O. Vyšniauskas apie devyniolika metų jaunesnę žmoną: aš neieškojau tos jaunystės

 • Teksto dydis:

Ovidijų Vyšniauską pažįsta, ko gero, visa Lietuva, tačiau apie jo asmeninį gyvenimą lietuviai nežino beveik nieko. Gal tik tai, kad jis visai neseniai vedė trečią kartą.

Ovidijui – 63-eji, ir jis patikina tikrai negalvojantis apie ramų gyvenimą. „Pasakysiu drąsiai – dabar mano aukso amžius. Tiek asmeniniame gyvenime, tiek ir scenoje. Tokios sėkmės kaip dabar aš nesu patyręs, – šį sekmadienį, 20 val., Delfi TV gyvenimo būdo laidoje „Kasdienybės herojai“ prisipažins scenos legenda. – Darbo krūvis dabar yra daug didesnis, nei tada, kai aš buvau jaunas. Palyginus su jaunyste – aš ilsėjausi, o dabar atidirbu, ką pramiegojau ir pratingėjau.“

Prieš beveik keturis mėnesius Kauno rotušėje Ovidijus vedė beveik dvidešimt metų jaunesnę Auksę Kuzmauskienę. Tačiau amžiaus skirtumas jam nė motais.

„Aš nejaučiu, kad pas mus čia toks skirtumas. Ir aš neieškojau tos jaunystės. Kaip galvoja daug kas – maestro nusipirko. Niekas nieko nepirko“, – sako atlikėjas.

Aš nejaučiu, kad pas mus čia toks skirtumas. Ir aš neieškojau tos jaunystės. Kaip galvoja daug kas – maestro nusipirko. Niekas nieko nepirko.

Būsimą žmoną Ovidijus sutiko savo koncerte. Dainininkas patikina ją iškart pastebėjęs net minioje. „Smulkutė, tamsiaplaukė, rudų akių pedagogė tiesiog prikaustė mano žvilgsnį“, – patikina Ovidijus. Tąkart žinomas vyras davė užduotį apsaugos vyrams ją surasti, tačiau jiems nepavyko. Bet moteris dar sykį apsilankė Ovidijaus koncerte, ir tą kartą porai buvo lemta susipažinti.

„Buvo tokia situacija, kad ją užgauliojo, tai gavo niuksų tas skriaudėjas, o mes susipažinome. Tapau didvyriu. Ir viskas. Ir žiūriu, kad labai fainas, malonus žmogus. Aš pats pasijuokdavau iš tų, pas ką didelis amžiaus skirtumas, ir pats tokioje situacijoje atsidūriau. Bet žiūriu, kad labai faina. Tas amžiaus skirtumas, aš nejaučiu, kad jis kažkoks didelis“, – dalijasi maestro.

Paskutinę akimirką, kad nuslėptų vestuves, Ovidijus pakeitė ceremonijos laiką. Vietoj penktadienio popietės, pora pasirinko rytą, taip priversdami visą būrį fotografų likti be įspūdingų vestuvinių kadrų.

„Vienam užtenka pastebėti kažkokius sąrašus, vienam teko tik cyptelti ir visas kaimas jau amsi. Tada galvoju, jeigu jau taip su klaidomis rašo, tai aš jūsų jau tuo šampanu nevaišinsiu, – prisimena dainininkas ir patikina nenorėjęs laukti karantino pabaigos. – O kam ta svita? Mes buvome labai romantiškoje vietoje – ant Kuršių marių kranto. Nėra ta pandemija kažkoks viską užgožiantis dalykas, kad aš savo reikalų netvarkyčiau. Man gyvenime taip visuomet išeina.“

Ovidijus patikina ir pats nesitikėjęs, kad ves trečią kartą. „O kodėl negaliu sau to leisti? Nesijaučiu per senas santuokai“, – teigia scenos legenda.NAUJAUSI KOMENTARAI

Nepatogus

Nepatogus portretas
Žino visa Lietuva,scenos legenda,maestro ir visgi jo asmeninis gyvenimas nežiūrint liaupsių jam,manęs visiškai nedomina!

senas

senas portretas
ku i ..ys - jauni papai..Nu bet neanušauskis taigi?:D)

wamzinas

wamzinas portretas
jaunikis
VISI KOMENTARAI 4
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių