S. Lipnė: manęs nereikia gailėti nei dėl trynukų, nei stebėtis dėl plastinių operacijų

 • Teksto dydis:

Verslininkė, nuomonės formuotoja, trijų vaikų mama Simona Lipnė nevengia viešai pasidalinti savo patirtimi įvairiose gyvenimo sferose. Ne paslaptis, kad moteris yra pasidariusi net kelias plastines operacijas. „Kalbu drąsiai, bet man labai nesinori tokio įvaizdžio, kad va, šita moteris vien operacijas darosi“, – lnk.lt laidoje „#Tobulainetobula“ sakė ji.

Kaip žinia, garsi moteris yra pasidariusi vadinamąjį „mummy makeover“, į tai įeina: krūtinės pakėlimas bei pilvo plastika. Tai pat Simona yra pasidariusi pagurklio, kelių, šlaunų, nugaros operacijas ir dar papildomą lūpų paputlinimą. Anot Simonos, šios operacijos po nėštumo jai buvo tikrai reikalingos.

„Kol vaikus maitinau, krūtinė tikrai gražesnė nepasidarė. Maitinau vaikus su pientraukio pagalba 7 mėnesius. Prieš vaikus aš buvau nusiteikusi prieš visas operacijas, silikonus ir panašiai. Bet mano požiūris tikrai pasikeitė – kai išmaitinus vaikus žiūrėjau į veidrodį, visai sau nepatikau. Nusprendžiau, kad noriu būti sau graži“, – pasakojo S. Lipnė.

Pasak verslininkės, po gimdymo tarp jos pilvo raumenų liko 4,5 cm skylė. „Vienų moterų tie raumenys sueina atgal, kitų nebe. Ir čia jau sportuok nesportavęs. Man net atsigėrus vandens pilvas atrodė išsipūtęs. Šią diagnozę man pasakė medikai, iki tol pati aš to nežinojau, nes atėjau pas medikus susitvarkyti tik po nėštumo išsitampiusios bambos. Nusprendžiau, kad reikia sutvarkyti ir pilvą. Tuo pačiu man pasiūlė ir riebalų nusiurbimą. Rezultatu esu patenkinta, bet sunkiausias gijimas ir atsistatymas buvo dėl darant „mummy makeover“ papildomai padarytos liposakcijos“, – teigė moteris.

Simonos nuomonė, ji tikrai nėra tas žmogus, kuris nebegali be plastinių operacijų: „Su manimi viskas tikrai tvarkoje. Susitvarkiau tai, ką kūne pakeitė vaikų išnešiojimas“.

Paklausta apie pinigus bei kiek kainavo visos operacijos, nuomonės formuotoja neslėpė – pirmajai operacijai ji susitaupė pati. „Krūtinę aš dariausi už pirmus reklamų uždirbtus pinigus. Susitaupiau ir pasidariau krūtinę. Net negalvodama viskuo dalinausi su savo auditorija socialiniuose tinkluose, žmonėms buvo tikrai labai įdomu. Tai buvo lyg natūrali organiška reklama. Vėliau kitoms operacijoms grįžau pas tuo pačius gydytojus. Tai jau buvo bendradarbiavimas“, – sakė S. Lipnė.

„Apskritai aš daug ką gyvenime priimu labai lengvai. Tikrai nesureikšminu. Nei operacijų, nei to, kad turiu trynukus. Lietuvoje žmonės manęs gaili, sako, kad esu vargšė, nes juk auginu tris vaikus... Tuo tarpu užsienyje – mane sveikina ir sutinka pakiliai, kai pasakau, kad turiu tris vaikus. Mūsų tikrai nereikia gailėti. Mes turime sveikus, gražius, protingus vaikus. Viskas jiems gerai ir viskas man yra gerai. Man nėra taip sunku, kaip gali atrodyti. Viskas priklauso nuo požiūrio“, – mintimis dalijosi garsi moteris.

Visą laidą su S. Lipne išvysti galite lnk.lt, o kiekvieną ketvirtadienį – vis nauja „#Tobulainetobula“ laida.

 

 NAUJAUSI KOMENTARAI

V,L

V,L portretas
...... nu šokiruoja mane tokios pavardes.......

To ir gerai

To ir gerai portretas
Žiūrėk kad dantų ant lentynos padėti nereiktų iš vaikų biznio nepadarysi

Ir gerai

Ir gerai portretas
Nes po vaiku gimimo dauguma iprate buti aukos! Jeigu galima isspresti problema, tai ir spresk. As ir dabar taip pat elgciausi. Man 52
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių