Tailandietę vedęs lietuvis: vyras turi būti pavalgydintas, pamylėtas

Vieni sako, kad meilė trunka trejus metus, o kiti – kad visą amžinybę. Taip pat ir su amžiumi – kai kuriems metai nesvarbūs, o kiti įsitikinę, kad jei tarp poros yra nemažas metų skirtumas, tuomet tai gali būti meilė tik iš išskaičiavimo.

Su nė vienu iš šių stereotipų nesutiktų prieš 5 mėnesius sėkmingai kur kas jaunesnę tailandietę vedęs Dainius Mockevičius. 

Savo širdį ir namų duris įsimylėjęs vyras sutiko atverti dainininkei Miai Pilibaitytei. Ji – ta, kuri iš vyrų geba išgauti net ir didžiausias paslaptis. Tačiau Dainiaus Valentino dienos proga labai kamantinėti nereikėjo. Savo istorija jis mielai dalinsis su visais, o ypač – lietuvėmis moterimis.

„Tailandas mane išmokė atsakyti į patį svarbiausią klausimą. Jei į šį klausimą pats sau atvirai atsakai, sekasi viskas. O ypač – meilė. Nesvarbu, kur tu bebūtum – Lietuvoje ar Tailande, ir nesvarbu, kiek tau metų“, – sakys Dainius.

Atsakymas į svarbiausią klausimą, kaip šiandien pasakos Dainius, jo gyvenimą pakeitė iš esmės. Jau ne vienerius metus jis jaučiasi atradęs savąją aukso gyslą ir versle, tad gyvena nieko nestokodamas. Ir tiek pat savo laiko gali skirti ne tik jaunutei žmonai, bet ir hobiams. Pavyzdžiui – sportui.

TV3 nuotr. 

„Be sporto dabar mane matytumėte visai kitokį. Būčiau storas ir senas, ir, kažin, ar toji žavinga tailandietė būtų manęs paklaususi, ko aš noriu?“ –  ironiškai klausė jis.

O šiandien su savo mylima tailandiete jie jau susituokę. Kol kas – tik penkis mėnesius, bet, anot Dainiaus, tai – tik pradžia.

„Kai su ja susipažinau, mane protino visi. Sakė: neskubėk, palauk, pažink žmogų. Bet aš paklausiau protingų žmonių tajų. Jie sako, ko laukti? Gyvenimu reikia džiaugtis. Jai pasakiau, kad mes galime turėti 20 puikių metų, o tada ji galės rasti kitą. Ir taip 25 metams mes nusprendėme sukurti šeimą“, – neįtikėtiną istorija  pasakojo Dainius.

Neverta stebėtis, kad Dainius susižavėjo būtent tailandiete – juk jau šešiolika metų jis čia nuolatos atostogauja. Egzotiškajame Tailande Dainiui patinka viskas: žmonės, oras, maistas. O prieš 5 mėnesius Dainius ten susipažino ir su jauna moterimi, kuri šiandien – jau jo žmona.

Su Mo – toks yra jo mylimosios vardas – jiedu susipažino viename Dainiaus draugų vakarėlyje Tailande, ir nuo to laiko tapo neišskiriami. Jie kartu poilsiauja, kartu sportuoja. Būtent čia, Tailande, jiedu iškėlė ir auksu spindinčias vestuves. 

TV3 nuotr. 

Prisižiūrinčiam Dainiui šiuo metu yra 59-eri, o jo mylimoji netrukus švęs 30-ąjį gimtadienį, tad metų skirtumas tarp poros yra dvigubas. Tačiau svarbiausia, anot vyro, ne amžius. Skyrybas su lietuve anksčiau išgyvenęs Dainius sako, kad žmona iš Tailando – geriausia moteris, kokią tik yra mylėjęs.

„Tailande moteris visuomet pasirūpins, ar tu pavalgei, ar buvo skanu, pasirūpins ir lovos reikalais. Vyras turi būti pavalgydintas, pamylėtas. Tada jis uždirbs šeimai pinigus, nežiūrės į kitas moteris. Toks Tailande yra požiūris į šeimą. Lietuvoje gi patys dažnai matome, kad yra kitaip“, – diskusijai provokavo Dainius.

Tačiau kodėl tuomet iki šiol Dainiaus butas Lietuvoje atrodo gana viengungiškai? Į kokį svarbiausią klausimą sau atsakęs vyras pakeitė gyvenimą? Ką apie jo staigias vestuves pasakė vietiniai, ir kokia apie tai buvo jo paties artimųjų nuomonė? 

Visi atsakymai – laidoje „Prieš srovę“ antradienį, 20 val. per TV3.NAUJAUSI KOMENTARAI

X

X portretas
Po penkių mėnesių kalbint per anksti. Nebent po penkių metų bendro gyvenimo metų. O čia...

paprasta matematika

paprasta matematika portretas
kad nebūtų metų skirtumo reikia imti dvi tailandietes po 30, tada tau 60 ir joms taip pat 30+30 = 60

Smagu

Smagu portretas
Kai sutinka poreikiai.
VISI KOMENTARAI 8

Galerijos

Daugiau straipsnių