N. Narmontaitė pristatė naują knygą: man kiekvienas žmogus yra žvaigždė

"Jie mylimi ir garbinami, apkalbinėjami ir nekenčiami. Juos nuolat matome, bet iš tiesų jų visai nepažįstame", – teigia aktorė Nijolė Narmontaitė, savo penktosios knygos herojais pasirinkusi televizijos žvaigždes. Ir į knygos sutiktuves pakvietė ragindama: "Pabūkime žvaigždėmis!"

Valstybiniame Vilniaus mažajame teatre šventiškai pasipuošę svečiai juokavo: jei ne tradicija tapę N.Narmontaitės knygų pristatymai lapkričio pradžioje, neturėtų progos susitikti. Penktasis susitikimas, kaip ir ankstesni, buvo juoko vitaminas. Mat knygos autorė įsitikinusi: juokas ne tik suartina žmones, bet ir leidžia susidoroti su gyvenimo sunkumais, pažvelgti į pasaulį šviesiau.

Dalios Juškienės ir Dovydo Beržinio fotoreportažas

Serialas: istorijų apie teatro užkulisius seriją papildė penktoji N.Narmontaitės knyga "Žvaigždžių alėja. Ko nematė TV žiūrovai". Tiesa, nuo teatro šįsyk nutolta, joje – televizijos laidų vedėjų pasakojimai apie linksmus nutikimus filmuojantis, jų delnų atspaudai, ranka rašyti linkėjimai ir autografai.

Ypatingas: "Man kiekvienas žmogus yra žvaigždė", – pristatydama naująją knygą sakė N.Narmontaitė, tačiau svarbiausia ir ryškiausia savo gyvenimo žvaigžde ji vadina Paulių Kovą, kuris ne tik palaiko visus žmonos sumanymus, bet ir moka švęsti gyvenimą.

Burtai: vakarą pradėjęs iliuzionistas Mantas Wizard, net ir pristatydamas šventės kaltininkę, neapsiėjo be magijos.

Dėmesys: smagu maudytis komplimentų jūroje, kai šalia tokie džentelmenai kaip Vytenis Pauliukaitis ir Eugenijus Skerstonas.

Savitumas: svečiai buvo kviečiami pasipuošti "black tie" stiliumi. Jį savaip iššifravęs aktorius Marius Jampolskis pasipuošė "white sweater" stiliumi ir puikia nuotaika.

Savi: be Pauliaus giminaičių Irenos ir Viliaus Lapienių, mamos Jadvygos Kovienės neįsivaizduojamos Nijolės rengiamos šventės. Draugiškumu garsėjanti aktorė suburia ir artimiausius žmones.

Išpažintis: tai vogė ar ne kruasanus? Rūta Mikelkevičiūtė ir Eugenijus Skerstonas turi ypatingų prisiminimų iš Paryžiaus, kur nuvykę filmuotis per neapdairumą liko be pinigų. Tuomet labai pravertė abiejų išradingumas.

Trio: žemaitiškai sudainavusios "Aš mylėjau tave tau nežinant" Loreta Sungailienė, Laima Kybartienė ir N.Narmontaitė susilaukė audringų plojimų.

Stilius: ypatinga elegancija sužibėjo Jurgita Jurkutė Širvaitė, šia proga pasipuošusi lietuvių kūrėjų kurtu melsvu kelnių kostiumu.

Palaiminimas: Beatą Nicholson labiausiai sužavėjo knygos kūrimo procesas – visus pašnekovus N.Narmontaitė kvietėsi į namus prie vaišių stalo. "Beatos virtuvės" šeimininkė patikino: buvo labai skanu, tad dabar Nijolė jau gali imtis ir kulinarijos knygų.

Paprastumas: "Anksčiau niekas žmogaus už jokius nuopelnus taip nevadindavo. Pavadink Basanavičių ar Maironį žvaigžde – argi ne kvailai nuskambės?" – svarsto charizmatiškoji Zita Kelmickaitė.

Bičiulystė: "Nuo vaikystės jai buvau žvaigždė, o dabar ji – tikra neįgaliųjų žvaigždė", – apie kaunietę Rūtą Lincevičiūtę sako aktorė. Rūta augo kartu su spektakliu "Pepė Ilgakojinė" – matė jį daugiau nei 30 kartų.NAUJAUSI KOMENTARAI

Yahaha

Yahaha portretas
Kas čia per tragikomiškas šou? Manau čia bus švakas biznis.

chi - juokas

chi - juokas portretas
Dar daug yra "personažų" - bomžų, prostitučių ir t.t. - bus dar tokių knygų

žvaigždės knygų nerašo

žvaigždės knygų nerašo portretas
Žvaigždė turėtų daryti, ką geriausiai moka-šviesti
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių