M. Jampolskis apie santykius su I. Puzaraite: mes daugiau nei draugai

 • Teksto dydis:

„Mes daugiau nei draugai. Mes jau nebekreipiame dėmesio vienas į kitą, kai persirenginėjame. Tai nežinau, kaip tai pavadint. Net Čepononis nustojo kreipt dėmesį“, – šmaiktauja atlikėjos Irūnos Puzaraitės-Čepononienės scenos partneris, atlikėjas bei aktorius Marius Jampolskis.

Duetas  šį vakarą, 19.30 val., svečiuosis TV3 laidos „Gero vakaro šou“ studijoje.

Jie atvirai ir šmaikščiai kalbės apie tarpusavio santykius, honorarus, prodiuserę, dainų autorę ir pedagogę – Laimą Lapkauskaitę, jos auklėjimo metodus bei dovanas.

Laidoje netrūko pokštų apie tai, kad galbūt Irūną ir Marių sieja šis tas daugiau, nei tik darbas scenoje. Laidos vedėjų Mindaugo Stasiulio ir Justino Jankevičiaus apie tai klausiamas, M. Jampolskis nesutriko ir drąsiai rėžė.

„Mes daugiau nei draugai. Mes jau nebekreipiame dėmesio vienas į kitą, kai persirenginėjame. Tai nežinau kaip tai pavadint. Net Čepononis nustojo kreipt dėmesį“, – šmaiktavo Irūnos scenos partneris.

Tuo tarpu Irūna pateikė kitokią to paties klausimo atsakymo versiją: „Mūsų santykiai tikrai nėra patys geriausi. Mes ir dabar vaidinam“, – juokavo Irūna.

„Ar Laima yra gera dovanotoja?“, – klausė J. Jankevičius laidos svečių.

Mes daugiau nei draugai. Mes jau nebekreipiame dėmesio vienas į kitą, kai persirenginėjame.

„Puiki. Dažniausiai dovanoja skutimosi reikmenis, plaukų reikmenis, kostiumo šukas – viskas, kas susiję su tuo, kad būtų naudinga ir ko aš pats niekada neturiu“, – vardino M. Jampolskis.

„Ne tik padovanoja, bet dar ir apskuta, nes Marius pats susipjausto. Tai viską daro Laimutė“, – patikslino I. Puzaraitė.

M. Stasiulis su Mariumi ir Irūna kalbėjo ir apie garsios pedagogės L. Lapkauskaitės auklėjimo metodus.

„Ar Laima taiko fizines bausmes?“, – klausė Mindaugas.

„Neslėpsiu – taiko. Pavyzdžiui, neleidžia sėdėti su kostiumu, kad keliai neišsimuštų. Kitas pavyzdys: turėjau tokius batus su svarovskiais, blizgantys – Laima nupirko iš Turkijos. Labai gerai – nereikia kreipt dėmesio į mano benubėgantį talentą, visi kreipia dėmesį į batus. Bet jei nukrenta koks svarovskis – tai jau pusė mano honoraro. Tai aš juos keliais šliaužiodamas renku ir atgal klijuoju“, – pasakojo Marius.

„Kas pabūna Laimutės rankose, tie pasidaro visai normalūs. Kaip mes su Mariumi“, – pridūrė Irūna apie Laimos auklėjimą.

Prakalbus apie koncertinius turus, M. Stasiulis smalsavo – kur Irūna išleidžia honorarus, gal automobilį naują perka?

„Aš protingiau leidžiu pinigus, automobilių neperku. Perku būstą. Du turai ir yra butas Marijampolėje, 65 kvadratai, palėpinis, o ką – vis kitoks“, – sakė Irūna.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių