Seimo narys A. Valinskas jaunesnysis – apie garsios pavardės naštą ir privalumus

 • Teksto dydis:

Ne paslaptis, kad garsių tėvų vaikams pasirinkti tėvų pramintą kelią yra kur kas lengviau, nei eiti savuoju, ypač – jei jis kardinaliai skirtingas. Tokį – politiko – kelią pasirinko bene garsiausios Lietuvoje pramogų pasaulio šeimos atžala Arūnas Valinskas jaunesnysis.

Šį sekmadienį, 10 val., TV3 laidoje „Pasaulis apie moteris“ jis papasakos apie tokio sprendimo priežastis.

Arūnas yra įgijęs tarptautinių santykių ir japonų kalbos bakalaurą Jungtinėje Karalystėje, po studijų atliko pareigą tėvynei Lietuvos kariuomenėje, o šiandien jį galima išvysti Seime – parlamentaras, kažkada sakęs, kad nemato savęs politikoje, šiandien atstovauja savo rinkėjams.

Politika domisi kiekvienu žmogumi

Laidos svečias atvirai papasakos apie jaunatvišką maksimalizmą ir kategoriškumą, įveiktus stereotipus ir tai, kuo jį suviliojo politika.

„Tu gali turėti kokią tik nori nuomonę apie politiką, bet tu jos neišvengsi. Gali išvis nesidomėti politika, bet politika domisi kiekvienu žmogumi“, – pasakoja laidos svečias. Jis taip pat atskleis, kaip reagavo jo tėvai – Arūnas ir Inga Valinskai, patys buvę Seimo nariais, į sūnaus norą tapti parlamentaru.

„Jis puikiai žino, kaip mums buvo, ne kosmose gyvena, jis netiesiogiai dalyvauja visame mūsų gyvenime, mato ir vyksmus, ir nuotaikas, ir rezultatus. Tai, kad jis yra politikoje, visiškai logiška – jis ten ir ėjo. Nesiveržė į įvairių konkursų scenas dainuoti, groti, šokti, stovėti ant galvos ir nesistengė kartoti mūsų kelio, jis ėjo ten, kur geriausiai galėjo pritaikyti savo gebėjimus“, –pasakoja I. Valinskienė, kurios sūnaus tapimas Seimo nariu visiškai nenustebino.

Kritikus kviečia atlikti pareigą tėvynei

Laidos svečio tėvas A. Valinskas, puikiai žinantis populiarumo ir buvimo politiku kainą, kategoriškas – kritikai, manantys, kad jo sūnus karjerą padarė tik dėl garsių tėvų, turėtų išgyventi bent dalį to, ką patyrė jo sūnus.

„Seimo nario priesaika duodama kas ketverius metus, Lietuvos kario priesaika yra duodama tik kartą. Tad tai, ką jis darė kaip karys ketverius metus, dalyvaudamas ir misijose... Jis jau yra davęs tėvynei gerokai daugiau, negu tie visi internete rašantys „prie lovio, per tėvą“. Eikit jūs visi po velnių arba eikit į kariuomenę, va ten pabūkit nors ketverius metus, ką ten metus, nors keturis mėnesius, ir tada galėsite kažką aiškinti“, – atkirtį skeptikams duoda laidos svečio tėvas.

Politika Arūno gyvenimas neapsiriboja – su savo mylimąja Viktorija augina dukrą, tačiau supranta, kad būdamas Seimo nariu šeimai galės skirti mažiau laiko, nei skirdavo iki šiol. Mylimoji supranta jo pasiryžimą, kelią ir norus Seime, o garsusis tėvas nekukliai pasvajoja apie mažiausiai tris anūkus, kurių seniūnaičiu galėtų būti.

Pirmą sykį laidoje – naujos rūšies rožės

Rubrikoje „Floristinis desertas“ laidos vedėja, floristikos dizainerė K. Rimienė pasiūlys sukurs įspūdingą 150 sniego baltumo rožių kompoziciją, primenančią baltą sniego patalą. Šios naujos rūšies rožės „Snostorm“  atkeliavo tiesiai iš gėlių karalystės Olandijos.

Balta rožė yra visada madinga, ji rinkoje jau daugybę metų, todėl kompozicijos pagrindu taps masyvus klasikinis indas, derantis su kitomis – visiškai naujomis – detalėmis. Šios ypatingo grožio rožės ne tik stebina savo spalva, bet ir neturi spyglių, jų kotas be galo kietas, o žiedas – didelis ir tvirtas. Tai, anot floristikos dizainerės K. Rimienės, – kiekvieno floristo svajonė, kuria pasigėrėti galės ir laidos žiūrovai.NAUJAUSI KOMENTARAI

!

! portretas
Jei drąsą sakyti tiesą laikoma nepraustaburniskumu, tai ?

.

. portretas
koks tevas dal...bas toks ir sunus

Jaunuolis issilavines,nieko neprikisi

Jaunuolis issilavines,nieko neprikisi portretas
O kad pasirinko tinkama partija,tai jo sekme.jis nekaltas del tevu,taciau sekmei jie padeda.Nemalonu,kad tevas vis ka nors bjauraus,prsciokisko,nuvertinancio pasako,ne koks lygis.Sunus turetu tevui pasakyti,kad negadintu sunui gyvenimo.Paprastai tevai drausmina vaikus,o cia atvirksciai,nepraustaburnis -tevas,o mama turi nuostabu balsa.Sekmes
VISI KOMENTARAI 6
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių