Atsakymo nesulaukęs R. Karbauskis perspėja Vyriausybę dėl galimos interpeliacijos

Šešėlinės Vyriausybės vadovas Ramūnas Karbauskis laišku kreipėsi į ministrę pirmininkę Ingridą Šimonytę, primindamas Vyriausybei teisės aktais nustatytą prievolę atsakyti į gaunamus raštus. Sprendimą nutarimu kreiptis priėmė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos suformuoto šešėlinio kabineto nariai. Laiške R. Karbauskis išvardija dokumentus, kurie oficialiai buvo išsiųsti Vyriausybei, ir kelia klausimą, kodėl ne tik politinėje darbotvarkėje, bet ir Vyriausybės biurokratinio aparato darbe toleruojama segregacija ir nevykdomos įstatymais apibrėžtos prievolės.

„Kreipiuosi į Jus, dar kartą prašydamas užtikrinti sklandų Lietuvos Respublikos Vyriausybės darbą, vykdyti įstatymu Jums suteiktas funkcijas ir atsisakyti valstybės instituciją žeminančio požiūrio į piliečius ir jiems atstovaujančius politikus, skirstant politikus į „vertus“ Jūsų atsakymo ir bendradarbiavimo bei „nevertus“. Toks skirstymas yra akivaizdus matant aukščiau nurodytą Vyriausybės bei atskirų ministerijų elgesį, kuomet dėl Jūsų politinių ambicijų nesilaikoma šalies įstatymų. Atskirų visuomenės grupių segregacija, kuri tapo Jūsų Vyriausybės skiriamuoju ženklu, yra piktybiška ir jau tampa žalinga valstybei, nacionaliniams interesams bei visiems Lietuvos piliečiams. Kartu, naudodamasis proga, primenu, jog LVŽS Taryba 2021 m. rugsėjo 17 d. posėdyje priėmė sprendimą, kuriuo kreipiasi į Jus su ultimatumu: pirma, atsisakyti planų apkrauti mokesčiais piliečius, juos priešinti ir skaldyti šeimos politikos klausimais, antra, keisti COVID-19 valdymo ir vakcinacijos strategiją, trečia, racionaliai naudoti valstybės resursus valdant nelegalios migracijos krizę, nes jie dabar, kaip teigiama viešojoje erdvėje, yra švaistomi ir leidžiami neracionaliai“, – rašoma laiške.

Dar turite laiko ištaisyti klaidas ir pradėti dirbti kitaip, nei tai darėte pastaruosius metus, ir mes esame pasirengę konstruktyviai pagalbai bei tvariam dialogui.

„Jei šių reikalavimų, kurie atspindi ir daugelio Lietuvos žmonių nuomonę, bus nepaisoma, sieksime interpeliacijos Jūsų Kabinetui inicijavimo. Nelinkime, kad Jūsų partijos suburta Vyriausybė į šalies politikos istoriją jau antrą kartą pakliūtų kaip ta, kuri negirdėjo Tautos, neieškojo sprendimų jos naudai. Dar turite laiko ištaisyti klaidas ir pradėti dirbti kitaip, nei tai darėte pastaruosius metus, ir mes esame pasirengę konstruktyviai pagalbai bei tvariam dialogui“, – rašoma laiške.

Anot „valstiečių“, apie tai, kad I. Šimonytės Vyriausybė ignoravo oficialią korespondenciją ir susidariusią situaciją, raštu bus informuotas ir Lietuvos Respublikos Seimo kontrolierius, tiriantis biurokratizmo, kuomet nepagrįstai atsisakoma spręsti pareigūno kompetencijai priklausančius klausimus, atvejus.

Vyriausybė iš 12 teiktų dokumentų sureagavo tik į vieną, kuriam atsakymą parengė Aplinkos ministerija.NAUJAUSI KOMENTARAI

Valdantieji pateks i istorijos savartyna

Valdantieji pateks i istorijos savartyna portretas
Esama valdzia defektyvi. Kuo greiciau juos visus pakeis, tuo geriau bus zmonem.

tomas

tomas portretas
Esam paisotinę Karbauskio-Verygos melagingais pažadais, niekada daugiau jais nepatikėsime ir tegul skęsta savo pačių nešvarumuose.

Klp

Klp portretas
Šitas negali niekaip nusiraminti, atrodytų turint tokius verslus ,pinigų ko gero dėmesio stipriai trūksta .Jau paranoja juokingas jis.
VISI KOMENTARAI 5
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių