Pagrindinį vaidmenį naujame seriale gavo studentė, nurungusi žinomas aktores

 • Teksto dydis:

Tai galėtų būti Holivudo filmo siužetas – jauna, mažai kam žinoma aktorė didžiulėje atrankoje nurungia šalyje populiarias aktores ir gauna pagrindinį vaidmenį naujame seriale. Skamba neįtikėtinai? Būtent taip nutiko 22-jų metų Lietuvos muzikos ir teatro akademijos studentei Justinai Nemanytei.

Jaunajai aktorei naujame LRT seriale „Meilė kaip mėnulis“ teko pagrindinis vaidmuo – J. Nemanytė įkūnys romantišką, trapią, jaunutę šokėją iš provincijos, atvykusią ieškoti laimės sostinėje. 

Būsima vaidybos studijų ketvirtakursė dalyvavo konkurencingoje atrankoje, kuriose jėgas išbandė garsiausios šalies aktorės, tačiau būtent Justiną pasirinko serialo režisierius Kęstutis Jakštas.

„Po atrankos neturėjau didelių vilčių, kad man apskritai paskambins. O kai sulaukiau skambučio su pasiūlymu kurti pagrindinį vaidmenį, labai nustebau, net kelis kartus pasiteiravau, ar nesuklydo, ar man skambina. Žinoma, labai apsidžiaugiau“, – šypsosi jaunoji aktorė.

Seriale debiutuojančią aktorę žiūrovai išvys nuoširdžios, dvasingos ir ryžtingos merginos – šokėjos Austėjos – amplua. Šokis jai – gyvenimo būdas ir aistra, o netikėtai atsiradęs pasiūlymas dalyvauti televizijos šokių projekte apvers jos gyvenimą aukštyn kojomis.

„Mano įkūnijama Austėja – kukli, smalsi, mylinti visa širdimi, siekianti maksimalių rezultatų. Kaip asmenybė ji labai artima mano pačios būdo savybėms. Galbūt ir tai turėjo įtakos režisieriui renkantis pagrindinio vaidmens atlikėją“, – svarsto J. Nemanytė.

„Meilė kaip mėnulis“ filmavimo aikštelėje aktorė dirba su šalies profesionaliais – režisieriumi Kęstučiu Jakštu, garsiais teatro bei televizijos aktoriais Aleksu Kazanavičium, Juste Zinkevičiūte, Daliumi Mertinu ir kitais. Su režisieriumi bei aktoriumi Mykolu Vildžiūnu jai tenka filmuotis itin daug – Mykolas įkūnija Justinos kuriamos Austėjos gyvenimo meilę.

Kaip jaunoji aktorė jaučiasi tarp profesionalų? Ar patirties stoka nepakiša kojos? „Dirbti kartu su žmonėmis, kuriais žaviesi nuo mažų dienų, yra didžiulė dovana. Bet tuo pačiu ir didžiulė atsakomybė. Tačiau aš tuo džiaugiuosi – atsakomybė skatina tobulėti, žengti pirmyn ir bandyti prilygti savo autoritetams“, – dėsto J. Nemanytė.

J. Nemanytės kelias televizijoje dar tik prasidėjo. Anksčiau jai yra tekę sukurti epizodinius vaidmenis serialuose „Moterų laimė“, „K-11: komisarai tiria“ ir kituose. Pagrindinis vaidmuo – pirmas aktorės karjeroje.

„Dedu begales pastangų ir jaučiu didelę atsakomybę prieš visus – režisierių, kolegas, televizijos žiūrovus ir, žinoma, prieš save. Tikiuosi ir darau viską, ką galiu, jog nieko nenuvilčiau“ ,– pasakoja kelią į aukštumas pradėjusi jaunosios kartos aktorė.

Šiuolaikiškas, intriguojantis ir nenuspėjamas serialas „Meilė kaip mėnulis“ – jau nuo šio rugsėjo per LRT televiziją.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių