Šou nuimtos net dvi kaukės: po viena jų – krepšinio pasaulio įžymybė

„Ką? Kaip? Vau! O, Jėzau, geriausia laida!“ – pasirodžius scenoje naujai kaukei Kūgiui ir laidos vedėjui pranešus, kad šį vakarą bus atskleistos net dvi asmenybės, emocijų neslėps atlikėjas Vidas Bareikis.

Niekas negalėjo patikėti, kai po Kūgio kauke išvydo garsų iliuzionistą Roką Bernatonį. Maža to, jam buvo suteikta galimybė vienoje laidoje tapti šeštuoju komisijos nariu ir įsitraukti į smagų žaidimą.

„Aš jaučiausi kaip Holivude! Mane pasiėmė juodas automobilis tamsintais stiklais, atvežė iki vietos, uždėjo kaukę ir pasakė, kad jokiu būdu nekalbėčiau. Kai žiūrėdavau tokius projektus tikrai maniau, kad viskas yra surežisuota. Didžiausia pagarba komandai, nes viskas buvo aukščiausio lygio ir apgalvota iki paskutinių detalių“, – savo patirtimi dalijasi garsus vyras.

Dar viena vakaro staigmena – komisija nusprendė atskleisti, kas slepiasi po TV bokšto kauke. Visi liko be žado pamatę garsų masažistą ir krepšinio talismaną Juozą Petkevičių, švelniai krepšinio pasaulyje vadinamą Juozuku.

Įdomus faktas, kad į vieną iš filmavimų Juozą atvežė jo dukra, net neįtardama kur važiuoja jos tėtis: „Niekada nesu labai apgavęs, todėl kai pasakiau, kad važiuoju į dešrelių reklamos filmavimą, o kitą kartą – į filmo. Patikėjo tiek žmona, tiek dukra. Kas juokingiausia, aš net negaliu joms liepti žiūrėti laidos, kad neišsiduočiau. Todėl man bus labai įdomu, kaip jos reaguos“, – sako vyras.

Ilgametis krepšinio talismanas neslepia, kad seniai tyliai pasvajodavo apie dalyvavimą „Kaukėse“. Todėl sulaukęs skambučio su pasiūlymu ilgai nedvejojo: „Aš nuo vaikystės svajojau ką nors suvaidinti, o čia dar televizijos bokštas! Aš juk visą laiką praleidžiu tarp aukštų žmonių, todėl šis simbolis man labai artimas. Labai įdomu buvo išbandyti save dainavime. Esu dainavęs gal tik kelis kartus gyvenime, kai buvau jaunas, bet visada stovėjau su draugu, kuris turėjo gerą balsą ir tik jam pritardavau. Ši patirtis buvo labai įdomi, nors girdžiu, kad nelabai man sekėsi ant scenos, bet smagu, kad net sulaukęs tokio amžiaus vis dar turiu pirmų kartų!“

Garsus vyras sako, kad slėptis po kaukėmis nėra lengva: „Pirmą kartą kai išėjau ant scenos, man aprasojo kaukės stiklai ir nieko negalėjau matyti. Be to, pats kaukės kostiumas yra sukonstruotas taip, kad eiti su juo arba labai daug judėti nėra patogu. Žinoma, ir TV bokšto galva yra ne iš lengvųjų. Bet įdomiausia, kad vėliau apsipranti su kauke ir su kiekvienu filmavimu pradedi jaustis vis drąsiau.“

„Kaukės“ vis dažniau stebina po jomis besislepiančiais krepšinio pasaulio žmonėmis. Visi puikiai pamena pirmajame sezone po Banano kauke buvusį Simą Jasaitį arba antrajame sezone po Raudonviršio kauke buvusį trenerį Virginijų Šeškų. Trečiasis sezonas – ne išimtis. Visi sunkiai galėjo patikėti po Papūgos kauke pamatę vieną garsiausių krepšinio komentatorių Vaidą Čeponį, kuris drauge su Virginijumi Šeškumi juokavo po šio šou sukursiantys duetą. Juozas Petkevičius sako, kad ši žinia plačiai pasklido krepšinio pasaulyje ir juokiasi: „Tiek Virginijų, tiek Vaidą puikiai pažįstu. Dabar, kai pamatys, kad ir aš čia dalyvavau, gal priims į savo gretas ir galėsime dainuoti trise! Juk kaip smagu būtų!“NAUJAUSI KOMENTARAI

Sūduviui

Sūduviui portretas
Pilnai pritariu Sūduviui, tie ne viso proto bereikis salėje užsimaukšlnęs slidininko mučę, ir tas į orogatangą panašus, išmaliovotas su žydiška skrybėle tikrai nedera prie rimtos laidos.

Sūduvis

Sūduvis portretas
Kaukės tai nuostabus reginys, bet šūdina karvė teršia visą bandą, aš šneku apie komisijos narius kurie nesigėdi salėje būti su kepurėmis skrybėlėmis, tai didelė nepagarba kaukėms ir žiūrovams.
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių