A. Armonaitė: turime nustoti gąsdinti žmones – chaosas ir nenuspėjami mokesčiai nereikalingi

Šiuo metu vidaus politikoje nereikia chaoso ir nenuspėjamų mokesčių, sako Laisvės partijos vadovė Aušrinė Armonaitė.

„Turime nustoti gąsdinti tik spėjusius aprimti žmones naujomis bėdomis. Ne chaosas vidaus politikoje ir nenuspėjami mokesčiai dabar reikalingi. Gyvenimas turi būti pilnavertis ir mes už tokį gyvenimą kovosime“, – šeštadienį Laisvės partijos suvažiavime kalbėjo A. Armonaitė.

„Ir aš labai norėčiau, kad neprarastume noro gerai, laimingai gyventi ir mes, kad vis daugiau mūsų žmonių galėtų jaustis stiprios vidurinės klasės dalimi. Taip, mūsų Vyriausybė kaip nei viena kita Lietuvos Vyriausybė išgyveno krizę po krizės. Bet nepamirškime, kad kartu su mumis visas jas išgyveno ir Lietuvos žmonės. Išgyveno, atlaikė ir sustiprėjo“, – pažymėjo partijos pirmininkė.

Ji savo partiečiams pažymėjo, jog „laisviečiai“ yra vienintelis „progresyvios žmogaus teisių darbotvarkės vėliavnešys“, vardindama partijos keltas ir Seime įgyvendintas iniciatyvas.

„Kartą ir visiems laikams išsprendėme pavardžių rašybos klausimą, ištaisėme valstiečių įtvirtintus neadekvačius draudimus nevaisingoms poroms, Lietuvos baudžiamoji politika pagaliau tampa grįsta ne sovietiniu žiaurumu, o protingumu ir proporcingumu. Pagaliau, nei viena kita partija nenuėjo taip toli įgyvendindama pokyčius, svarbius LGBTQI+ žmonėms“, – sakė A. Armonaitė.

Ž. Gedvilos / BNS nuotr.

Partijos vadovė savo kalboje taip pat akcentavo paramą Ukrainai Rusijos pradėto karo fone.

Turime nustoti gąsdinti tik spėjusius aprimti žmones naujomis bėdomis. Ne chaosas vidaus politikoje ir nenuspėjami mokesčiai dabar reikalingi.

Laisvės partija šeštadienį renka pirmininką, A. Armonaitė iki šiol yra vienintelė paskelbusi savo kandidatūrą, ji partijai vadovauja nuo šios įsteigimo 2019 metų birželio 1 dieną.

Laisvės partija įkurta, kai dalis jos narių ir lyderiai, tarp jų – dabartinė partijos pirmininkė A. Armonaitė ir buvęs Vilniaus meras Remigijus Šimašius, prieš tai paliko Liberalų sąjūdį.

Partija turi 11 Seimo narių frakciją, dalyvauja koalicinėje Vyriausybėje bei vadovauja Ekonomikos ir inovacijų, Teisingumo bei Susisiekimo ministerijoms.

Laisvės partijos atstovus suvažiavime pasveikinti atvyko ir Seimo pirmininkė, Liberalų sąjūdžio pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen. Ji savo kalboje pabrėžė liberalių partijų svarbą vidaus politikos ir geopolitinių įtampų fone.

„Permainos mūsų tikrai nebaugina, bet jos turi būti ne tik drąsios, bet ir tokios, kurių prasmę gali nesunkiai ir sau, ir kitam paaiškinti. Kaip ir šiandien, turime gerą progą pamatyti racionalią liberalų įtaką nelabai ramioms pastarosios savaitėms“, – sakė V. Čmilytė-Nielsen.

Ji pažymėjo, jog valdančiosios koalicijos partneriai – Laisvės partija, Liberalų sąjūdis bei konservatoriai – valdžioje yra vienu sunkiausių periodu Nepriklausomos Lietuvos istorijoje.

„Vertinu mūsų bendrą darbą Seime įgyvendinant bendrą darbotvarkę, susijusią su žmogaus teisėmis (...). Vertinu ir mūsų balsą reaguojant į pastarosiomis savaitėmis politinę sumaištį savo laikysena parodė, kad bendras valstybės interesas mums yra svarbiau nei ambicijos ir nuoskaudos“, – sakė parlamento pirmininkė.

Partijos suvažiavime dalyvauja apie 100 jos narių ir kitų politikų. Į jį taip pat buvo atvykęs riaušių prie Seimo byloje kaltinamas  Antanas Kandrotas, pravarde Celofanas, jis laidė nepagarbias replikas, filmavo renginį, tačiau netrukus pasišalino.

Savo ruožtu partijos suvažiavime kalbėjęs socialdemokratas, parlamento vicepirmininkas Julius Sabatauskas pažymėjo, kad „laisviečiai“ reikalingi ir kaip politiniai oponentai, o sutampant siekiams, ir kaip kolegos.

„Misija jūsų dar neatlikta“, – kalbėjo jis.

Tuo metu konservatorių partijos pirmininko pavaduotojas Jonas Survila, susirinkusiems primindamas prezidento Gitano Nausėdos metaforą, kai klausė, ar „įmanoma dantų pastą sustumti atgal į tūbelę, „laisviečiams“ dovanojo dantų pastos.

„Mano vertinimu, sėkmingai įsitvirtinote politinėje sistemoje, turite didžiuli politinė potencialą, nuosekliai ir tvariai augat, nes turit stiprius autentiškus lyderius (...). Šia proga norėčiau padovanoti simbolinę dovaną (...) dantų pastą“, – juokavo jis.

„Koalicija, kaip trys Baltijos valstybės, konkuruoja dėl talentų, konkuruoja dėl investicijų, bet kartu labai glaudžiai bendradarbiauja. Taip pat mato rytietiškas grėsmes ir vakarietišką kryptį su vakarietiškomis galimybėmis“, – sakė J. Survila.NAUJAUSI KOMENTARAI

Pamačius

Pamačius portretas
šitą blondinę jau darosi bloga, tikrai gąsdina kai pradeda niekus kalbėti ir daryti, gal reikėtų tos partijos nariams išduoti spec.pasus kad žmonės žinotų su kuo turi reikalų.

lgbt patija turi nustoti gąsdinti žmones

lgbt patija turi nustoti gąsdinti žmones portretas
savo kiaurarūriais, pedofilais ir terbaklyniais po vaivorykštine vėliava

Kad

Kad portretas
Prasidejo globalizacija jau , dirbtinis intelektas , robotizacija , mazint vartojima skatina , kelt akcizus , palukanas didina o tai bus ilgalaikes pasekmes nereikes tiek gamint mazins darbuotojus ir nereikalingi zmones tampa ,karas , virusas , skiepai tokiu principu sprendzia problemas , ner zmogaus ir problemu ner .
VISI KOMENTARAI 52

Galerijos

Daugiau straipsnių