Vaikų gimtadienių mados: ugnies akrobatai, putų šou ir liepsnojantys tortai

 • Teksto dydis:

Vaikų gimtadieniai šiais laikais nenusileidžia suaugusiųjų jubiliejams – nei svečių skaičiumi, nei vakarėlio kaina, nei programa. Neseniai septintojo gimtadienio fiesta nuaidėjo Kšištofo ir Tatjanos Lavrinovičių šeimoje. Dukros Emily gimtadienio tema buvo vienaragiai. Trisdešimt gimtadienio svečių šventė specialiai įrengtoje pripučiamoje pramogų pilyje. Vėliau visi svečiai, įskaitant ir brolius Lavrinovičius, linksminosi putų šou.

„Tos putos labai patiko vaikams, net mano brolis taip nėrė, kad, galvojau, suvaikėjo“, – dukros gimtadienio įspūdžiais KK2 laidoje šį pirmadienio vakarą 19.30 val. per LNK dalinsis Kšištofas Lavrinovičius.

Dukros Emily gimtadienio šventė, pasak Kšyštofo, kainavo apie pusantro tūkstančio eurų. „Na, na, aišku, dideli pinigai, bet jų turime ir galime sau leisti“, – sakė vyras.

Kšištofas dukrai septintojo gimtadienio proga padovanojo išskirtinę dovaną – baltą fortepijoną: „Svajonė jos buvo. Ją įgyvendinome per gimtadienį. Žinote, mergaitė 7 metų, jai gali kiekvienais metais keistis tos svajonės“.

Keturioliktą gimtadienį neseniai šventė Ingos ir Aivaro Stumbrų dukra Estela. Gimtadienio svečius linksmino ugnies akrobatai ir tramdytojai. „Pagrindinė ugnies simbolika, be abejo, yra šiluma. Bet pasiskaičius galima rasti, kad ugnis turi ir priešingą, tamsiąją savo pusę, tai yra pragaro ugnis, ugnikalnių lavos ugnis. Taip ir nusprendėm – mergina jau yra nebe maža mergaitė, jau paaugliukė, tad galima pažaisti tokiomis rimtesnėmis temomis“, –  apie tai, kodėl dukros gimtadienis skendo liepsnose, pasakos Inga Stumbrienė.

Beje, degantį gimtadienio tortą dekoravo pati Estela. „Jeigu jau gimtadienis liepsnoja, tai padekim ir tortą, ir vietoj to, kad dėtume žvakutes ant torto, mes padegėm visą tortą, bet tortas nesudegė. Sudegė tiktai glajus, kuriuo jis buvo padengtas ir paskui visi galėjom valgyti tą tortą, jam nieko nenutiko“, – pasakojo Inga.

Šeštą gimtadienį paminėjo kovotojo Sergejaus Maslabojevo sūnus Ramiras. Tėvai savo pirmagimiui gimtadienio proga padovanojo galvosūkį – žemėlapį, kurį išsprendęs Ramiras rado šešias dovanas.

Atvykus gimtadienio svečiams Ramiras su draugais persikėlė į lazerių areną. Tačiau šešiametį labiausiai pradžiugino piniginės dovanos, kurias jubiliatas saugiai pasidėjo į taupyklę. Ramiras ruošiasi pirkti kompiuterį ir suknelę broliuko arba sesutės besilaukiančiai mamai. „Mama sakė jau yra išsirinkusi dvi sukneles, sakau vieną tu nupirksi, vieną aš. Nebrangios jos, 20 eurų... Bet sūnus kai pamatė, kiek reikėjo monetų traukti iš taupyklės, tai žiūriu, kad vaiko šypsena dingo ir entuziazmas... Džentelmenas išliko iki galo, nupirko mamai suknelę“ – apie sūnaus finansinius įsipareigojimus S. Maslabojevas.NAUJAUSI KOMENTARAI

tustuma,puikybe,silpnaprotyste,

tustuma,puikybe,silpnaprotyste, portretas
rado kuom pasipuikuoti,durnizmo virsune,i ka pavirto ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,silpnaprotyste daugiau nieko nepasakysi,yra zmoniu kuriais galima dziaugtis,yra pasiekia aukstumas,o cia tik puikybe ,,,,,,,,tustuma,pagal mastyma ir darbai,

Sūduvis

Sūduvis portretas
Na ir baisi boba ta stumbrė vis reklamuojasi ir reklamuojasi tuščias puodas garsiai skamba.

milda

milda portretas
dvasios ubagynas
VISI KOMENTARAI 4
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių