Stilistą J. Šatą nuo galvos iki kojų apliejo vandeniu

 • Teksto dydis:

Pramogų pasaulyje besisukantis stilistas Joringis Šatas TV3 seriale „Bruto ir Neto 3“ atliko griežto maisto kritiko vaidmenį. Šis vaidmuo jaunam vyrui nepagailėjo išbandymų – jau antrą filmavimo dieną jis nuo galvos iki kojų buvo aplietas vandeniu.

Vaidmuo seriale stilistui ir kūrybinio dueto „ŠaŠa“ įkūrėjui nebuvo pirmasis. Vaikinas jau yra turėjęs patirties atlikdamas epizodinius vaidmenis, todėl tikina, kad didelio jaudulio nebuvo.

„Kaip ne pirmą kartą, manau, vaidinau visai neblogai. Naujos patirties ar kokio didelio stebuklo jau nebuvo. Bet per vieną filmavimą sirgau, turėjau 38 laipsnius temperatūros. Tuomet vaidinti buvo iššūkis. O šiaip viskas, manau, praėjo gerai“, – pasakoja stilistas.

Nors žinojau, kad taip nutiks, vis tiek tai buvo netikėta ir mano reakcija labai natūrali.

Tiesa, net sirgdamas stilistas nepabijojo scenaristų sumanymo ir įveikė nelengvą uždavinį – buvo aplietas kibiru vandens. „Mano personažas – maisto kritikas Skrandis – nepelnytai gauna netikėtą bausmę iš restorano savininko Prano – pliūpsnį vandens į veidą. Net ir man, nors žinojau, kad taip nutiks, vis tiek tai buvo netikėta ir ta mano reakcija labai natūrali. Tiesa, vanduo buvo šiltas, nes visi rūpinosi mano sveikata“, – šypsodamasis pasakojo J. Šatas.

Gavęs įdomų maisto kritiko vaidmenį J. Šatas prisipažįsta filmavimo aikštelėje turėjęs nedidelių privilegijų ir galėjęs dažniau už kitus aktorius ragauti patiekalų ir visada jaustis sotus. „Buvau tas, kuris net vaidindamas galėdavo pavalgyti, todėl, manau, man visai pasisekė“, – juokėsi J. Šatas.

Stilistas atskleidžia, kad retsykiais užėjus norui ir pats mėgsta ką nors skanaus pagaminti, tik prisipažįsta, kad nedažnai pavyksta gauti sumanytą rezultatą. J. Šatas tikina, kad savo serialo vaidmenį galėtų atlikti ir tikrame gyvenime – maisto kritiko darbas stilistui visai patiktų.

„Labai mėgstu valgyti ir ragauti maistą. Galėčiau eiti per naujus restoranus ir ragauti visokius naujus užkandžius, patiekalus. Nebūtų sunku“, – juokauja J. Šatas.

J. Šatas prisipažįsta, kad pakritikuoti tenka ne tik vaidinant seriale. „Kritiką tenka išsakyti kasdien. Tik tai galbūt ne kritika, o daugiau patarimai ir pastebėjimai. Viskas priklauso nuo to, kaip bendrauji su klientu ir kaip viską pateiki“, – atskleidžia J. Šatas.

Naujajame serialo sezone – ne tik įspūdinga Prano priešistorė ir netikėta sėkmė. Serialo ašimi tampa linksmieji Bruto bei Neto, kuriuos negailestingos gyvenimo aplinkybės ir vėl nubloškia į nuošaliausią Lietuvos vietą. Nutrūktgalviai draugai vis atsiduria iki ašarų juoktis verčiančiose situacijose, iš kurių išsisukti – beveik neįmanoma.

Seriale „Bruto ir Neto 3“ pagrindinius vaidmenis ir toliau kuria aktoriai Šarūnas Banevičius ir Jonas Gricius, Vaidotas Martinaitis, Asta Baukutė ir kiti. Šiame sezone taip pat bus galima išvysti ir kitus žymiausius aktorius bei garsenybes – Inetą Stasiulytę, Vaidą Baumilą, Valdą Burnį, Rafailą Karpį, Viktoriją Šaulytę ir kitus.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių