Skandalą sukėlusi Jazzu gailisi tik dėl vieno žodžio

Dainininkės Justės Arlauskaitės-Jazzu įrašas viešame "Facebook'o" profilyje sukėlė daug emocijų. Įsiūbuotos aistros išgrynino dvi nuomones: viena – nemandagius klausytojus išplūsti galima, antroji – ne, taip kultūringi atlikėjai nesielgia.

Dainininkės Justės Arlauskaitės-Jazzu įrašas viešame "Facebook'o" profilyje sukėlė daug emocijų. Įsiūbuotos aistros išgrynino dvi nuomones: viena – nemandagius klausytojus išplūsti galima, antroji – ne, taip kultūringi atlikėjai nesielgia.

Nuotaiką sugadino urodai

"Vakar buvo labai geras koncertas – labai daug gražių žmonių. Ačiū labai organizatoriams už viską ir už išpildytą norą dainuoti tikroje koncertų salėje", – apie Londono "Islington Assembly Hall" vykusį koncertą rašė Jazzu. Į Didžiosios Britanijos sostinę ji vyko kartu su prodiuseriu Leonu Somovu. Bilietas į koncertą kainavo 33 svarus sterlingus (apie 140 litų).

"Taip, bilietas į mūsų koncertą kainuoja tiek pat, kiek į pasaulinių žvaigždžių. Man atrodo, kad mes to verti", – teigė atlikėja. – Kaip ir sakiau vakar, žmonės turi koncerto klausyti, o ne triauškinti traškučius, kalbėtis ir gerti. Vakar koncertas buvo Kongresų rūmuose. Ir iš šimtų žmonių vis tiek atsirado dešimt urodų, kurie jautėsi labai svarbūs ir dėl kurių koncertas truko trumpiau."

Jazzu pabrėžė, kad ji beprotiškai myli savo klausytojus ir žmones apskritai. Vis dėlto keli į jos koncertą atėję gerbėjai kaip reikiant sugadino atlikėjai nuotaiką. Savo žinutėje nepagarbiai nusiteikusius klausytojus J.Arlauskaitė išvadino urodais ir prašė nesilankyti jos koncertuose.

Pasiuntė toli

"Neišprusę daunai, – kreipėsi dainininkė, – neikit manęs klausyti. Man nereikia jūsų mordų ir jūsų bapkių. Eikit griaužti savo čipsus į rajoną ir veskitės savo apsimyžusias kiaunes į užeigą – mano koncertai jums ne vieta. Aš jūsų nelaukiu. O daunės kiaunės, kurios sėdi su telefonais ir postina, kokios jos gražios ir kad yra kūl būti mano koncerte, eikit n... kartu su savo urodais", – rėžė J.Arlauskaitė.

Jazzu pabrėžė, kad įrašas skirtas ne visiems koncerto klausytojams, o tik tiems dešimčiai žmonių, kurie nemandagiai elgėsi. "Jūs negražūs. Neikit į mano koncertus. Prašau", – didžiosiomis raidėmis parašė dainininkė.

"Aš kuriu pasauliui ir gerbiu visus tuos, kurie gerbia mane ir mano kūrybą. Myliu jūsų širdis, ausis ir sielas. O visi kiti galite eiti... Jau pasakiau kur", – baigė įrašą J.Arlauskaitė.

Šis viešas Jazzu pasisakymas, svaidantis žodžiais "daunai", "urodai" ir "kalės", visą savaitę audrino Lietuvos pramogų pasaulį.

Taisyklės sukurtos kvailiams

Bene pirmoji palaikymą Jazzu pareiškė neseniai tapusi mama stilistė Agnė Jagelavičiūtė. "Man atrodo, kad ši nuostabi atlikėja dabar įgijo dar vieną spalvą. Tai yra labai gerai", – tikino ji.

"Charakterio tvirtumas juntamas ir jos muzikoje. Vis dėlto ji pabandė su urodais ir kiaunėmis pašnekėti jų kalba. Jiems kažkaip nelabai patiko", – "Žinių radijo" laidoje Jazzu poelgį įvertino A.Jagelavičiūtė.

"Ką čia meluoti? – juokėsi ji ir dalijosi savo patirtimi: – Mane bandydavo pastatyti į vietą. Kažką pasakydavau, o man sakydavo, kad reikėtų gal gražiau, gal maloniau. Mane tai tarsi dar užkurdavo. Ir kuo daugiau man aiškindavo, kad taip negalima, tuo man labiau norėdavosi. Kas yra raudona? Kas yra negalima? Kas yra taisyklės?"

Pasak A.Jagelavičiūtės, kvailos taisyklės yra sukurtos durniams, kad šie žinotų, kaip elgtis: "Kai nėra savo galvos, daug lengviau gyventi su taisyklėmis. Pavyzdžiui, kad vestuvėse reikia dėvėti baltą suknelę."

Atsiprašė dėl vieno žodžio

Internete užvirė tikras nuomonių mūšis. Šimtai komentatorių pasidalijo į dvi stovyklas: vieni pasisakė už į vatą nevyniojamą žodį nekultūringiems klausytojams, kiti baisėjosi Jazzu žodynu, metodu auklėti savo publiką ir negailėdami energijos moralizavo.

Daug pastabų atlikėja sulaukė dėl to, kad įžeidinėja dauno liga sergančius žmones.

Pirmadienio rytą Jazzu socialiniame tinkle parašė atsiprašymą ir tikino, kad nenorėjo įžeisti žmonių su negalia.

"Vakarykštis mano post'as sulaukė didžiulio dėmesio. Ir teisūs yra tie, kurie sako, kad žodžio "daunas" nereikėjo. Aš akivaizdžiai nenorėjau įžeisti žmonių, sergančių dauno sindromu ar jų artimųjų. Tad labai atsiprašau už ne vietoje panaudotą žodį. Esu labai jautri žmonių negalioms. Žodžiu, dar kartą atsiprašau. P. S. Nė vieno kito žodžio aš neatsiimu", – rašė Jazzu.

Įsijungė ir humoristai

Beata Tiškevič-Hasanova situaciją komentavo taip: "Ir vakar, ir šiandien visi šiurpsta nuo Jazzu poelgio. O aš norėčiau kada nors galėti taip pasakyti kaip ji. Pasiųsti velniop tuos, kurie turi būti pasiųsti, bet vis dar stengiuosi gera būti, nes viešumoje nedera vienaip ar kitaip. Nekenčiu, kai sako: "Nenusileisk iki jų lygio."

Dainininkas Marijus Mikutavičius, paprašytas įvertinti Jazzu poelgį ir nemandagiems klausytojams skirtus epitetus "urodai" bei "kiaunės", tarė: "Nemanau, kad tai yra būdas kovoti su savo gerbėjais." Jo manymu, klausytojų elgesiu nepatenkintas atlikėjas visada turi galimybę juos paprasčiausiai pamiršti.

"Buvau nustebęs, kad Jazzu galėjo taip padaryti. Gal ji tai apmąstys ir padarys išvadas", – kalbėjo M.Mikutavičius.

Istorija įgavo ir humoro atspalvį. Prieš pora dienų grupė "Eilinis Elitas" pristatė kūrinį "Kiaunės ir urodai, neikit į mano koncertus".

"Ši daina turi alternatyvų pavadinimą – "Mano tikslinė auditorija", – muzikinę naujieną komentavo grupės vokalistas Audrius Bružas.NAUJAUSI KOMENTARAI

piene

piene portretas
Bet tikrai, Jazzu atlieka popso ir techno mišinį, tai gali netisikėti inteligentiškos publikos.

deme

deme portretas
uzsiteske deme visam gyvenimui, geda susireiksminusiai daininykei

vv

vv portretas
Na,ka gi,Jagelaviciute pasirode tokia pat "isaukleta" ir "maloni",nes dainininke,kuri tokiais slyksciais zodziais isvadino nemandagius ziurovus,pati pasirode tokio pacio lygio,kuris jai taip nepatiko. Na,o Jagelaviciute ja palaiko,tai cia,manau,viskas aisku. Pirmoje eileje reikia gerbti save ir nenusileisti iki tokio lygio,kuris paciai nepatinka. O cia kaip tik priesingai. Tai ko paneles pyksta?
VISI KOMENTARAI 8
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių