A. Armonaitė apie įtampas visuomenėje: bus kiti rinkimai, bus galima išsirinkti kitaip

Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė sako, kad natūralu, jog žmonės nepatenkinti su keliomis krizėmis besidorojančios valdžios sprendimais.

Jos teigimu, visada bus tų, kurie kels įvairius reikalavimus, todėl, pažymi valdančiosios Laisvės partijos lyderė, dabartinė valdžia pradėtus darbus tęs ir sieks priimti geriausius sprendimus. Politikė priminė, kad visuomenė naują valdžią galės išsirinkti per artėjančius rinkimus.

„Reikalavimų bus visada ir visokių... Lietuvoje įvyko rinkimai, yra suformuota valdančioji dauguma, mes turime savo programą, prisiėmėme atsakomybę už šią valstybę ir savo darbus tęsime. Bus kiti rinkimai, bus galima išsirinkti kitaip“, – antradienį žurnalistams sakė A. Armonaitė.

Mes turime savo programą, prisiėmėme atsakomybę už šią valstybę ir savo darbus tęsime.

„Situacija iš tikrųjų yra neeilinė, yra bent kelios krizės: ir migracijos iššūkiai, ir pandemija. Natūralu, kad žmonės ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje yra galbūt nepatenkinti tais sprendimais. Tai mes tiesiog stengiamės priimti geriausius sprendimus šioje sudėtingoje situacijoje. Mums yra svarbu, kad veiktų verslai, kad veiktų mokyklos, kad žmonės būtų sveiki. Tai yra mūsų pirminis tikslas“, – teigė ji ir pažymėjo, kad žmonių teisė į protestus yra nekvestionuojama.  

„Žmonių teisė protestuoti, išsakyti savo nuomonę yra nepaneigiama, ir viskas yra su tuo gerai. Svarbu, kad visi būtų saugūs“, – sakė ministrė.

Pirmadienį Lietuvos Šeimų Sąjūdžio atstovai susitiko su Seimo pirmininke Viktorija Čmilyte-Nielsen, kuriai įteikė reikalavimų sąrašą. Šiuos reikalavimus ketinama išsakyti ir rugsėjo 10 d. organizuojamame mitinge. Tarp reikalavimų, siekis nedelsiant sustabdyti Partnerystės įstatymo priėmimo ir Stambulo konvencijos ratifikavimo procedūras, atleisti sveikatos apsaugos ministrą Arūną Dulkį, atsisakyti galimybių paso.NAUJAUSI KOMENTARAI

Janina

Janina portretas
Nesidžiauk, kaip išrinko taip ir paleisti galim, supratom, kad ne politikos žmogus esi. Gali nesulaukti kadencijos pabaigos

Jo.

Jo. portretas
Dabar piktinamės. Žadame nerinkti. O ateis rinkimai ir balsuot eis gal tik 1 iš 20. Ar eisi tu? Dabar varantis komentaruose ir sakydamas tikrą teisybę. Nėra už ką balsuot? Gadink biuletenį. Bet neleisk kad 28% iš visų galinčių balsuot tau išrinktų valdžią. Tokia sudiska kaip dabar ar kaip per praejusiu 30 metu

Ekonomikos ir inovacijų ministrė

Ekonomikos ir inovacijų ministrė portretas
pati išdainavo :,, pokyčiai po pokyčių, pokyčiai po pokyčių, pokyčiai po pokyčių ,, ir t.t. Visa bėda ,kad TIE TOKIE POKYČIAI patinka JŲ rinkėjams ir gerbėjams . Surinkus MAŽIAU nei pusė milijono Lietuvos piliečių, turinčių rinkimų teisę balsų labai didžiuotis nereikėtų .Tyčiotis TAIP PAT !
VISI KOMENTARAI 94
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių