Projekte „Kaukės“ dalyvavęs Ž. Savickas: tai – milžiniškas fizinis iššūkis

 • Teksto dydis:

„Įsivaizduokit, net ir man išbūti po kauke buvo sudėtinga, o, kaip žinote, esu tas žmogus, kurį sunkumais nustebinti tikrai nėra paprasta. Galiu pasakyti tik viena – kiekvienas LNK „Kaukių“ dalyvis tikrai galėtų būti sportininkas, nes buvimas su kauke reikalauja labai daug ištvermės. Monstro viduje – beprotiškai karšta, trūksta oro, dėl to smarkiai sukasi galva. Kiekvieną kartą su kostiumu užlipęs ant scenos išprakaituodavau mažiausiai tris litrus prakaito. Nuo jo kiaurai peršlapdavo visas milžiniškas kostiumas“, – nusiėmęs Monstro kaukę apie patirtus išbandymus pasakojo šou „Kaukės“ dalyvis, galingiausias planetos vyras Žydrūnas Savickas.

Stipruolis dalyvauti projekte sutiko iš karto, į šį iššūkį pasižiūrėjo linksmai, tiesa, lipti ir dainuoti ant scenos be Monstro kaukės jis tikrai nebūtų išdrįsęs. „Pamaniau, kad yra labai smagu išeiti už savo komforto zonos ribų, ir ypač, kai niekas to nemato. Esu gavęs pasiūlymų ir anksčiau, bet tikrai pats puikiai suprantu, kad nesu muzikaliausias žmogus šioje planetoje, esu labai savikritiškas. Vaikystėje, jeigu kam dar neaišku, nelankiau muzikos mokyklos, todėl rimtame dainavimo projekte tiesiog neturėčiau ką parodyti. O čia – nereali pramoga ir labai smagus žaidimas. Čia svarbiausia ne vokaliniai sugebėjimai, o mokėjimas vedžioti komisijos narius už nosies. Pasiilgsiu šito projekto. Nepaisant karščio po Monstro kauke dainuoti man labai patiko“, – įspūdžiais dalijosi Monstras Ž. Savickas.

Ekstravagantišku humoro jausmu ant „Kaukių“ scenos pasižymėjęs ir gyvu klasiku Juozu Erlicku palaikytas sportininkas Ž. Savickas sako, kad po jo išradingų atsakymų komisijos nariams ir pasipylė draugų žinutės, klausiančios ar kartais po kauke ne Žydrūnas. „Sulaukiau rimtų įtarimų, kuriuos reikėjo griežtai paneigti. Draugai žino – gyvenime nuolat pokštauju ir tai moku daryti nustatęs susirūpinusį veidą. Todėl dažnai jie net pasimeta – čia aš kalbu rimtai, ar nelabai. Monstrą ant scenos išvydę draugai išgirdo kaip juokauju, tada palygino mano balsą ir figūrą, na ir... Taip, deja, mane išsprendė. Šiek tiek dėl to net susierzinau, tačiau tai, matyt, reiškia, kad esu ganėtinai unikalus ir sunkiai paslepiamas,“– nežinia, ar rimtai, ar juokais savo įspūdžiais dalijosi galiūnas Ž. Savickas. Vyras dabar mąsto, kad galbūt atlikėjo karjerą tęs ir toliau. „Niekada nesakyk ne. Gal sulauksiu kokių įdomių pasiūlymų, gal vėl užsimanysiu scenos. Aišku, tai tikrai nėra vieta, kurioje aš labai patogiai jausčiausi. Tačiau, manau, kad gyvenimą įdomiu ir daro įvairiausi iššūkiai“, – sakė vyras.

O štai didžioji komisijos dalis, praeitoje LNK „Kaukės“ laidoje įsitikinusi, kad po Monstru slepiasi J. Erlickas, vėliau persigalvojo, ir šį kartą, iš tikrųjų, nuėjo teisingu keliu. „Labai norėjosi pataikyti. Matėte, kokį fiasko mes patyrėme su Debesėliu. Tam, kad pasisektų, įdėjau tikrai daug pastangų. Įvertinau visas užuominas, balsą, na, ir buvau kokiais 95 procentais tikra, kad po kauke rasime Žydrūną. Užliejo euforija, kai pamačiau, kad taip ir atsitiko“, – apie džiaugsmą atspėti pasakojo komisijos narė I. Kavaliauskaitė. 

„Aš norėčiau dar kartą pasakyti Monstrui „ačiū“. Visuomet labai smagu ant scenos matyti kolegas sportininkus. Žinau, kad toks žingsnis reikalauja ir drąsos, ir pastangų, greičiausiai net daugiau nei arenose ar aikštelėse. Todėl, nors mes vieninteliai su broliu Monstro asmenybės neatspėjome, galvojome, kad po kauke kitas žmogus, kai nusirito jo galva, širdį užliejo pasididžiavimas. Tikrai gera žiūrėti, kaip puikiai pasirodė visiškai anksčiau nedainavęs žmogus“, – kunkuliuojančiais įspūdžiais dalijosi neišskiriamo dueto „LavTwins“ narys Kšištofas Lavrinovičius.NAUJAUSI KOMENTARAI

siaubas

siaubas portretas
varykit lauk tuos prietrankas,nemoka kalbet nei lietuviskai,nezino,ka pasakyt...

Saulius

Saulius portretas
Projektą labai pagyvina brolių šmaikštūs komentarai, sėkmės.

Keleivis

Keleivis portretas
Siaubingas projektas Kaukė,o baisiausia ką veike komisijoje tie du nevidonai,kvaileliai broliai,jie tik gadina vaizdą.Lietuvos televizijai galas,nieko gero nėra ir nebus???
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių