Apie įtarimų sulaukusį M. Sinkevičių: kiekviena partija turi nuspręsti, kaip tą žaizdą gydys

Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis neskuba nuteisti ar išteisinti teisėsaugos įtarimų sulaukusį Jonavos merą Mindaugą Sinkevičių. Pasak G. Landsbergio, visos politinės partijos įsipainiojo į vadinamąjį „čekučių“ skandalą ir turi pačios nuspręsti, kaip „tą žaizdą gydys“.

„Visa ta istorija (...) buvo skaudi visoms partijoms ir šventesnių partijų, kaip matėte tada, ir nebuvo. Nepaisant to, kad tuo metu galbūt buvo tokių, kurie norėjo atrasti spindulėlį šviesos ir pasakyti – štai, mes tai esame šventesni. Akivaizdu, kad čia nėra“, – penktadienį žurnalistams teigė politikas.

„Ir tada mano teikti pasiūlymai buvo, kad visai politinei sistemai reikėtų pergalvoti, kaip ji funkcionuoja šitose aplinkybėse. Tai dėl to nei išteisinti aš kažką galėčiau, nieko. Tai yra žaizda ant valstybės politinio kūno. Dabar kiekviena partija turi pati nuspręsti, kaip ji tą žaizdą gydys“, – pabrėžė G. Landsbergis.

Politikas atkreipė dėmesį į jo vadovaujamos partijos priimtus sprendimus, paaiškėjus, kad savivaldybių tarybos nariai galimai neskaidriai įsisavino veiklai skirtas lėšas.

„Mes įkūrėme komisiją, ta komisija labai daug žmonių pašalino iš partijos – einam per labai skausmingą procesą, bet tą darome principingai, siekdami bent jau tokiu būdu parodyti, kad bent jau tai, kas nuo mūsų priklauso, patys susitvarkome“, – akcentavo G. Landsbergis.

Ketvirtadienį prokuratūra pranešė, kad ikiteisminiame tyrime dėl galimai neteisėtai pasisavintų tarybos nario veiklai skirtų lėšų pareikšti įtarimai Jonavos merui M. Sinkevičiui.

Atliekant tyrimą buvo gauti duomenys apie tai, kad 2019–2023 m. laikotarpiu už kanceliarines lėšas M. Sinkevičius galimai įsigydavo asmeniniam naudojimui skirtą turtą bei apmokėdavo sutuoktinės naudojamo mobilaus ryšio telefono išlaidas. Taip pat gauta duomenų, kad Jonavos rajono savivaldybės administracijai buvo pateikiami galimai suklastoti išlaidas pagrindžiantys finansiniai dokumentai.

Skaičiuojama, kad M. Sinkevičiui neteisėtai buvo išmokėta daugiau kaip 1,5 tūkst. eurų savivaldybės biudžeto lėšų.NAUJAUSI KOMENTARAI

Nėra ko stebėtis

Nėra ko stebėtis portretas
Rinkimai,krislą suras oponentai ,skalbs marškinius toliau. Ras net adatą šieno kupetoje.:(

kauniete

kauniete portretas
Kaip gali vagiu partija spresti apie savo partijos vagi Jau visiškas bajeris Juk yra įstatymai vagis sukčius korunpus lauk o jie sėdi ir dar sprendžia nausėda kodėl tavo surinkta vagiu šaika už kotleto suvalgyma rankeles kėlė luosuoti ministraTai ka kotletas gali kainuoti 6 eurus o kiek sinkevičius nugvelbė nu jeigu 3 eu tai ner ko bausti Dabar tyli nausėda šikine suraukes kaip Narkėvičiu dergei net akis išvertes

Pasirodo,kad tai-

Pasirodo,kad tai- portretas
būsimasis LR premjeras.Vot taip...
VISI KOMENTARAI 9

Galerijos

Daugiau straipsnių