V. Baumila: galvojau, kad visi kalti, nes manęs ant pjedestalo neužkelia, ant rankų nenešioja

„Aš taip susispardžiau save į žemę, visiškai, iki nulio. Nuo tikrai labai, labai tamsių depresinių minčių, kad viskas, gal net išvažiuosiu iš čia...“ –  prisipažino  35-erių dainininkas Vaidas Baumila.

17 metų scenoje dainuojantis Vaidas, išgarsėjęs po to, kai sėkmingai pasirodė muzikiniame realybės šou, rodos, pagaliau pasiekė savo karjeros piką. Jo dainos „Kunigunda“, „Apžavai“ bei „Žaižaruoja“ viena po kitos tapo hitais, į koncertus plūsta tūkstančiai gerbėjų, o jis gali mėgautis populiarumu bei dėmesiu. Ko daugiau gali norėti jaunas vyras karjeros viršūnėje? Bet šiandien Vaidas kaip niekada atviras – populiarumu jis džiaugėsi toli gražu ne visada, ir prisipažįsta prieš kelerius metus rimtai svarstęs mesti dainininko karjerą.

Hitai, pasak dainininko, gimė smagiai leidžiant laiką, dalinantis gyvenimiška patirtimi ir visai negalvojant, kaip įtikti klausytojui ar surinkti milijonines peržiūras. Vaidas svarstys, kad tai galbūt ir yra viena didžiosios sėkmės paslapčių, nes anksčiau jis elgdavosi priešingai. „Anksčiau kurdavau daugiau mąstydamas ir lygindamas save su kitais: kaip man pasiekti tokių perklausų, kaip suburti tokį žiūrovų kiekį kaip tas kitas atlikėjas, nes aš jau tiek metų scenoje, o čia žiūrėk, tas jauniklis, kuris atėjo tik ką, šovė į viršų, nors aš scenoje jau 17 metų ir dar nesurenku tiek publikos“, – pasakojo Vaidas.

O po to, kai susispardžiau save, aš galvoju: blemba, o tai kas tu toks, seni, esi, kad tave nešiotų?

Darbas nuolat mąstant, kaip patikti ir įtikti, bei lyginant save su kitais, kaip pasakojo Vaidas, sekina ir primena savotišką kalėjimą. „Buvau pradėjęs galvoti, kad gal ne man tas dainavimas, gal užteks, kad gal ne man visa tai... Manęs nedžiugino nei mano miestas, nei mano šalis, nei mano šalies žmonės, nes čia visi aplinkui kalti, kad manęs ant pjedestalo neužkelia ir ant rankų nenešioja. O po to, kai susispardžiau save, aš galvoju: blemba, o tai kas tu toks, seni, esi, kad tave nešiotų?“ – kalbėjo Vaidas.

Kas privertė V. Baumilą galvoti apie emigraciją ir apie ką labiausiai šiuo metu svajoja vienas populiariausių dainininkų Lietuvoje? Pirmadienio vakarą gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“, 20 val., per LNK.

 NAUJAUSI KOMENTARAI

Nemalonus zmogus

Nemalonus zmogus portretas
Žiauriai keikiasi, apkalba kitus,....

Kodėl Baumila

Kodėl Baumila portretas
neina į tv konkursų komisijas o ten sėdi visokios prietrankos? Profesionalumo taigi užtenka, galėtų savo šalies žmonėms daugiau pasistengt..
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių