M. Vitulskis apie vaikų auginimą: ir tragedija, ir džiaugsmas viename

 • Teksto dydis:

Auginant du pametinukus berniukus, netrūksta nei rūpesčių, nei smagių nutikimų. „Jie nenuspėjami. Niekad negali žinoti ką iškrės. Buvo atvejis, kai balkone mane užrakino. Ir sėdėjau ten apie pusantros valandos“, – smagią istoriją papasakoja Merūnas Vitulskis.

Šiandien TV3 „Gero vakaro šou“ laidoje viešės garsiausias Lietuvos atlikėjas, operos solistas, publikos numylėtinis – M. Vitulskis su sūnumis Ajumi ir Herkumi.

Merūnas pasižymi išties puikiu humoro jausmu, tad studijoje rutuliojosi itin smagus pokalbis. Be to, atlikėjas papasakojo daug juokingų nutikimų, susijusių su vaikų auginimu ir pasidalino ne viena itin asmeniška detale.

„Merūnai, ką dar veiki, kai nedainuoji?“, – laidos svečio klausė „Gero vakaro šou“, rodomos trečiadieniais 19.30 val. per TV3,  vedėjas Justinas Jankevičius.

„Esu tėvas. Tai žinok – žiauriausias darbas. O tu kitą sezoną antakinių nebekilnosi ir nebeuždavinėsi kvailų klausimų! Iškart suprasi apie ką kalbu“, – šmaikščiai atsakė atlikėjas, primindamas tai, kad Justinas su drauge jau netrukus susilauks šeimos pagausėjimo.

Kadangi Justinas netrukus taps tėvu, tai tėvystės ir vaikų auginimo tema jam buvo ypač įdomi. Jis turėjo daug klausimų Merūnui.

„Kas baisiausia laukia žmogaus, dar nepatyrusio vaikų auginimo džiaugsmo? Įspėk mane, ko man bijot, kam ruoštis?“, – toliau klausinėjo laidos vedėjas.

„Žmonos pasikeitimas – charakterio ir emocijų. Ta moteris, kuri prie tavęs meiliai prisiglausdavo ir sakydavo, kaip nuostabu, kad jūs esate dviese šį vakarą, dings. O be to ir pats pasidarysi truputį moterimi. Verksi kartais. Ypač, kai pamatysi kaip tavo telefoną daužo su kokiu šauktu. Ir tragedija, ir džiaugsmas viename“, – atvirai kalbėjo M. Vitulskis.

Auginant du pametinukus berniukus, netrūksta nei rūpesčių, nei smagių nutikimų: „Jie nenuspėjami. Niekad negali žinoti ką iškrės. Buvo atvejis, kai balkone mane užrakino. Ir sėdėjau ten apie pusantros valandos“, – smagią istoriją papasakojo Merūnas.

„Jie labai bendraujantys, labai žingeidūs, drąsūs, visada pirmi ranką paduos, namuose svečiams aprodys kur kas yra. Stengiamės socializuotis, visur juos vežamės, į visus koncertus, kad matytų publiką, žmones“, – šiltai apie vaikus kalbėjo atlikėjas.

Kaip gerai Merūnas pažįsta savo berniukus, žiūrovai galės įsitikinti klausimų-atsakymų rubrikoje. Tačiau tuo, laidos svečio išbandymas nesibaigs – jo lauks dar viena keista, netikėta ir gal net kiek šiurpi užduotis.NAUJAUSI KOMENTARAI

Pfff

Pfff portretas
nesiskuskit, yra zmoniu kurie daug blogiau gyvena

Merunai

Merunai portretas
Buk laimingas turedamas tokius grazius sunelius. Dar dukryte pirkite.

janina

janina portretas
A r Merūnas dar dainuoja? Labai jau daug jo televizijoje ir nuolatinė žmonos reklama, kaip ji sunkiai dirba, kad vaikų auklėjimui atrodo nėra laiko, tai gal jau Merūnas tapo aukle
VISI KOMENTARAI 5
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių