A. Valinskas su sūnumi – atvirai apie santykius šeimoje, politiką ir pramogų verslą

 • Teksto dydis:

„Nors yra ta teorija, kad vaikams yra žymiai lengviau gyvenime užsiimti tuo, kuo užsiima jų tėvai, nes skaičiuojama, kad po tam tikro kiekio valandų, praleistų aplinkoje tų žmonių, kurie specializuojasi tam tikroje srityje, tau automatiškai išsiugdo tam tikri gebėjimai, yra ir kita medalio pusė. Tėčio dažnai nebuvo namuose arba kai ir būdavo, tu matai, kiek laiko jam suvalgo darbas.  Jis ir toliau imasi kurti papildomus projektus ir tu matai televizijos virtuvę iš vidaus, tam tikra prasme tai mane atstūmė nuo tos televizijos kaip kažkokios panacėjos. Aš mačiau ne tik gražius generolus ir antpečius, bet tuos tikrus apkasus, kuriuose mano tėtis dažnai namuose sėdėdavo“, – sako Arūnas Valinskas jaunesnysis.

Šį antradienio vakarą 20 val. LNK laidoje „Bus visko“ – interviu su dviem Arūnais Valinskais, tėčiu ir sūnumi,  apie santykius šeimoje, pernai praūžusius Seimo rinkimus bei tai, kodėl Arūnas jaunesnysis nusprendė žengti į politiką ir oficialiai tapo naujojo Seimo nariu.

Paklausus, kaip į sūnaus pasirinkimą reagavo savo nekokią patirtį Seime turėjęs televizijos laidų kūrėjas tėvas, Arūnas Valinskas vyresnysis sako: „Mes su Inga esam nusprendę, kad niekuomet nepatarinėsime savo vaikams pasirenkant profesijas ir antrąsias puses. Mes manome, kad jeigu vaikai iš tėvų gavo pakankamai daug pamokų iš jų pavyzdžio, reikia gerbti jų pasirinkimą. O jeigu pasirenka kažką ne taip, vadinasi, tu kažką ne tą davei. Tai nebuvo tas atvejis, kai tėvas nustebino žmoną ir Lietuvą. Jis link to ėjo sistemingai.“

Laidos metu A. Valinsko sūnus bus atviras ir papasakos, kodėl nenorėjo sekti tėčio pėdomis, o mintis žengti į šou verslą buvo net atstumianti. „Nors yra ta teorija, kad vaikams yra žymiai lengviau gyvenime užsiimti tuo, kuo užsiima jų tėvai, nes skaičiuojama, kad po tam tikro kiekio valandų, praleistų aplinkoje tų žmonių, kurie specializuojasi tam tikroje srityje, tau automatiškai išsiugdo tam tikri gebėjimai, yra ir kita medalio pusė. Tėčio dažnai nebuvo namuose arba kai ir būdavo, tu matai, kiek laiko jam suvalgo darbas.  Jis ir toliau imasi kurti papildomus projektus ir tu matai televizijos virtuvę iš vidaus, tam tikra prasme tai mane atstūmė nuo tos televizijos kaip kažkokios panacėjos. Aš mačiau ne tik gražius generolus ir antpečius, bet tuos tikrus apkasus, kuriuose mano tėtis dažnai namuose sėdėdavo“, – sako vyras.  

Laidos metu televizijos vilkas A. Valinskas prisimins ir savo laiką Seime: „Seimas kaip etapas buvo labai įdomus, jį galima vadinti savotišku projektu. Ir aš jo niekada nesigailėjau bei niekada nuoširdžiai nepasakysiu, kad gailiuosi. Man gaila tik vieno dalyko – kad tame projekte tiek laiko turėjo praleisti Inga. Ji sukandusi dantis ėjo kartu, dalyvavo, ir, davusi Seimo narės priesaiką, tuos 4 metus sąžiningai ir uoliai dirbo bei darė tai, ką reikėjo“. NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių