V. Putinas: „mačo“, neturintis laiko moterims

Apie skyrybas su žmona pranešęs Rusijos prezidentas V. Putinas, tikina naujos žmonos neieškąs. Svajonių vyru vadinamas politikas sakosi visą savo dėmesį skirsiąs valstybei ir jos piliečiams – neseniai jis nusprendė didinti šalies jaunimo fizinį aktyvumą ir kovoti su dideliu tabako gaminių vartojimu.

Svajonių jaunikis

Darbas, atsidavimas valstybei ir laiko stoka – tokias savo skyrybų priežastis nurodė Rusijos pirmoji pora – Liudmila ir Vladimiras Putinai. Užtikrindami, jog skiriasi abiejų sutarimu.

Pasklidus kalboms apie pirmosios šalies poros skyrybas, imta svarstyti ar V. Putinas nepaseks Prancūzijos prezidento Nykola Sarkozy pavyzdžiu, kai šis vos išsiskyręs su žmona, vedė bu­vu­sią ma­ne­ke­nę Car­lą Bru­ni. Tačiau Rusijos lyderio at­sto­vas Dmi­tri­jus Pes­ko­vas teigia, kad ša­lies va­do­vo gy­ve­ni­me ki­tos mo­ters nė­ra. „Jo gy­ve­ni­mas su­si­jęs tik su par­ei­go­mis ir at­sa­ko­my­be, ku­ri jam ten­ka kaip vals­ty­bės va­do­vui“, - Rusijos žiniasklaidai teigė atstovas.

Tuo tarpu politikos specialistai ėmė svarstyti kokią įtaką žinia apie iširusią santuoką turės V. Putino politinei karjerai. Beveik neabejojama, kad šis įvykis paskatins visuomenę pažvelgti į savo lyderį, kaip į sunkų sprendimą dėl valstybės gerovės priėmusi žmogų. Be to, vargu ar nukentės ilgus metus formuotas V. Putino „mačo“ įvaizdis, dėka kurio neseniai atlikta apklausa Rusijoje parodė, kad kas penkta moteris norėtų šalia savęs matyti būtent Vladimirą Vladimirovičių.

Pavers sveikuoliais

Panašu, kad sveikuolis ir sporto mėgėjas V. Putinas savo pavyzdžiu sekti privers ir šalies jaunimą. Neseniai jis pasiūlė valdžios atstovams atgaivinti sovietų laikų moksleivių fizinio pajėgumo vertinimo tvarką. Pagal tuomet galiojusią sistemą, mokiniai ir studentai turėjo reguliariai išlaikyti fizinio pasirengimo testus, o išlaikiusieji buvo įvertinami sidabro arba aukso spalvos ženkleliais. Anksčiau šios idėjos tikslas buvo paruošti jaunimą tarnybai armijoje, dabar, kaip teigia Rusijos vadovas, -  gerinti vaikų fizinę būklę. Tiesa, numatomi lankstūs fizinio lavinimo standartai: „Jie neturi būti per aukšti, kad žmonių neištiktų širdies smūgis“, - sakė V. Putinas. Vyro nuomone, atkūrus vertinimo sistemą, vaikai išmoktų apginti save, savo šeimą ir galiausiai tėvynę.

Tačiau priversti vaikus sportuoti – ne vienintelis politiko tikslas visuomenės sveikatinimo srityje. Jis taip pat ėmėsi kovoti su didelių problemų keliančiu tabako suvartojimo mastu šalyje. Nuo šių metų birželio Rusijoje įsigaliojo įstatymas draudžiantis rūkyti viešose vietose.

Meilė sportui

V. Putinas nusprendė nesekti savo pirmtakų, buvusių Sovietų Sąjungos ir Rusijos Federacijos vadovų keliu. Jis – ne rūstūs ir politinės naštos prislėgtas vyras, o sportininkas, sveiko gyvenimo būdo propaguotojas ir „savas žmogus“. Atėjęs į valdžią, jis ėmėsi kurti savo stipraus ir bebaimio vyro įvaizdį. Dziudo, sambo sporto meistro titulai, juodas karate diržas padėjo jam kaip mat įtvirtinti savo pozicijas, tačiau to nebuvo gana. Politikas demonstruoja savo drąsą ir puikius fizinius duomenis žaisdamas ledo ritulį, plaukdamas, jodinėdamas, pilotuodamas lėktuvą ar lenktyninį automobilį bei imdamasis kitų valdžios atstovams neįprastų dalykų. V. Putinas net nepabūgo pademonstruoti savo pusiau apnuoginto kūno, kai buvo fotografuojamas žvejybos metu Sibire.

„Stiprus lyderis“ – kaip save pristatyti bando V. Putinas, visada pabrėžia savo meilę įvairioms sporto šakoms. Jis yra sakęs, jog sportas – galimybė įgyti naujų įgūdžių bei skatinti aktyvų gyvenimo būdą. „Man patinka naujovės, patinka mokytis. Pats procesas suteikia didelį malonumą“, - teigiama oficialiame jo tinklapyje.

Putinas yra įsitikinęs, kad kovos menai suteikia kiekvienam politikui reikalingas žinias, gebėjimus ir įgūdžius. Pasak jo, ši veikla vysto žmogaus jėgą, gerina reakciją, moko ištvermės ir savitvardos, o taip pat suteikia gebėjimą įžvelgti priešininko stipriąsias ir silpnąsias puses.

„Nepalaužiamasis“ apsirgo

Tačiau net „nepalaužiamasis“ Rusijos prezidentas neišvengia sveikatos sutrikimų. Praėjusių metų rudenį politikos pasaulį apskriejo gandai, jog politikas rimtai negaluoja. Kalbos pasklido po tai, kai prezidento administracija atšaukė lapkričio mėnesį turėjusį vykti NVS šalių susitikimą, taip pat Putino kelionę į Indiją. Kremlius griežtai neigė bet kokius jo negalavimus, tuo tarpu jis pats vengė viešumo taip suteikdamas tik dar daugiau peno apkalboms.
Dėl pastebėto prezidento šlubavimo, teigta, kad jis turi rimtų problemų su stuburu ir laukia operacijos. Tačiau jo atstovai aiškino, kad tai – prieš kelis mėnesius pasitempto raumens per treniruotę pasekmė, nekelianti jokios didesnės grėsmės jo sveikatai.

Tarp kitko:

V. Putino sutuoktinė Liudmila – ne vienintelė šeimos narė vengianti viešumo. Abi politiko dukros Jekaterina ir Marija niekada nesirodo kartu su tėvu.

Paskelbus apie Rusijos prezidento skyrybas su žmona, netruko pasklisti kalbos, jog šių priežastis – kita moteris. V. Putinas jau seniai poruojamas su olimpine gimnastikos čempione Alina Kabajeva.NAUJAUSI KOMENTARAI

mhm

mhm portretas
Šeimoje visiška idilija - ji nenori, o jam ir nereikia...
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių