicemeras Antanas Pocius, Šiauliuose – partijos Šiaulių miesto skyriaus pirmininkę Roma Janušonienė, o Šiaulių rajone – seniūnaitis Darius Simonavičius. 

Dėl kandidato į Vilniaus merus bus apsispręsta vėliau.

Alytaus rajone į merus siūlomas Alytaus rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Virgilijus Pranskevičius, Anykščiuose – vicemeras Dainius Žiogelis, Druskininkuose – medikas Povilas Jegelavičius, Kupiškyje – buvęs ilgametis Kūno kultūros sporto departamento vadovas Algirdas Raslanas, Neringoje – buvęs parlamentaras Arvydas Mockus, o Švenčionyse – buvęs europarlamentaras, Seimo narys, kultūros ministras ir Darbo partijos pirmininkas Šarūnas Birutis.

Socialdemokratų partijos garbės pirmininkas Vytenis Povilas Andriukaitis ragino į rinkimus eiti su jėga, įkvėpimu ir konsolidacija, o Alytaus mieste mero posto vėl sieksiantis N. Cesiulis ragino kolegas „neinvestuoti ten, kur nereikia“ – nešvaistyti pinigų lankstinukams.

„Kojos bus svarbiausia, o ne pakabinti plakatai. Niekas nerenka plakatų, o renka žmones, todėl nusipirkite patogius kedus ir eikite pas žmones“, – ragino meras. 

Opozicinė socialdemokratų partija yra didžiausia šalies partija su maždaug 14,7 tūkst. narių. Socialdemokratai Seime turi 12 narių frakciją.

Pastarųjų visuomenės nuomonės apklausų duomenimis, socialdemokratai patenka į populiariausių partijų trejetuką, jiems savo balsą žada maždaug 8–10 proc. apklaustų gyventojų.


Šiame straipsnyje: socialdemokrataimerairinkimai

NAUJAUSI KOMENTARAI

Tikėsimės

Tikėsimės portretas
Armonaitė spaudai kukliai pareiškė, kad tikisi būti išrinkta kituose seimo rinkimuose

Vartotojas

Vartotojas portretas
Nupaveiksluokit mano subine išgamos melagiai apsimeteliai. Soc demai laikas į šiukšlyną atsistoti, su kitomis numirusiomis parcijomis:) tik gaila kad dar perbėgo keletas žiurkių pas sverną, irgi apeikit šito melagio milicininko parciją

Durnių durniai

Durnių durniai portretas
Čia tie, anot Bumbergytės, pas kuriuos šeimos nariai durnių durniai ir juo visus b... galima vadinti.
VISI KOMENTARAI 4
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių