Stano apkarto apsilankymas parduotuvėje „Ikea“: prastai pasijutus dukrai negalėjo iškart išeiti

 • Teksto dydis:

„Ikea“ aukos... Niekada negalvojau, kad tokia nesąmonė galima, ar iš viso įmanoma“, – po apsilankymo parduotuvėje su dukra ir sūnumi piktinosi atlikėjas ir kompozitorius Stanislavas Stavickis-Stano.

Žinomas vyras feisbuke rašė, kad Vilniuje, Vikingų gatvėje, esančioje parduotuvėje su sūnumi Adomu ir dukra Joana apsilankė, nes ieškojo kalėdinių girliandų. 

Paėjus kelis žingsnius, mergytei pasidarė silpna. 

„Sako ji man: „Tėti, galvytę skauda, noriu į lauką, čia oro nėra“. Aš ją ant rankų ir link išėjimo. Ir čia prasideda skandinaviškas rūpestis šeima ir vaikais. Nėra išėjimo. Norint pasiekti lauką turi pereiti per visą „Ikea“. O tai geras kilometras. Vaikas mano verkia. Aš prieinu prie darbuotojų ir prašau pagalbos. Darbuotojai sako, kad išeiti galiu tik padaręs visą ratą“, – rašė Stano.

Jis teigė paaiškinęs situaciją, tačiau išgirdo jį nuviliantį atsakymą, jog darbuotojai padėti negali, pasiūlė kreiptis į vaikų kampelį. 

„Aš kaipmat – į vaikų kampelį. Sakau, kad vaikas negerai jaučiasi, gal gali mus išleisti. Juk išėjimas į lauką tiesiai prieš vaikų kampelį. Man atsako: „Tikrai ne, norit išeiti, eikite ratu. Per visą „Ikea“. Jei vaikui bloga, galim iškvieti greitąją. Kitu atveju eikit patys“, – Stano bandė paaiškinti, kad dukrai reikia gryno oro, jai silpna. 

„Neišleisim, eikit ratu. Negalime išleisti“ – kartoja vaikų kampelio vedėja. Nesvarbu, kad praėjimas yra čia. Išeiti galite tik apėję visą ratą, – rašė atlikėjas. –  Gal galit ką nors pakviesti, kas padėtų išspręsti situaciją? Gal galima kur kitur kirsti, kad neiti viso kilometro? Tai aš ant rankų savo damą ir ratu per visą „Ikea“. Kažkaip taip. Vėliau pakalbėjau su „Ikea“ pamainos viršininke. Išgirdau tą pačią istoriją – jei vaikui bloga, gali iškviesti greitąja, kitu atveju privalote eiti ratu. Kitų variantų nėra. Susirūpinęs tėtis su verkiančiu vaiku ant rankų prašo pagalbos, o jūs – „eikit ratu.“

„Ikea“ korporatyvinės komunikacijos vadovė Baltijos šalims Renata Dantė apgailestauja ir atsiprašo dėl įvykusios situacijos.

„Pagal vidines taisykles, esant poreikiui dėl lankytojų sveikatos ar kitos nenumatytos situacijos, visada panaudojami tarnybiniai išėjimai, per kuriuos išeiti į lauką galima artimesniu keliu. Taip pat turime specialiai apmokytą ir padėti visada pasirengusią darbuotojų komandą, gebančią suteikia pirmąją medicininę pagalbą. Ji buvo pasiūlyta ir šiuo atveju. Aiškinamės situaciją ir imsimės visų priemonių, kad tai nepasikartotų. Dar kartą apgailestaujame ir atsiprašome“, – portalui kauno.diena.lt atsiųstame laiške rašė „Ikea“ atstovė.NAUJAUSI KOMENTARAI

nusikaltimas

nusikaltimas portretas
Labai idomu ar taip ir liks Stano nenubaustas uz mazu vaiku tasyma po Prekybos centrus juk dabar galima lankytis tik po viena Cia Stano surenge ekskursija po Prekybos centra su visa seimynele SLYKSTU

niekada

niekada portretas
neisilankau sitos firmos parduotuveje. slamstas ir tik slamstas. ir kas per nesamone butinai turi eiti ratu. kad tik daugiau parduoti nes turi viska praeiti tai sansas kad prisipirksi slamsto

Saulius

Saulius portretas
Kas duoda leidimus tokioms parduotuvėms be avarinių išėjimu veikti,turi sėdėti kaliuzeje
VISI KOMENTARAI 81
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių