Paaiškėjo, kas tapo naujuoju I. Kazlauskaitės scenos partneriu

  • Teksto dydis:

Kazlauskų šeima šį trečiadienio vakarą griausmingai užbaigė LNK projektą „Kaip Liveta pasakys“. Finale dėl galimybės dalintis viena scena su legendinio estrados dueto dukra, susikovė du pretendentai. Paaiškėjo, kad naujuoju Ingridos Kazlauskaitės scenos partneriu tapo grupės „Lietuvaičiai“ narys Kazimieras, dar šiais metais užsitarnavęs vardą popmuzikos pasaulyje. Neseniai susibūręs vaikinų kolektyvas jau dabar itin populiarus – jų dainos internete perklausomos milijonus kartų.

Projekto laimėtojas ne tik iškovojo teisę dainuoti duetu su Ingrida Kazlauskaite, bet ir gavo galimybę su ja įrašyti pirmąją autorinę dainą bei nusifilmuoti vaizdo klipe. Iškart po laimėjimo Ingrida ir Kazimieras vyko į Andriaus Borisevičiaus įrašų studiją. Ne vieną apdovanojimą pelnęs kompozitorius yra sukūręs dainas, kurias žino kiekvienas. Populiarių hitų kūrėjas parašė specialų kūrinį „Nesumeluok“ naujai susikūrusiam duetui.

LNK ir Kazlauskų šeimos kuriamas šou „Kaip Liveta pasakys“ garsaus dueto gerbėjus ir televizijos žiūrovus stebino pačiais netikėčiausiais kūrybiniais išbandymais, širdį virpinančiomis dainomis, jaunatviškomis išdaigomis, itin rimtais pokalbiais ir nuoširdžiais garsios šeimos pasakojimais. Iš beveik pusės tūkstančio užpildžiusiųjų dalyvio anketą, į televizijos šou pateko tik devyni laimingieji, kurie pasinėrė į keturias savaites trukusius išbandymus.

Pirmasis Ingridos ir Kazimiero kūrinys – „Nesumeluok“:

 NAUJAUSI KOMENTARAI

o

o portretas
ko lipt jaunam vaikinui ant kelių? Juk tik dainuot ir laidą vest kartu reikės. Ar aš kažko nesupratau

o kas ta

o kas ta portretas
Kazlauskaitė?Aktorė kuri vaistines reklamavo?

Aiva

Aiva portretas
Narcizas
VISI KOMENTARAI 6

Galerijos

Daugiau straipsnių