Buvęs kariuomenės vadas Valdas Tutkus pašalintas iš Regionų partijos Pereiti į pagrindinį turinį

Buvęs kariuomenės vadas Valdas Tutkus pašalintas iš Regionų partijos

2025-05-28 22:00

Buvęs kariuomenės vadas Valdas Tutkus pašalintas iš Lietuvos regionų partijos, trečiadienį BNS informavo šios politinės jėgos pirmininkė Giedrė Pavasarytė.

Valdas Tutkus
Valdas Tutkus / L. Balandžio / BNS nuotr.

„Ką tik Kaune įvyko valdybos posėdis, priėmėme sprendimą pašalinti generolą Valdą Tutkų iš Regionų partijos narių dėl jo įkurtos asociacijos „Alternatyva Lietuvai“, dėl dalyvavimo asociacijos veikloje, dėl to, kad mūsų partijos nariai kalbinami prisijungti prie asociacijos“, – teigė ji.

Pasak partijos vadovės, pasirodžius informacijai apie V. Tutkaus pašalinimą iš karių motociklininkų klubo, Regionų partijos valdyba pasikvietė jį ir išklausė paaiškinimų dėl įkurtos asociacijos „Alternatyva Lietuvai“.

„Šiandien dauguma valdybos narių išsakė nuomonę, kad V. Tutkus turi būti pašalintas iš partijos“, – sakė G. Pavasarytė.

Šiandien dauguma valdybos narių išsakė nuomonę, kad V. Tutkus turi būti pašalintas iš partijos.

Jos teigimu, Regionų partijai nepriimtina, kad asociacija kuriama partijos pagrindu.

„Mes matome, kad tai yra grėsmė Regionų partijai, galima sakyti, kad mūsų partijos viduje gimė dar viena politinė jėga, kuri pradėjo mus skaldyti iš vidaus“, – BNS tvirtino G. Pavasarytė.

Anot jos, V. Tutkus neigia, kad asociacija turi planų tapti politine partija, tačiau kalbindamas Regionų partijos narius prie jos prisidėti, pasak partijos pirmininkės, jis kalba kitaip.

V. Tutkus Regionų partijai priklausė nuo jos įkūrimo, bet pernai prieš prezidento rinkimus buvo sustabdęs narystę, o gruodį grįžo į organizaciją.

Šių metų gegužės viduryje V. Tutkus pranešė įsteigęs asociaciją „Alternatyva Lietuvai“. Tuomet jis BNS sakė, kad pagrindinis naujos organizacijos tikslas yra suvienyti „tikrąsias opozicines jėgas“.

Asociacijos vadovu išrinktas V. Tutkus, jo pavaduotojais tapo kartu su juo „Taikos koalicijos“ sąraše į Seimą kandidatę buvęs Seimo vicepirmininkas Mindaugas Bastys ir advokatas Ryšardas Burda.

V. Tutkus 2004–2009 metais buvo Lietuvos kariuomenės vadas, anksčiau jis yra buvęs Lietuvos kariniu atstovu prie NATO ir Vakarų Europos Sąjungos.

 

 

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Putna

labai primena Stalino laikus, kai garsiausi veikėjai-Jagoda, Ježovas, Berija vienas po kito prarasdavo savo postus
0
0
0

Šitas baigs prie parduotuvės, mėlyna nosim ...
3
0
Visi komentarai (3)

Daugiau naujienų