O. Pikul užminė mįslę: galvoja, kad auksinių vestuvių metinių su krepšininku S. Jasaičiu nebus

 • Teksto dydis:

LNK naujojo sezono pradžioje vizažo meistrė, dainininkė Oksana Pikul, pasislėpusi po ryškiai raudona Lūpų kauke, dalyvavo projekte „Kaukės“. Kaip teigia Oksana, šis projektas buvo vienas geriausių, kuriuose jai teko dalyvauti. „Kaukių“ projektas man labai patiko. Nerealus dalykas. Vienas dalykas yra stebėti iš šalies, kitas dalykas – jame dalyvauti. Visa ta didelė kompanija, atmosfera, kaip vyksta viduje, tai iš tiesų užburia. Visas tas slaptumas. Paslaptį padėjo išlaikyti griežtos sutartys, tai nori nenori, teko jų laikytis“, – apie projektą pasakoja Oksana.

Kadangi projektas reikalavo itin didelio slaptumo, dainininkė jo sąžiningai laikėsi, tačiau atskleidė, kad iš artimiausių žmonių sulaukė įtarimų, kodėl taip vėlai grįžta į namus. „Visiems sakiau, kad dirbu. Ir šiaip, esu darboholikė, todėl man pasislėpti ar pabėgti išties nėra sudėtinga, nes aš viską galiu suversti darbui. Vyrą gal paprasčiau būtų apgudrauti, tačiau mama nuolat įtariai klausinėjo, kodėl aš taip vėlai grįžtu ir ar tikrai buvau darbe“, – šį trečiadienio vakarą, 20 val., LNK laidoje „Šeškinės 20“ juoko neslėps O. Pikul.

Aš pati savo kūno šeimininkė ir tikrai pati jaučiu, ko man reikia. Su metais pamatai pokyčius, kurie tau trukdo.

Žavi, nepriekaištingos išvaizdos moteris atviraus ir apie plastines operacijas. Anot jos, tai nėra naujovė ir kartais plastikos chirurgai gali ne tik padailinti kūno ar veido formas, bet tai gali būti naudinga ir sveikatai.

Taip pat laidos viešnia atskleidė ir savo sutuoktinio Simo Jasaičio požiūrį į jos norus. „Simas į plastines operacijas reaguoja natūraliai. Prieš 10 metų požiūris buvo pakankamai griežtas ir, sakyčiau, netgi piktas. Šiais laikais tai yra ne tik grožio ar estetikos klausimas, bet kartais net ir sveikatos. Nemanau, kad operacijos yra kažkas vau. Aš pati savo kūno šeimininkė ir tikrai pati jaučiu, ko man reikia. Su metais pamatai pokyčius, kurie tau trukdo“, – nuomone dalinsis O. Pikul.

Laidos kūrėjų nuotr.

Prieš daugiau nei aštuonerius metus meilės žiedais apsimainę ir ką tik bronzines vestuvių metines paminėję O. Pikul ir S. Jasaitis užminė mįslę. Vizažo meistrė atviravo apie savo asmeninį gyvenimą ir vienu teiginiu pribloškė laidos vedėjus. Paklausta apie auksines vestuvių metines, pateikė netikėtą atsakymą.

„Jau atšventėte bronzines vestuves su Simu. Tai ar bus auksinės?“ – teirausis D. Siaurusaitis.

„Ko gero, nebus“, – atrėš Oksana.

„Kodėl taip sakai, galvoji, kad numirsite?“ – nustebęs klaus Džiugas.

„Ne, ne, bet negali žinoti ar skaičiuoti“, – aptakiai atsakys O. Pikul.

Daugiau intriguojančių Oksanos gyvenimo detalių sužinosite trečiadienio vakarą, 20 val., laidoje „Šeškinės 20“ per LNK.NAUJAUSI KOMENTARAI

7

7 portretas
moteris vienam vakarui

nesikuklina panele,

nesikuklina panele, portretas
Cia tiesiai sviesiai pasake pikul, gyvensiu kol babkiu bus,toks jos pasakymas,iki galo su vyru nebus,vyrai reikalingi del pinigu,ko gali laukti is tokios moters,

Labai gerai

Labai gerai portretas
nešvaistysite pinigų tuščiam pasirodymui, kokie jūs turtingi, kieti ir pan.
VISI KOMENTARAI 4
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių