P. Gražulio akibrokštas įsiutino jo dukros mamą: nežinau, ar tai vertinti kaip ligą

 • Teksto dydis:

Jau aprimusį Seimo nario Petro Gražulio ir jo dukrelės mamos Birutės Navickaitės santykių skandalą vėl iš naujo įplieskė vienos televizijos laidos anonsas, kai Petras skambiai atsiliepė apie Birutę bei jų vaikelį. Po paviešinto reportažo moteris apstulbo ir įsiuto, negalėdama patikėti, kad vyras, atrodo, negali gyventi taikiai.

Ketvirtadienio vakarą LNK laidoje „KK2“ parodytas reportažas iš Seimo. Vyriškumo tematikoje šmėžavo ir P. Gražulis, drąsiai didžiuodamasis bei kalbėdamas apie savo sugebėjimus.

Laidoje buvo skelbiama, kad pasklidus žiniai apie jo ir B. Navickaitės santykius vyras nebesulaukia jokių romantiškų pasiūlymų iš moterų.

„Nemanau, kad kas rašytų kažkokias žinutes ar prisipažinimus meilėje. Visi galvoja, kad aš su Birute ir niekas nerašo“, – LNK eteryje kalbėjo Seimo narys, antrindamas, kad galbūt Birutė numušė visas moteris.

Seime labai agituoja balsuoti už naktinius taikiklius, tai aš ir pasakiau, kad jokių naktinių taikiklių nereikia – naktį iš pirmo karto pataikiau Birutei.

Politikas eteryje nestokojo ir šmaikščių replikų, paminėdamas savo dukrytės mamą.

„Seime labai agituoja balsuoti už naktinius taikiklius, tai aš ir pasakiau, kad jokių naktinių taikiklių nereikia – naktį iš pirmo karto pataikiau Birutei“, – pokštavo P. Gražulis.

Būtent šis akibrokštas ir įsiutino verslininkaujančią palangiškę, moteris, nevyniodama žodžių į vatą, paviešino atvirą pasipiktinusį įrašą socialiniame tinkle „Facebook“.

Laidos stop kadras.

„Po laidos labai džiaugiuosi, kad mano vaikučiui nereikia į mokyklą... Nuoširdžiai nesuprantu, kokio velnio aš metus laiko viešai sakiau, kad jis geras tėvas... Dėl Dievo meilės, vaikas auga... Ir nežinai ar pykt ant pono ryškiai mėlynu švarku, ar vertinti kaip proto ligą“, – neslėpdama pykčio rašė B. Navickaitė.

Po įrašo sekė ir paviešintos nuotraukos, kuriose politikas – įsiamžinęs įvairiuose amplua: pozuojantis su taure, be priekinių dantų.

„Kitą kartą prieš viešai tyčiodamasis iš manęs, prieš dergdamasis, iš kur vaikai atsiranda, prieš pirštais rodydamas kitą kuo menkesnį, prieš taip darydamas – gal kitą kartą į save pasižiūrėk... Tikrai, kad Seimo kazanova“, – fotografijas aprašė moteris.

Portalui delfi.lt susisiekus su B. Navickaite, moteris neslėpė, kad toks jos dukters tėvo pasisakymas ją stipriai suerzino.

„Galiu sąžiningai pasakyti, kad dėl šito jo poelgio aš žiauriai supykau. Vaikas juk auga. Jei kas pusantrų metų mes vis išgirsime po tokį neva juokelį eteryje, mes su mergaite turėsime išvažiuoti iš Lietuvos“, – sakė pašnekovė.

Pasiteiravus, kodėl ji paviešino P. Gražulį kompromituojančias nuotraukas, palangiškė neslėpė, kad tokiu būdu ji išliejo pyktį.NAUJAUSI KOMENTARAI

tiesa ta,kad

tiesa ta,kad portretas
protinga mergina taip nesiviesintu ir nezemintu saves,veidelis nieko,bet smegeneliu tikrai nerasta pas ja,seniai tas aisku

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com portretas
Kaip sako iš pirmo karto pataikė ir dar nakčia, tikras profesionalas. Gavosi nuostabus Dievo kūrinys. Belieka tik džiaugtis už juos abu.

Anonima

Anonima portretas
Geriau jau ta Berūtė silkinė važiuotų iš Lietuvos dabar. Nes vėliau dukros nebeapsaugos. Ir ne dėl Gražulio o todėl, kad visi jau visada pabrėš, kad tai merga su vaiku.
VISI KOMENTARAI 63
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių