Su A. Kavaliauskaite gyvenantis šokėjas T. Legenzovas laukia tinkamo laiko vestuvėms

  • Teksto dydis:

BTV „Muzikinės kaukės“ dalyvis Tomas Legenzovas šiuo metu laiko poilsiui neturi – vaikinas aktyviai repetuoja projekto pasirodymus ir stengiasi kuo daugiau laiko praleisti su šeima bei širdies drauge, „Mis Lietuva 2014“ ir šokių studijos įkūrėja Agne Kavaliauskaite. Pora susižadėjusi ir kartu yra jau beveik devynerius metus.

Paklaustas, ar dar ne laikas ruoštis vestuvėms, vaikinas tik šmaikščiai nusijuokia ir prasitaria, kad vestuvės yra planuose, bet iš pradžių jis turi pasiekti savo svajonę – tapti televizijos laidų vedėju.

„Dabar yra pats intensyviausias ir kupinas projektų metas. Dabar turiu begalę renginių, juk artėja gruodis. Pats režisuoju renginius, „Muzikinė kaukė“ reikalauja be galo daug savęs, o dar turiu ir draugų, kuriuos reikia aplankyti. Laiko dabar detaliam planavimui nėra“, – pasakoja Tomas. Vaikinas neslepia, kad abu įsimylėjėliai laiko visiškai neturi. „Šiuo metu džiaugiamės, kad abiems gerai sekasi, viską dėliojame iš eilės. Ir tikrai vestuvės bus. Tik reikia tam sulaukti tinkamo laiko“, – sako vyras.

Paklaustas apie ateities planus po projekto, vaikinas atvirauja, kad jo svajonė – vesti savo televizijos laidą. „To siekiu daug dirbdamas, augdamas bei tobulindamasis. Norėčiau vesti pramoginio tipo laidą“, – apie ateities planus pasakoja Tomas. Vaikinas neslepia, kad tikisi būti pastebėtas.

Jau šį šeštadienį 19.30 „Muzikinėje kaukėje“ per BTV T. Legenzovas įkūnys Elvį Preslį.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių