A. Armonaitė apie ministrų tvirtinimą: laikas nėra mūsų sąjungininkas

Laisvės partijos pirmininkė ir kandidatė į ekonomikos ir inovacijų ministres Aušrinė Armonaitė pripažįsta, kad centro dešinės koalicijos partneriams po prezidento verdikto dėl kandidatų į ministerijas sąrašo gali tekti koreguoti pasiskirstytas atsakomybių sritis.

Visgi, tikisi politikė, kad to neprireiks, o jei taip ir nutiktų, tęsia A. Armonaitė, lieka tikėtis, kad prezidentas atmes tik kelias kandidatūras.

„Yra tokia tikimybė, kad, pavyzdžiui, jeigu yra ne iki galo tinkama kandidatūra kokioje nors srityje x, tai galbūt kita partija turi geresnį kandidatą į tą sritį x. Ir ta (partija – ELTA), kuri turėjo galimybę deleguoti (į ministeriją savo atstovą – ELTA), jai galbūt sunkiai gali sektis surasti (kitą kandidatą – ELTA). Aš tikiuosi, kad tokios teorinės galimybės nebus. Tikiuosi, kad kuo daugiau ministrų bus patvirtinta“, –  „Žinių radijui“ trečiadienį sakė A. Armonaitė.  

Būtent Laisvės partijos deleguota kandidatė į teisingumo ministres Evelina Dobrovolska ir į susisiekimo ministrus siūlomas Kasparas Adomaitis po susitikimų su prezidentu Gitanu Nausėda susilaukė kritikos.

Laiko, skirto Ministrų kabineto ir Vyriausybės programos patvirtinimui Seime, lieka vis mažiau.

Prezidentūrai antradienį pakartojus, kad jai pateiktame kandidatų į ministrus sąraše netinka kelios pavardės, paskirtoji premjerė Ingrida Šimonytė užsiminė, kad prezidentui atmetus kurį nors kandidatą į ministrus, centro dešinės koalicijos partijoms gali tekti koreguoti pasiskirstytas atsakomybių sritis.

Jei taip atsitiktų, trečiadienį kalbėjo A. Armonaitė, lieka tikėtis, kad bus atmesti tik keli ministrai.

„Aš tikiuosi, kad nereikės to daryti. Egzistuoja tik teorinė galimybė. Juk nebus taip, kad pusė kabineto bus atmesta. Aš tikiuosi, kad mes kalbame apie nedaug pavardžių“, – sakė A. Armonaitė, primindama, kad prezidentas savo verdiktą dėl viso pretendentų į ministerijas sąrašo žadėjo pateikti penktadienį.

„Reikia laukti penktadienio, kada mes galėsime matyti visą paveikslą ir pasitarti“, – pridūrė ji, pripažindama, kad laiko, skirto Ministrų kabineto ir Vyriausybės programos patvirtinimui Seime, lieka vis mažiau.

„Laikas nėra mūsų sąjungininkas, bet mes gerbiame tą procesą, kuris turi įvykti. Tad lauksime nuomonės“, – sakė A. Armonaitė.

Antradienį prezidentas G. Nausėda ir I. Šimonytė susitiko aptarti kandidatų į ministrus. Po susitikimo Prezidentūra tvirtina, kad sutarta ieškoti naujų, šalies vadovui neįtikusių, kandidatų, tačiau, I. Šimonytės teigimu, tokio susitarimo nėra.NAUJAUSI KOMENTARAI

Ne

Ne portretas
Negerai, kad tempia gumą, galima būtų jau pradėt ieškoti naujų žmonių, jeigu vienas kitas atmetimas aiškus. Gal neaišku pačiam prezidentui? Arba trūksta ryžtingumo?

Armonaite ,vyriausybes ministru kabineta formuot

Armonaite ,vyriausybes ministru kabineta formuot portretas
tai ne LGBTQ transvestitu paradus organizuot..... liberasteliu ...visu skyliu ,,,Laisves ,, partija priedurnius sukiso y visas skyles ir Vu a lia dziaukites ...uzsikruskit su jais y sausa lenta .....

Chyy

Chyy portretas
ai tai Šimonytė galvojo kaip Kubilo laikais kad prakiš visus konslibams reikalingus aferistus ir tiek.Va ir pažiūrėsem iš prezyyydento sprendimo kiek laikai pasikeitė
VISI KOMENTARAI 6
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių