Netikėta žinia po I. Stonkuvienės ir V. Bareikio atostogų: vyras – įsipareigojęs?

 • Teksto dydis:

Apie skyrybas su atlikėja Jurga Šeduikyte gruodį pranešęs dainininkas Vidas Bareikis paskelbė žinią, jog yra ne vienišas – socialiniame tinkle „Facebook“ jo statusas pasikeitė į „įsipareigojęs“.

Muzikantas praėjusį mėnesį dalijosi kadrais iš kelionės Vokietijoje, kurioje jam kompaniją palaikė laidų vedėja Indrė Stonkuvienė.

„Prasideda dešimties dienų atostogos. Vykstu į Los Andželą“, – kalbėjo V. Bareikis. Kaip buvo matoma vaizdo įrašuose, dainininkui kompaniją palaikė ne tik žinoma moteris, bet ir jo sūnus. 

Fotografijos bei momentiniai vaizdai internautų diskusijas kursto jau kurį laiką – viešuose renginiuose I. Stonkuvienė ir V. Bareikis kartu pastebimi vis dažniau, o žingsnis leistis į kelionę už Atlanto tai eskalavo dar labiau – žmonės pradėjo juos poruoti.

Grįžęs iš atostogų, V. Bareikis sukėlė dar vieną diskusijų bangą, kai penktadienį paskelbė esąs „įsipareigojęs“. Šis pokytis užminė dar didesnę mįslę tūkstančiams sekėjų – svarstyta, kam vyras pradėjo puoselėti šiltus jausmus.


Portalas primena, kad V. Bareikis apie skyrybas pranešė internetinėje erdvėje: „Laiškas nuo Jurgos ir Vido. Taip jau nutiko, kad pusę metų jau gyvename atskirai ir, po bandymų likti kartu, visgi supratome, kad konstruktyviau, pagarbiau ir – kas svarbiausia – sąžiningiau mūsų sūnaus Ado atžvilgiu bendrausime perėję į kitokią bendravimo formą. Šiuo atveju tai yra pasukimas skirtingomis kryptimis. Mūsų keliai vis vien susisies dėl mylimo vaiko bei dėl abipusės pagarbos, kuri lydėjo mus visus bendrus dešimt gyvenimo metų ir lydės toliau. Šis išsiskyrimas yra apie dviejų kuriančių žmonių skirtingumą ir norą vienas kito neužgožti, bet kaip tik – palaikyti ir gerbti. Vienas kitam linkime kuo gražesnės ateities ir palaikome vienas kitą kuo tik galime. Tai yra privatus mūsų reikalas, todėl jį privačiai norėtume ir užbaigti: būtume dėkingi, jeigu susilaikytumėte nuo tolimesnių interpretacijų“.

Žinia apie I. Stonkuvienės ir humoristo bei laidų vedėjo Manto Stonkaus skyrybas buvo patvirtinta birželio mėnesį.

„Jau keli mėnesiai, aišku, jog mes su Indre nebegyvename kartu. Ir čia yra mūsų pasirinkimas ir mūsų teisė gyventi taip, kaip mes norime ir neturime niekam aiškinti, kas, kaip ir kodėl“, – apie tarpusavio santykių nesklandumus socialiniame tinkle tuomet prabilo aktorius M. Stonkus. NAUJAUSI KOMENTARAI

protinga

protinga portretas
Moteris su tokiais ilgausiais nesusideda.

Apie ta vista

Apie ta vista portretas
Tie nezinau ka pasakyt, bet tas debilas narkotele tai konkretus. Kaip sugebejo su tokia pacia priplaukusia issiskirt nesuprantu.greiciausiai doze nepasidalino

ALGIS

ALGIS portretas
MAN JIS -- GRYNAS BULVONAS , NESUBRENDĖLIS .
VISI KOMENTARAI 22
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių