V. Baumila pristato naują dainą ir vaizdo klipą: kvies į romantišką kelionę

  • Teksto dydis:

Dainininkas Vaidas Baumila, besiruošiantis jau liepos 10 d. sostinėje vyksiančiam didžiausiam gyvo garso koncertui, pristato dvigubą premjerą – kartu su atlikėja Juste Starinskaite sukurtą dainą „Milijonai“ ir specialiai jai nufilmuotą vaizdo klipą. Pirmą kartą jėgas suvieniję dainininkai praskleidžia paslapties šydą ir kviečia klausytojus leistis į romantiškai nostalgišką kelionę betono džiunglėse.

Dainą „Milijonai“, pretenduojančią tapti šios vasaros hitu, pristatantis V. Baumila pasakoja, kad kurdamas idėją ir tekstą dainai, jis įsivaizdavo tolimiausią kraštą, kuriame dar neteko būti – Japonijos sostinę Tokiją. Mintys apie šį miestą atlikėjui, augusiam betoninių daugiabučių kvartale, vaikystėje leisdavo pabėgti nuo rutinos, išvysti prarastas spalvas.

Tai daina apie pabėgimą, pavargimą nuo mus supančio pasaulio ir rutinos, norą ištrūkti iš komforto zonos.

„Tai daina apie pabėgimą, pavargimą nuo mus supančio pasaulio ir rutinos, norą ištrūkti iš komforto zonos“, – apie naująjį kūrinį pasakoja V. Baumila.

Visgi, režisieriaus Jevgenij Tichonov kurtas vaizdo klipas, pasak atlikėjo, yra visiškas kontrastas dainos tekstui. Kol kūrinio mintis bei melodija pasakoja romantiškai svajingą ir kupiną vilties istoriją, vaizdas grąžina klausytoją į paauglystę, kurią kadaise norėjosi palikti.

„Vaizdo klipas grąžina į laikus, kai nesupratome, kad Japonija gali būti ir tai, kas yra šalia. Grąžina į rajoną, į betono džiungles, kurių tikrasis grožis jau seniai pamirštas. Būtent tai mes ir norėjome atgaivinti. Saulėgrąžos, gliaudomos ant tvoros Šeškinėje, metaliniai garažai Justiniškėse, daugiabučių stogai, ant kurių surūkytos pirmosios cigaretės ir patirti pirmieji bučiniai – viskas yra šiame klipe“, – kalba dainininkas.

Prie kūrybinio proceso prisidėjusi atlikėja J. Starinskaitė džiaugiasi gautu rezultatu ir mano, kad „Milijonai“ yra vienas geriausių lietuviškų klipų. Dainininkė taip pat pasakoja, jog gavusi V. Baumilos kvietimą dirbti kartu, nė minutės nesuabejojo.

„Vaidas – puikiai žinomas atlikėjas Lietuvoje, turintis visiškai kitą auditoriją ir klausytoją nei aš. Man patinka, kad jis yra tikras artistas, puikiai dainuoja, yra atviras naujoms idėjoms ir pasiūlymams. Kartu dirbti buvo labai lengva“, – apie netikėtą duetą pasakoja J. Starinskaitė.

Pasak atlikėjos debiutiniame dueto darbe ji bijojo įvardinti neatrastą, niekada neaplankytą, tik iš paveikslėlių matytą kraštą. Tad dainoje ji atrado kiek kitokia prasmę. „Tokias, tai ne miestas, o tolimas tikslas, neatrastos galimybės. Dainuodama galvoju apie tai, jog gyvenime yra labai daug kelių, ir tik nuo mūsų priklauso kuriuo pasirinksime eiti ir kokį tolimą tašką pasieksime... Svarbiausia juo eiti drąsiai, nepaisant to ką sako kiti,“ – pristatydama dainą sako J. Starinskaitė.

Tris dienas ir tris naktis filmuotą vaizdo klipą režisavęs J. Tichonov pasakoja, kad klipo idėja kilo iš noro romantizuoti realybę. „Vilniaus miegamieji rajonai turi savitą estetiką, o gyvenimas juose – savitą romantiką, kurią ir norėjau pabrėžti“, – apie įkvėpimą vaizdo klipui kalba J. Tichonov.

Naująją dainą „Milijonai“ gyvai bus galima išgirsti jau liepos 10 d. sostinės Valdovų rūmų Didžiajame kieme vyksiančiame V. Baumilos koncerte, kuriame atlikėjui akomponuos ir pučiamųjų instrumentų orkestras.NAUJAUSI KOMENTARAI

Joooooooo...

Joooooooo... portretas
Talentingas tu..Tik gaila, kad per visoki šlamštą(a'lia estradą pilveličiu ir kt TV"parašiutistų" lygio), tau prasimušti sunku. Bet vistiek šaunuolis kad nepasiduodi ir nenumoji ranka
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių