Monika Liu: kažkaip primena man čia vieną iš mano buvusiųjų

„Pagaliau tu grįžai! Aš tavęs laukiau nuo ano savaitgalio. Laukiau pirmadienį, antradienį, tada sunkusis trečiadienis, ketvirtadienį buvo lūžis, penktadienį aš vėl susikaupiau, šeštadienį buvo sunkiausia diena ir sekmadienį tu vėl su manimi!“ – į sceną įžengus Lėlei savo simpatijų neslėps dizaineris Robertas Kalinkinas.

Jam pritars ir jo draugas bei kolega Paulius Mikolaitis-Paul de Miko: „Praėjusią savaitę mes nusprendėm, kad nenumaudinėsim tos kaukės! Mums tiesiog patinka šita atlikėja tokiame amplua. Ji puikiai atlieka visus savo numerius. Gerus koncertus mums pakuria, gerus šokius ir aš išsibraukiau visas pavardes, nes jau koks skirtumas!“

Šį sekmadienio vakarą, 19.30 val., LNK šou „Kaukės“ žiūrovai ir komisijos nariai išgirs pačių kaukių užuominas, kurios padės lengviau įminti visus kamuojantį klausimą – kas po kauke? Vis dėlto po intriguojančios Lėlės užuominos visi penki komisijos nariai liks be žado. O pasakytas trumpas sakinys privers ne menkai pasukti galvas.

Maža to, didžiausia vakaro intriga taps naujos kaukės pasirodymas. Apsaugai į sceną vedant Saulę visi garsiai pasitiks susižavėjimo šūksniais ir pagyromis: „Aš pasijutau iš karto kaip vaikystėje, kai tam lopšelyje gulėdavai ir būdavo tas kabantis, grojantis, besisukantis žaislas, aš tuos atsimenu laikus. Tas veidas taip ramina,“ – kalbės atlikėjas Vidas Bareikis. Tuo metu Monika Liu sakys: „Kokia ji žaisminga! Kokia ji artistiška!“

Dar labiau visus nustebins Saulės atlikta daina ir pasirodymas. Po jo visi komisijos nariai vienbalsiai tvirtins, kad didžiojoje „Kaukių“ scenoje – tikra žvaigždė. „Mes apšalę, iš tikrųjų!“ – neslėps Rūta Ščiogolevaitė.

„Saule, aš noriu padėkoti už tokį šviesų pasirodymą, nes labai mums trūksta šiam pasaulyje šviesos. Tu tokia, lyg gyduolė, čia atėjai ir savo šiluma pasidalinai, mes iškart tapom geresni“, – padėkos žodžiais malonins Monika Liu.

Projekto senbuviai taip pat neatsipalaiduos ir sugebės nustebinti visus.

„Neturiu ką pasakyt. Labai patiko! Buvau nustebintas, šokau, dainavau ir galvojau vau! Nu, Slibine, vau! Šį kartą buvo geriau, negu visus kartus prieš tai!“ – po energingo Slibino pasirodymo kalbės dizaineris R. Kalinkinas.

„Čia yra mūsų evoliucija! Mūsų metų metamorfozė! Šitas žmogus taip įsidrąsino! Aš labai bijau, kad suplėšys tuoj savo kostiumą, suplėšys savo kaukę!“ – šmaikštaus Paul de Miko.

Abejingų nepaliekantis Burokėlis ir vėl sugebės visus panerti į gilias diskusijas. Jo pasakyta užuomina taip sumaišys visas kortas, kad Monikai Liu šaus į galvą netikėtas spėjimas: „Kažkaip primena man čia vieną iš mano buvusiųjų.“


Šiame straipsnyje: kaukėsMonika Liu

NAUJAUSI KOMENTARAI

ŽMONES

ŽMONES portretas
NEKVAILINKIT KITŲ.JUK PATYS NE GENIJAI.PARAŠYKIT KONKREČIAIKAS NEPATIKO.

APIE GROŽĮ

APIE GROŽĮ portretas
JUS ABI TOKIOS GRAŽIOS MOTERYS,KAIP VIS PASIRENKATE NE TUOS.TURBŪT JŪS PER DAUG EMOCINGOS,LABAI ATVIROS ,BET TAI LABAI GRAŽIOS ŽMOGAUS SAVYBĖS IR TURBŪT JŲ GAILĖTIS NEREIKIA .SEKMĖS, BŪKIT LAIMINGOS.

vidas l.

vidas l. portretas
Koks dziaugsmas, kai trukstant intelekto tave pakviecia dalyvauti komisijoje. O cia kaip ant delno. Bent koki komentara pasiruostu is anksto. Tinkanti bet kokiam atlikejui, Bent veidu i purva negriutum. O pasimaivymui jokio pasiruosimo nereikia. Suaugusiu vaiku darzelis...
VISI KOMENTARAI 5

Galerijos

Daugiau straipsnių