A. Armonaitė nemato argumentų atstatydinti M. Danielę: ji užpulta su šakėmis ir grėbliais

Laisvės partijos pirmininkė Aušrinė Armonaitė teigia nematanti dalykinių argumentų, dėl kurių iš pareigų turėtų būti atstatydinta Seimo Priklausomybių prevencijos komisijos vadovė Morgana Danielė.

„Negirdžiu jokių dalykinių argumentų, – Žinių radijui ketvirtadienį sakė politikė. – Ar tai, kad žmogus domisi priklausomybių ligomis, prevencija ir taip toliau, yra kažkokia priežastis, kodėl reikėtų tą daryti?“

Ji teigė besitikinti, kad atstatydinimo procedūra žlugs.

„Labai tikiu Morganos tokiomis nuoširdžiomis intencijomis. Ji į politiką atėjo prieš tai dirbusi Priklausomybės ligų centre su priklausomais žmonėmis nuo įvairių kenksmingų medžiagų, ji nori pakeisti tą status quo, o dabar yra užpulta su šakėmis ir grėbliais. Tikiuosi, kad atsilaikysime“, – sakė A. Armonaitė.

Ji nori pakeisti tą status quo, o dabar yra užpulta su šakėmis ir grėbliais. Tikiuosi, kad atsilaikysime.

Atleisti M. Danielę siūlo opozicijos atstovai, nepasitikėjimą komisijos pirmininke pareiškę dar 2021 metų lapkričio 10 dieną. Opozicija neteikė šio siūlymo į posėdį, tačiau prisiminė po valdančiųjų paskelbto nepasitikėjimo Antikorupcijos komisijos pirmininku Algirdu Stončaičiu.

Seime antradienį per slaptą balsavimą valdantiesiems neužteko balsų iš posto išversti Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ deleguotą A. Stončaitį, o dėl M. Danielės atleidimo opozicija paprašė pertraukos. Balsavimas dėl to planuojamas ketvirtadienį.

Nepasitikėjimą M. Daniele inicijavo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos narė Asta Kubilienė. Pasak jos, pirmininkės elgesys ir veikla nesuderinami su šios komisijos paskirtimi. Vienu iš pagrindų atleisti M. Danielę iš pareigų buvo jos prisipažinimas, kad yra vartojusi narkotinių medžiagų.

M. Danielė opozicijos inicijuotą procedūrą sako vertinanti kaip „tuščią politikavimą“, taip pat teigia, kad prisipažinimas paauglystėje vartojus narkotines medžiagas neapsprendžia jos kompetencijų vadovauti Priklausomybių prevencijos komisijai.NAUJAUSI KOMENTARAI

Manija

Manija portretas
Tiek Armonaitė, tiek Danielė - rimtos ligonės. Štai vienas maniakas Majauskas kasdien tiek reiškėsi, kol išlėkė iš seimo, Dabar verslas tegul kenčia. Sulauks prichiatrinė visų trijų maniakų. Kitaip nebūna.

Kas tai armonikai

Kas tai armonikai portretas
Jau pradeda ryškėti reptilijos bruožai. Matomai greitai kris kaukė.

Man įdomu

Man įdomu portretas
Iš kokių jos šeimų? Kas ten per tėvai?
VISI KOMENTARAI 80

Galerijos

Daugiau straipsnių