Rinkimų pasiutpolkė: internetą užplūdo šmaikštūs memai – traukia politikus per dantį

Sekmadienį įvykę Lietuvos savivaldos rinkimai sulaukė dar neregėto susidomėjimo, o rinkiminėms batalijoms neliko abejingi ir interneto šmaikštuoliai.

Tiek visos rinkimų kampanijos metu, tiek pirmajam merų rinkimų turui pasibaigus, socialiniuose tinkluose plinta kandidatus per ūsą traukiantys memai. Pro internautų akis nepraslydo ryškiausios rinkiminės nakties akimirkos.

Beveik 43 tūkst. sekėjų „Instagram“ tinkle turinti paskyra „Aletumeme“ lygino kandidatus su į juos panašiomis interneto asmenybėmis, stebėjosi rezultatais Kaune, o nemažai dėmesio sulaukė ir Artūro Zuoko štabe fotografų objektyvams pozavusi žmona Augusta bei bendražygis Artūras Paulauskas.

Itin socialiniuose tinkluose paplito „Nacionalinio susivienijimo“ lyderių Vytauto Radžvilo ir Vytauto Sinocos nuotrauka, kurioje ši pora buvo pavadinta seneliu ir jo pasą prieš rinkimus paslėpusiu anūku.

Jaunimą domėtis politika angažuojantys memai pastaraisiais metais tampa vis didesniu fenomenu. „Aletumeme“ ir kitų panašių paskyrų įrašai renka tūkstančius socialinių tinklų vartotojų patiktukų, o šių interneto šmaikštuolių gerbėjais vis dažniau tampa ir patys politikai.NAUJAUSI KOMENTARAI

WC

WC portretas
Debilai jie ,o ne politikai. Ne veltui sakoma -geriau keli durniai nei vienas protingas....

Anonimas

Anonimas portretas
kai neturi ka rasyti tai rasineja kazkokias nesamones tai matyt koks zurnalistinis lygis ar nors vidurines esat baige

Baudžiauininkų karalius

Baudžiauininkų karalius portretas
Savisvaldas yra baudžiauninku karalius, buves sovietinis miliciniekas todel taip džiaugias medvilniniai kad juos laiko už gerklės stokholmo sindromininkai
VISI KOMENTARAI 14

Galerijos

Daugiau straipsnių