Monika Marija „Eurovizijos“ atrankos finale pasirodys tik su viena daina

 • Teksto dydis:

Praėjusią savaitę Monika Marija socialiniuose tinkluose ir spaudoje išplatino kreipimąsi į savo gerbėjus ir „Eurovizijos“ komisiją, ragindama juos antrajame pusfinalyje, kuris įvyko praėjusį šeštadienį, už jos dainą „Criminal“ nebalsuoti. Tuomet atlikėja ir jos komanda nusprendė, jog Monika Marija finale nori dalyvauti tik su žiūrovų ir komisijos balsavimo lentelėse pirmąją poziciją iškovojusiu „Light On“ kūriniu.

Vis tik pusfinalis atlikėjai baigėsi netikėtai – aukštus balus už kūrinį „Criminal“ jai skyrė ne tik komisija, bet ir televizijos žiūrovai, atlikėjos daina galutinėje balsų lentelėje liko trečia ir pateko į  finalą.

Likus kelioms dienoms iki „Eurovizijos“ atrankos finalo, atlikėją prodiusuojanti „Elitaz music“ praneša galutinį sprendimą – atlikėja finale pasirodys tik su viena „Light On“ daina.

„Esu tikras, kad Monika Marija šiemet yra neabejotinai geriausias galimas Lietuvos pasirinkimas. Jos išskirtinis talentas, sužavėjęs mūsų šalį, nepaliks abejingų ir visoje Europoje. Daugelį metų dirbu pramogų industrijoje, teko dirbti su daugybe talentingų mūsų šalies atlikėjų, todėl drąsiai sakau, kad šiemet turime ypatingą galimybę Europai pristatyti mūsų šalyje užaugusį pasaulinio lygio atlikėją. Monikos Marijos balso magiją patyrėme ne kartą, klausydami jos atliekamų dainų. Todėl apsvarstėme visus argumentus ir, prisiimdami visą atsakomybę dėl galimų pasekmių, priėmėme sprendimą atrankos finalui pateikti tik vieną Monikos Marijos atliekamą dainą“,– sprendimą komentuoja prodiuseris Gediminas Jaunius.

 

Nuo pat pergalės „Lietuvos balse“ su Monika Marija dirbantis G. Jaunius tvirtina, jog atrankoms pasiūlytos dvi atlikėjos dainos nepažeidė jokių konkurso taisyklių ir nei atlikėja nei jos komanda nesiekė pergudrauti žiūrovų ar atrankos organizatorių.

„Kaip jau ne kartą sakė ir pati atlikėja, „Light on“ dainą greta „Criminal“ atrankai nusprendėme pasiūlyti sulaukę išskirtinai gausaus klausytojų raginimo. Atėjo metas susitelkti ties vienu pasirodymu, kuris turi daugiausia žiūrovų ir komisijos palaikymo. Dalyvavimas atrankos finale su dviem dainomis atlikėjos palaikymą neabejotinai išskaidys į dvi dalis ir tai gali būti apmaudi techninė priežastis, nulėmusi, kad daugiausiai šiuo metu palaikymo sulaukianti pretendentė liks antra. Visų mūsų bendras tikslas išrinkti stipriausią pasirodymą didžiajai „Eurovizijai“. Monika turi viską, ko reikia: stipri daina, nešanti jautrią ir visiems artimą žinią; puikūs komunikaciniai įgūdžiai ir pagrindinių Europos kalbų išmanymas; bei išskirtinis vokalas, jaudinantis iki sielos gelmių. Kviečiu Monikos Marijos talento gerbėjus ir visus geros muzikos mylėtojus, svajojančius  Lietuvos vardą pamatyti aukščiausioje Eurovizijos balsavimo lentelės pozicijoje, šį šeštadienį balsuoti už dainą „Light On“,– sako G. Jaunius.

Dainą „Light On“ Monika Marija pristatė dar gruodžio viduryje. Kūrinys yra bendras darbas su žinomais Švedijos ir Kanados prodiuseriais Rachel Suter, Martin Wiik ir Glen Ericsson. Dainos žodžiuose atsispindi viena skaudžiausių atlikėjos patirčių – susidūrimas su sunkia liga, kuri Monikai Marijai vos nesibaigė mirtimi. Kūrinys neša svarbią žinutę –  neprarasti vilties, net ir tuomet, kai rodos visas pasaulis sako, kad jos nebeliko. Tikėti šviesa. Dainos „Light On“ peržiūros muzikos ir socialinėse platformose artėja prie vieno milijono – tai yra daugiausiai peržiūrų sulaukęs „Eurovizijos“ atrankos kūrinys Lietuvoje.NAUJAUSI KOMENTARAI

ALGIS

ALGIS portretas
PERNAI MONIKA - MARIJA FINALE BE REIKALO ATSISAKĖ ANTROS DAINOS -- PER ABI DAINAS , SUSUMAVUS BALSUS , BŪTŲ LAIMĖJUSI FINALĄ .APLAMAI LIETUVAI TEN NĖRA KĄ VEIKTI , NEBENT PUIKUOTIS TREČIAJAME DEŠIMTUKE .

Jurga

Jurga portretas
Nesiginčiju Monika turi balsą, na, o daina tokių Eurovizijoje buvo ir bus neviena. Bet, kas man rėžė ausį, tai jos komentarai apie savo sveikatą, manau čia jau buvo perspausta. Atrankoje teigė, kad ligoninėje jai buvo aukšta temperatūra ir atėję gydytojai pasakė, kad gyventi liko kelios minutės. Netikiu, kad taip būtų, net senutei, o čia jaunas žmogus ir ji žiūrėjo į laikrodį ir matė, kad laikas eina, o ji gyvena. Tą pačią istoriją pasakojo šią savaitę LNK televizijoje ir vakar finale, jau šiek tiek" aptrupintą". Manau tai nesolidu.

Anonimas

Anonimas portretas
GUDRUTĖ, bjauru.
VISI KOMENTARAI 5
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių