Naują kūrinį pristatantis J. Veklenko: noriu papasakoti apie žmones, nemokančius paslėpti nuoskaudų

 • Teksto dydis:

Atlikėjas Jurijus Veklenko karantino laikotarpį išnaudoja produktyviai, visai neseniai išleidęs savo antrąjį solinį albumą „Randai“, šiandien žinomas vyras pristato tokiu pačiu pavadinimu singlą. Naujausiam kūriniui Jurijus kartu su komanda sukūrė ir vaizdo klipą, kurį filmuojant neišvengta ir ekstremalių sąlygų – visą dieną teko filmuoti esant neigiamai oro temperatūrai.

Nors visiems atlikėjams šie metai buvo kitokie, Jurijus džiaugiasi, kad galėjo baigti ir klausytojams pristatyti jau antrąjį savo albumą „Randai“, kurį galima rasti visose muzikos platformose.

„Visada stengiuosi į viską žiūrėti pozityviai, tad ir šį kartą toks išlikau. Galėjau daug laiko praleisti studijoje, kur ir gimė naujausias albumas. Tai buvo seniai brandinta idėja, o skambesys – toks, kokį visada ir įsivaizdavau. Tikiu, kad dainose dalelę savęs atras ne vienas klausytojas“, – apie naujausią albumą pasakoja Jurijus.

Atlikėjo Jurijaus teigimu, naujausioje dainoje užkoduotos nuoskaudos, kurios kitų žmonių akimis dažnai atrodo tarsi randai.

„Šia daina norėjau papasakoti apie tam tikrus žmones. Tuos žmones, kurie nemoka paslėpti savo nuoskaudų, jas nešiojasi viduje visą gyvenimą ir jų veiduose tai matosi lyg randai. Randai, kurių jie patys gal ir nemato, bet kiti juos skaito kaip istoriją. Man visada buvo lengviau išsikalbėti dainomis ir apjungti savo gyvenimą ir dalį fikcijos į dainas. Esu labai dėkingas Faustui Venckui, kuris padėjo perteikti mano idėją į natas, kurias po to kartu nušlifavome Synth Wave stiliumi. Dainoje minimas tekstas „Jos nepažinojau“, kuris vienu metu ir buvo tapęs dainos pavadinimu, pasakoja, kad kartais gali būti su žmogus daug metų ir galvoti, jog viską apie jį žinai, tačiau savuosius randus jis slėpė ir vieną dieną pabudęs supranti, kad visa tai buvo tik stiklo pilis, kuri taip pat greit sudužo, kaip pasistatė“, – apie dainos prasmę pasakoja kūrėjas.

„Labai džiaugiuosi, kad naujausiame vaizdo klipe atsirado šokėja Agnė, ji padėjo klipui tapti kitokiu, suteikti papildomą reikšmę. Videografas, su kuriuo dirbame jau ilgą laiką, kaip visada perteikė dainos emociją taikliai, labai džiaugiuosi šiuo bendradarbiavimu“, – pasakoja Jurijus.

Dainininkas atviravo, kad filmuoti vaizdo klipą didžiuliame angare buvo ir šioks toks iššūkis. „Dažnai filmuojant muzikinius klipus susiduriama su vienais ar kitais iššūkiais, tad ir šį kartą nebuvo išimtis. Visą dieną praleidome minusinėje temperatūroje, nešildomame angare, tad vaizdo klipe matomi garai nėra specialūs efektai – visa tai tikra“, – juokaudamas pasakoja atlikėjas.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių