„Lietuvos balso“ mokytoja tapusi Monique: dalyviams turiu tik vieną patarimą

 • Teksto dydis:

Naujame LNK televizijos sezone startuos jau septintasis „Lietuvos balsas“. Žadama, kad muzikinis projektas džiugins naujienomis – žiūrovus stebins ne tik dar niekur negirdėti galingi dalyvių vokalai, bet ir naujos muzikos žvaigždės, užimsiančios mokytojų kėdes.

Projekto prodiuseriai kūrybos namai ELITAZ žada ne vieną naują muzikos pasaulio vardą mokytojų gretose, o šiandien tiesioginėje „Facebook“ vaizdo konferencijoje  paskelbė pirmą netikėtą žinią – viena iš projekto mokytojų taps atlikėja Monique.

„Lietuvos balse“ buriasi aktualiausi muzikos industrijos vardai. Esu tikras, kad Monique yra viena jų. Ji įkvepiantis ir labai ryškus pavyzdys daugeliui, siekiančių pripažinimo muzikos scenoje. Monique prisijungus prie mokytojų komandos, visi galime laukti žaismingos konkurencijos tarp mokytojų, neabejoju, kad savo išskirtine charizma ir žavesiu ši pop muzikos diva septintąjį „Balso“ sezoną pavers išskirtiniu“, – sprendimą pakviesti Monique tapti projekto mokytoja komentuoja vyriausiasis prodiuseris Gediminas Jaunius.

Pati Monique neslepia, jog būti pakviestai užimti projekto mokytojos kėdę jai didžiulis įvertinimas kaip atlikėjai, o ir dvejoti, ar priimti tokį prodiuserių pasiūlymą, nereikėjo – ji tvirtai jaučiasi dėl savo muzikinės patirties ir žino, kad projekto dalyviams galės duoti labai daug.

„Pasiūlymas buvo netikėtas. Vis dar sunku suvokti, jog būsiu tokio didžiulio projekto dalis. Mane labiausiai žavi projekto profesionalumas – gyvos muzikos įvertinimas – tai neįkainojama patirtis dalyviams ir viena geriausių priežasčių, kodėl jie turėtų rinktis „Lietuvos balsą“. O išskirtinis žaismingumas, kurį jis turi dėl mokytojų tarpusavio „chemijos", yra kodėl taip smagu žiūrėti šį projektą žiūrovui. Nekantrauju atsidurti pačiame jo sūkuryje, o dar labiau laukiu, kada žiūrovai visa tai pamatys“, – sako Monique.

Savo širdimi girdžiu tikruosius talentus ir ko jiems reikia, kad jie atsiskleistų.

Viena ryškiausių šalyje pop muzikos žvaigždžių patikina, jog pagrindinis jos tikslas projekte neabejotinai yra pergalė. Tačiau Monique planuose ne tik tai – atlikėja žada į projektą įnešti naujų spalvų, o konkurenciją tarp mokytojų paversti dar aršesne.

„Turiu stiprias ir tvirtas vertybes, kas susiję su muzika. Viena iš jų yra emocija ir žinutės ištransliavimas dainoje. Išmokti švariai dainuoti gali daug kas, papasakoti istoriją ir priversti žmones suklusti – vienetai. Dalyviai turi rinktis tą, ką nori, tik patarčiau apsvarstyti kiekvienam, jog esu nauja šiame žaidime, todėl motyvacijos turėsiu daugiausia. Ir, žinoma, turiu karingą ir empatišką sielą, kurios labai prireiks šitam mūšyje, o savo širdimi girdžiu tikruosius talentus ir ko jiems reikia, kad jie atsiskleistų. O dabar dalyviams turiu vieną patarimą – ateiti ir pasirinkti mane“, – sako Monique.

Norintys patekti į Monique komandą dalyviai vis dar turi paskutinį šansą užpildyti anketą www.lnk.lt ir dalyvauti „aklosiose perklausose“, kurios įvyks Vilniaus „Siemens“ arenoje liepos 2, 3 ir 4 dienomis.NAUJAUSI KOMENTARAI

Oho

Oho portretas
Vos pradeda dainuoti ir jau- mokytoja. Cirkas.

????

???? portretas
Eina sau tokia " mokytoja", va dėl to ir neįdomūs tie projektai.
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių