Niujorke įsitvirtinęs lietuvis: čia tiek daug homoseksualų, kad gali eiti į pasimatymus vis su kitu

  • Teksto dydis:

Paulius Mendelis – sėkmingai Niujorke įsitvirtinęs nekilnojamojo turto (NT) brokeris, kuris dirba perversmą nekilnojamo turto nuomos bei prekybos pasaulyje sukėlusioje įmonėje, savo veikloje pritaikiusioje dirbtinio intelekto technologijas ir galinčioje labai tiksliai nuspėti potencialių klientų poreikius. Sistema, turėdama prieigą prie didžiulės duomenų bazės, analizuodama potencialių klientų pomėgius bei veiksmus, gali vos per kelias minutes labai tiksliai pasiūlyti tuos objektus, kurie geriausiai atitinka jų poreikius.

„Dirbtinis intelektas viską už tave padaro, tereikia paspausti vieną mygtuką ir voilà!“ – LNK laidoje „Bus visko“ pasakos pašnekovas.

Paulius Niujorke gyvena šešerius metus. Laidai vyras atvers savo namų duris naujame Manhatano rajone Hudson Yards. Lietuvis nuomojasi butą pastate, kuris ne tik turi sporto klubą, SPA, įrašų studiją, konferencijų kambarį, bet ir visą krūvą restoranų. Pastate dažnai vyksta oficialūs renginiai, kuriuose lankosi ypatingi svečiai. Prieš savaitę ten viešėjo Barakas Obama su šeima, o garsioji Amerikos atlikėjų pora Jay Z ir Beyonce šiame pastate turi net savo asmeninį poilsio kambarį su slaptu patekimu pro atskirą liftą. Laidoje lietuvis ne tik atskleis, kaip Niujorke linksminasi VIP svečiai, bet ir papasakos apie gyvenimo šiame pastate kainas.

Paulius pasidalins, kad į Niujorką atvyko vedinas laisvės troškulio – vyras neslepia savo homoseksualumo. Paulius atskleis, kad Lietuvoje LGBT bendruomenė palyginti labai nedidelė, todėl savo šalyje buvo sunku sutikti antrąją pusę, o Niujorke situacija yra visiškai kitokia. „Čia tiek daug homoseksualų, kad praktiškai kasdien gali eiti į pasimatymus vis su kitu žmogumi“, – pasakos Paulius, kalbėdamas apie asmeninį gyvenimą. Vyras pridurs, kad Niujorke labai sunku sukurti tvirtus santykius, nes žmonės labai daug dirba ir niekas nenori įsipareigoti.

Laidos kūrėjų nuotr.

Čia tiek daug homoseksualų, kad praktiškai kasdien gali eiti į pasimatymus vis su kitu žmogumi.

Šalyje, kurioje yra įteisintos homoseksualios santuokos, lietuvis buvo net susižadėjęs ir laidoje atskleis, kaip jam pasipiršo širdies draugas. „OMG, tai buvo labai netikėta. Jis priklaupė ant vieno kelio ir įteikė man žiedą su savo šeimos herbu“, – pasakos Paulius.

Deja, sužadėtuvės netruko ilgai. Po pusmečio Paulius išsiskyrė. Buvęs sužadėtinis lietuvio nenorėjo taip lengvai paleisti. Vyras priklausė įtakingai šeimai, todėl pradžioje bandė grasinti, kad sugriaus Pauliaus gyvenimą, tačiau galiausiai atlyžo.

Galutinai ištrūkti iš toksiškų santykių Pauliui padėjo atsitikrinai sporto klube sutiktas žmogus, kuris tapo jo mentoriumi. Turtingas NT paveldėtojas lietuviui padėjo suprasti, kokie yra jo gyvenimo tikslai. Paulius pradėjo sportuoti, sveikai maitintis, pakeitė draugus, darbą ir, kaip pats sako, ši pažintis pakeitė visą jo gyvenimą 180 laipsnių kampu.

LNK laidos „Bus visko“ istorija iš Niujorko su P. Mendeliu – šį antradienio vakarą, 20 val.NAUJAUSI KOMENTARAI

omg

omg portretas
dar vienas raupu platintojas

PIPO Klaipeda

PIPO Klaipeda portretas
Ach een dokter doet wonderen, wat een idioot..!

bakite reklamuoti

bakite reklamuoti portretas
nesveiką d u r n i ų !
VISI KOMENTARAI 46

Galerijos

Daugiau straipsnių