Metų pokylyje ir vėl sužibėjo Rihanna

  • Teksto dydis:

Iš Barbadoso kilusi popmuzikos superžvaigždė Rihanna (Rijana) pribloškė pasirodymu ant šiemetinio Kostiumo instituto pokylio „Met Gala“ raudonojo kilimo.

Šis „metų pokyliu“ pramintas renginys, kuriame dalyvauja garsiausi pasaulio kino, mados ir muzikos veidai, oficialiai kiekvieną gegužę yra organizuojamas siekiant surinkti lėšų Metropoliteno muziejaus Kostiumo institutui.

Vadovaujant žurnalo „Vogue“ vyriausiajai redaktorei Annai Wintour (Anai Vintur) šis renginys virto vienu svarbiausių Niujorko mados įvykių.

Šį pirmadienį Rihanna „Met Gala“ raudonuoju kilimu žengė vilkėdama japonų dizainerės Rei Kawakubo (Rei Kavakubo) suknelę. Mados ženklo „Comme des Garcons“ įkūrėjos darbų paroda Kostiumo institute dabar yra pirmas instituto monografinis šou apie tebegyvenantį dizainerį nuo 1983 metų, kai buvo surengta Yves'o Saint Laurent'o (Ivo Sen Lorano) solinė paroda.

Ir vėl sužibėjo

Gėlėmis dekoruota, asimetriško kirpimo suknia, kurią pademonstravo Rihanna, buvo su skeltuku ties šlaunimi ir padengta drąsiais spalvotais skrituliais, susluoksniuotais tarsi gėlių žiedlapiai. Prie suknios buvo priderintos gladiatoriaus stiliaus aukštakulnės basutės su raudonais dirželiais, kuriais kojos buvo apvyniotos nuo kulkšnių iki šlaunų.

Rihannai jau nebe pirmą kartą tampa „Met Gala“ žvaigžde: 2015 metais ji apstulbino žiūrovus geltona suknia su didžiuliu, kailiu apkraštuotu šleifu. Tai buvo kinų dizainerės Guo Pei kūrinys.

Lady Gaga (Leidi Gaga) per „Twitter“ vėl išliaupsino Rihanną kaip „geriausiai apsirengusią“ ir sakė, kad ši 29-erių metų dainininkė „pajuto vakaro dvasią“ bei „Kawakubo emociją“.

Tačiau pagarbos ženklų šiai dizainerei, kuri garsėja sunkiai pritaikomais drabužiais, ant raudonojo kilimo buvo mažai: dauguma garsenybių rinkosi kitus garsiausius mados kūrėjus.

Surinkta per 13 mln. dolerių

Dainininkė Katy Perry (Keti Peri) vilkėjo papurusią raudoną suknią su perregimu šydu ant veido. Jos kūrėjas Johnas Galliano (Džonas Galianas) 2011 metais buvo atleistas iš mados namų „Christian Dior“ dėl antisemitinės tirados vienoje Paryžiaus kavinėje.

Madonna (Madona) pasirinko kamufliažinio rašto „Moschino“ suknelę, o modeliai Bella Hadid (Bela Hadid) ir Kendall Jenner (Kendal Džener) iliustravo principą „nei nuoga, nei apsirengusi“: pirmoji pademonstravo juodą tinklinį Alexandero Wango (Aleksandro Vango) kombinezoną, o antroji – ties krūtine ir koja smarkiai prakirptą „La Perla“ suknelę.

Per 2016 metų pokylį buvo surinkta maždaug 13,5 mln. dolerių (12,35 mln. eurų), o bilietai į šiemetinį renginį, kaip pranešama, kainavo 30 tūkst. dolerių žmogui.

Tačiau vien už pinigus į šį renginį nepateksi: visi svečiai turi būti pakviesti.

Bėgant metams Kostiumo institutui, kuris dabar yra pavadintas A.Wintour vardu, surinko maždaug 150 mln. dolerių.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių