Meilės dienos dovana: I. Jankauskaitė ir V. Baumila pristato dainą apie suaugusių žmonių meilę

Meilės dienos proga Inga Jankauskaitė ir Vaidas Baumila klausytojams dovanoja netikėtą staigmeną – bendrą kūrinį. Jėgas suvieniję kūrėjai pristato meilės kupiną dainą, pavadinimu „Tavo spalvos“. Pasak dainos autorės I. Jankauskaitės, daina gimė lengvai, kadangi tai yra apie šiuo metu išgyvenamus jausmus.

Šalies muzikos apdovanojimuose „M.A.M.A. 2022“ apdovanota kaip geriausia metų tradicinės pop muzikos atlikėja I. Jankauskaitė bei metų atlikėjas V. Baumila, kurio albumas bei vaizdo klipas „Apžavai“ pripažinti kaip geriausi praėjusių darbai, šiam kūriniui duetu tapo be didelių diskusijų.

Pasak „Tavo spalvos“ dainos autorės I. Jankauskaitės, kūriniui dueto norėjosi dar pirmajame kūrybos etape.

„Kad ji gali būti duetas, jautėsi iš karto. Dar studijoje su Pauliumi Jasiūnu kalbėjome, jog tai akivaizdu. O paskui jau taip atrodė ir kitiems. Niekas net nesvarstė kitų kandidatų, kam pasiūlyti padainuot kartu. Esu dėkinga ir laiminga, kad Vaidas sutiko! Kaip sakoma, laureatas prie laureato ir akmenį pratašo. Dar ir Paulius Jasiūnas šalia – tai jau visi trys M.A.M.A. vaikai“, – dėkodama atlikėja primena, kad P. Jasiūnas pripažintas kaip metų dainų autorius.

Pasak V. Baumilos, Inga yra nuostabi kūrėja, su kurios kūryba būti susijusiam yra vienas malonumas.

„Tavo spalvos“ nuo šiol bus tikrai Valentino dienos simbolis ir prisiminimas, kad meilės visų pirma yra apie jausmus ir patyrimus.

„Džiaugiuosi šiuo Ingos kvietimu ir apskritai gimusiu rezultatu. Smagu prisiliesti ir prie kitų kūrybos ir tapti to dalimi. Inga yra fantastiška moteris ir kūrėja, todėl „Tavo spalvos“ nuo šiol bus tikrai Valentino dienos simbolis ir prisiminimas, kad meilės visų pirma yra apie jausmus ir patyrimus“, – džiaugiasi Vaidas.

Šiandien pristatomas kūrinys yra apie tikrą suaugusiųjų meilę, kuri gimė iš patiriamų išgyvenimų. Pasak I. Jankauskaitės, ji gimė be kūrybinių sunkumų ir tai byloja apie tai, ką tenka išgyventi šiuo metu.

Daina šių dienų trenduose skamba gana prabangiai.

„Tai tiesiog labai graži daina. Pilna ir įvykusi tarsi ratas. Nepaprastai švelni ir erotiška – apie tikrą, sveiką, gilų dviejų žmonių ryšį ir prisiimtą už tai atsakomybę. Žodžiu, daina apie suaugusių žmonių meilę. Parašiau ją nesikankindama – o taip nutinka visada, kai gali kalbėti tą, ką išgyveni dabar. Tokia kūrybinė prabanga! Beje, ir pati daina šių dienų trenduose skamba gana prabangiai“, – apie kūrinį pasakoja Inga.

Pristatydami dainą, atlikėjai nori priminti žmonėms ir tai, kad meilės išraiška nėra apie daiktus, o bendrus patyrimus.

 

 NAUJAUSI KOMENTARAI

Oh tie

Oh tie portretas
G -ai

...

... portretas
reikėjo Juozapaitį pasiimt ant reklamos
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių