Skyrybas išgyvenantis S. Maslobojevas: mes jau kurį laiką gyvenom kaip draugai

Ko gero tai pirmas kartas, kai kovotojas Sergejus Maslobojevas atvirai prabilo apie prieš pusmetį subyrėjusią santuoką su žmona, trijų vaikų mama Airine, o taip pat fizinius bei emocinius išgyvenimus siekiant pergalių, smarkiai veikiančius ir asmeninius santykius.

„Mes jau kurį laiką gyvenom kaip draugai, tada kilo pokalbis apie skyrybas. Gruodžio mėnesį išvažiavau į Tailandą ruoštis varžyboms, sausio mėnesį jau grįžau į tuščius namus. Vasario mėnesį dėl nekompetentingo daktaro iš manęs buvo atimtas titulas ir pusė honoraro. Kovo mėnesį kelionės metu pradėjau nevaldyti rankos. Balandžio mėnesi atėjo oficialus sprendimas apie skyrybas, gegužės mėnesį – mano gimtadienis, 36-eri metai, visą laiką mano gimtadienius rengdavo žmona, o aš pagalvojau, eina viskas... ir išvažiavau į vienkiemį“, – pasakojo garsiausias Lietuvos kikboksininkas, „Glory“ organizacijos mišrių kovos menų čempionas S. Maslobojevas.

LNK nuotr.

Kiekviena diena virš žemės yra gera diena. 

Paklaustas, kaip šiandien gyvena, Sergejus pasakojo turintis posakį ne kartą padėjusį jam išlipti iš emocinių duobių. „Rekomenduoju jį išsitatuiruoti smegenyse: kiekviena diena virš žemės yra gera diena. Tiesiog tiek. O visa kita priklauso tik nuo mūsų, nes, kol mes esame čia, virš žemės, tol viskas dar nuo mūsų priklauso. Kai mes būsime po žeme, tada jau mes nieko pakeisti negalėsim“, – teigs S. Maslobojevas.

LNK nuotr.

Sergejaus namų kieme iš tolo matoma vėliava su jo pravarde Kuvalda plevėsuoja ne šiaip sau. Pasak kovotojo, tai ženklas, simbolizuojantis intensyvų pasiruošimą būsimoms kovoms, ir, kaip tikisi, pergalėms. Kovotojas gyvena pagal griežtą tvarkaraštį, suskirstytą minučių tikslumu, per dieną treniruojasi 3–4 kartus, dvi treniruotės itin intensyvios ir trunka net pusantros valandos, maitinasi pagal specialų valgiaraštį ir sau neleidžia jokių įprastų malonumų. Sergejus pasakos, kad tuomet, kai jis alindavo kūną intensyviai ruošdamasis kovoms, šeima išgyvendavo ne mažesnę įtampą.

Prieš metus vykusiame grandioziniame turnyre Nyderlanduose Sergejus Maslobojevas stojo į ko gero svarbiausią kovą karjeroje. Su marokiečiu Tariku Khbabezu lietuvis „Glory“ organizacijoje pussunkio svorio kategorijoje kovojo dėl pasaulio čempiono titulo ir laimėjo.

LNK nuotr. 

Žiūrėdamas į kamerą po žinios apie pergalę Sergejus kreipėsi būtent į jį tuomet labiausiai palaikiusią žmoną, dėkojo komandos nariams ir neslėpė emocijų. „Po svarbiausios gyvenime pergalės taip atsitiko, kad atėjo laikas žmonai realizuoti save, o aš vis dar negalėjau paleisti to, ką pasiekiau, ir ką darau“, – pasakojo Sergejus. Pokalbis su dabar jau buvusia žmona Airine apie atšalusius tarpusavio santykius, pasak Sergejaus, įvyko praėjusių metų pabaigoje.

Kas padėjo tuomet, kai, rodos, slydo žemė iš po kojų? Ką jis pataria kiekvienam išgyvenančiam skyrybas? Ir kokie asmeniniai atradimai kovotojui padeda išlikti stipriam, energingam ir jaunatviškam?

Gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ –  pirmadienio vakarą, 20 val.,  per LNK.

 

 NAUJAUSI KOMENTARAI

simonko

simonko portretas
labas pupuliuk

Pilietiškas

Pilietiškas portretas
Durnių laivas - išsiskiria ir gyvena kaip draugai! Ar yra kvailesnė moters padėtis?

GURPIS

GURPIS portretas
demesio trukumas
VISI KOMENTARAI 14

Galerijos

Daugiau straipsnių