D. Grybauskaitė: nesustabdžius teroristinės Rusijos, agresija gali išplisti

 • Teksto dydis:

Nesustabdžius Rusijos Ukrainoje, agresija gali išplisti Europoje, ketvirtadienį paskelbtame interviu pareiškė prezidentė Dalia Grybauskaitė, Rusiją pavadinusi teroristine valstybe.

Nesustabdžius Rusijos Ukrainoje, agresija gali išplisti Europoje, ketvirtadienį paskelbtame interviu pareiškė prezidentė Dalia Grybauskaitė, Rusiją pavadinusi teroristine valstybe.

„Ukraina šiandien kovoja už visos Europos taiką, už visus mus. Jeigu teroristinė valstybė, kuri vykdo atvirą agresiją prieš savo kaimynę, nebus sustabdyta, ta agresija gali išplisti Europoje ir toliau“, - LRT radijui sakė prezidentė.

Savo ruožtu premjeras Algirdas Butkevičius ketvirtadienį Žinių radijui situaciją Ukrainoje vertino kaip blogėjančią.

„Jokio optimizmo nematau, ir galiu pasakyti, kad Rytų Ukrainoje situacija pradėjo toliau smarkiai blogėti. Patvirtinusi vadinamuosius rinkimus ir jų rezultatus, manau, kad Rusija kursto naują realybę, tai yra „naują Padniestrę“. Matome, kad karinės vilkstinės iš Rusijos kerta sieną ir juda į Vakarus separatistų kontroliuojamose srityse, ir aš manau, kad šitas judėjimas gal ir reiškia, kad Rusija siekia išplėsti separatistų kontroliuojamas teritorijas“, - teigė A.Butkevičius.

Anot D.Grybauskaitės, Ukrainai būtinas visapusiškas palaikymas.

„Ir politinis, ir dalykinis, ir humanitarinis, ir karinis palaikymas yra būtinas, kad ši šalis, jos žmonės, kurie pasirinko demokratišką kelią, kurie pasirinko savo valstybę tvarkytis patys, kurie nusprendė, kokia kryptimi jų valstybė turi judėti - tai yra Europos kryptimi, kad jie galėtų tai daryti be spaudimo, be karinių intervencijų, be agresijų“, - teigė D.Grybauskaitė.

Lietuvos vadovė taip pat pabrėžė, kad Ukrainai tenka kovoti ne tik su kariniu puolimu, bet ir su ekonomine, informacine agresija, korupciniu papirkinėjimu prieš Ukrainą.

„Lietuva, kaip ir kitos Europos valstybės, supranta, kad už taiką reikia kovoti, taiką reikia ginti, nepriklausomybė ir suverenitetas yra neliečiamas, kiekviena tauta turi tokią teisę turėti savo valstybę ir niekas jai negali diktuoti - ar mažai, ar didelei valstybei - niekas negali diktuoti, kaip jinai turi gyventi. Tai šitą turime visi aiškiai pasakyti dabartiniam Kremliui, dabartinės Rusijos vadovybei, kad tokie veiksmai nebus toleruojami niekada“, - kalbėjo prezidentė.NAUJAUSI KOMENTARAI

KLP.RU

KLP.RU portretas
O as Rusijos pozicija palaikau.Putinas protingas zmogus,tikras Rusijos patriotas. Pagarba.

šaunuolė prezidentė

šaunuolė prezidentė portretas
įvardija daiktus jų tikraisiais vardais, o ruskių ordos jaučia artėjantį galą, nes neilgai tokį sumautą gyvenimą kentės pati ruskių liaudis. Tad visokie atmatos rusai, anonimai, socialistai, stepas 439 ir kiti ruskių teroristų bendrininkai, ruoškitės maskvos maidanui, oi ruoškitės, šiukšlės bemokslės.

tam Km

tam Km portretas
apsirikai, tai tavo žmona, motina, duktė, anūkė yra сучкoc ir netgi nusipelnusios rusijos federacijos сучкy vardo. Išversiu į ruskių kalbą lotyniškais rašmenimis, nes nuo kirilicos pykina - tvoi žena, matj, dočka, vnučka - zaslužennye sučki russkoj federacii. Tad geriau prilaikyk liežuvį rusijos atmata, įsitaisiusi Lietuvoje.
VISI KOMENTARAI 16
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių