O. Gasanovas paskiepytas pirmąja vakcinos nuo COVID-19 doze: bilietą į laisvesnį pasaulį jau turiu

 • Teksto dydis:

Balandžio 3-oji keliautojui, žurnalistui Orijui Gasanovui tapo išskirtine diena – žinomas vyras paskiepytas nuo COVID-19. Šeštadienį, kaip sako pats O. Gasanovas, jis gavo savo bilietą į laisvesnį pasaulį.

„Aš vakcinuotas! Pirmoji dozė suleista, kitą gausiu birželį. Savo bilietą į laisvesnį pasaulį jau turiu, be galo džiaugiuosi. Tiesą sakant, net nustebino, kaip sklandžiai viskas vyko. Pasirinkau Vilniaus Šeškinės polikliniką, čia vakar buvo daugiausiai laisvų vietų. Poliklinikoje daug savanorių, medikų, kurie asistuoja, palydi, viską parodo. Tikrai labai puikus servisas, kaip privačioje klinikoje pasijaučiau“, – įspūdžiais dalijosi žurnalistas.

Dabar visi klausia: na, kaip jautiesi, ar viskas gerai? Ar nebijai? Ar nesidvejina?

O. Gasanovas pasakojo, kad vakcinacijos procesas užtruko vos kelias akimirkas. „Skiepų aukštas suskirstytas zonomis, jokio laukimo, vos atėjau – iškart į kabinetą, pasodino, įdūrė, laisvas. Kita medikė palydėjo į atskirą koridorių, kur visi vakcinuotieji turi pasėdėti 15 minučių, stebėti savo organizmo reakciją. Kokia išskirtinė buvo akimirka, kai mane ten atvedė. Žmonės plojo ir sveikino prisijungus prie jų, kaip koks paskiepitųjų klubas. Ten pastatytas televizorius, įjungta dokumentika apie gyvūnus. Pasėdi, palauki ir gali eiti. Apsisukau per 20 minučių. Dabar visi klausia: na, kaip jautiesi, ar viskas gerai? Ar nebijai? Ar nesidvejina? Raminu klausiančius: tikrai viskas gerai, viskas puikiai. O jaučiuosi nepaprastai laimingas. Dėl savęs, ir dėl kitų. Poliklinika buvo pilna jaunų, vyresnių, vyrų ir moterų. Tai svarbu, nes, kad įveiktume šitą visą nesąmonę, pasiskiepyti turiu ne tik aš, reikalinga mūsų dauguma. Tikiu, kad taip ir bus“, – feisbuke rašė keliautojas.

Gyvenu civilizuotame pasaulyje, kuriame pasitikiu institucijomis, medikais ir mokslininkais.

Feisbuko nuotr.

„Nuo vakar, kai paskelbiau, kad gausiu skiepą – sulaukiau perspėjimų, grasinimų, kad mirsiu, pasijuokimų ir visokių versijų, kad esu papirktas. Dvejojantiems, sakantiems, kad aš čia kažką už pinigus reklamuoju – atsakau. Niekas nieko man nemokėjo, aš pats būčiau sumokėjęs, būčiau net ir 500 eurų nepagailėjęs. Ir man dzin, kurio gamintojo. Juokais daug kam sakiau: duokit man jas visas, visų gamintojų kokteilį susileisiu, jeigu tik yra iš kur gaut. Kai kažkas prikiša: o ar tu žinai, iš ko ta vakcina pagaminta? Atsakau: ne, nežinau. Nežinau iš ko pagamintas mano nosies purškalas, kurį vartoju kasdien, nežinau iš ko pagaminti mano astmos vaistai, tabletės nuo galvos skausmo. Kaip ir nežinau iš ko pagaminti sausainiai, kuriuos mėgstu. Gyvenu civilizuotame pasaulyje, kuriame pasitikiu institucijomis, medikais ir mokslininkais. O labiausiai už viską noriu ir vėl gyventi normaliame pasaulyje“, – įrašą feisbuke baigė keliautojas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Klausimas

Klausimas portretas
Ko jus bl tuos nuskriaustus vis i eteri kaisiojat? Geriau jiem ka nors ikiskit! Ir koki pranasuma duoda skiepas, jeigu viskas galioja kaip ir neskiepytam? Niekaip neikertu!

Sita valkata

Sita valkata portretas
Kalio cianidu reik skiepit

Diktatoriai...

Diktatoriai... portretas
Ka dar jis galį pasakytį.... "Impfungen macht frei"
VISI KOMENTARAI 14
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių