Lietuvoje koncertuosiantys Mantas ir Jolanta: jaudinamės, nes tai mums – pirmas kartas

Atlikėjai Mantas Vygantas ir Jolanta Naruševičiūtė gyvena kelionių nuotaikomis: netrukus pora kels sparnus į Lietuvą – čia jų laukia tikrų tikriausias pirmas kartas.

„Jaudinamės taip, tarsi eitume prie altoriaus“, – juokavo Mantas. „Išties, jaudulio nemažai – mums tai pirmas toks kartas, kai grįžtame į Lietuvą koncertuoti tautiečiams“, – mylimajam bei scenos partneriui antrino Jolanta.

Paradoksalu, tačiau Anglijoje pora girdima ir matoma daug dažniau nei Lietuvoje: čia jie jau seniai sukūrę savo gyvenimą, turi klausytojų ir gerbėjų ratą, kuriems savaitgaliais koncertuoja, tačiau Lietuvoje pora didesnei auditorijai dar nekoncertavo.

Kodėl Mantas ir Jolanta nusprendė pradžiuginti lietuvaičius tėvynėje? 

Organizatorių nuotr. 

Mums tai pirmas toks kartas, kai grįžtame į Lietuvą koncertuoti tautiečiams.

„Kadangi mėgstame bendrauti su gerbėjais virtualioje erdvėje, vis dažniau sulaukdavome klausimų, kada pasirodysime Lietuvoje. Taip vieną sekmadienį padarėme apklausą, kuriuose miestuose mus norėtų matyti labiausiai. Tarp dažniausiai minėtų buvo Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Utena, tad šiam, pirmam kartui, išsirinkome Aukštaitijos sostinę, Ignaliną, bei Kalvariją ir atvykstame iškart po Šv. Velykų“, – šypsojosi Mantas.

Užsienyje ir socialiniuose tinkluose be galo populiarūs atlikėjai, kuriuos skiria 22 metų skirtumas (Jolanta vyresnė – red. pastaba), atvirauja:  judviejų ryšys aplinkinius domina tiek pat, kiek ir jų atliekamos dainos: „Patys suprantame, kad smalsumas nugali ir daugelis nori pamatyti mus realybėje. Kaip čia vyresnė moteris suviliojo tokį jauniklį? Kaip jie kartu atrodo? Nors daugelis skeptiškai vertino mudviejų ryšį ir prognozavo skyrybas, akivaizdu, kad jos neįvyko: jau skaičiuojame aštuntus draugystės metus ir jokių užuominų apie skirtingus kelius net nėra“, – sakė Jolanta.

Organizatorių nuotr. 

Moteris pasakojo, kad jie – kaip ir visi žmonės: „Atviri, paprasti, su savo džiaugsmais ir rūpesčiais. Aš labai šeimyniška, mano karalystė – virtuvė. Ir į parduotuvę taip pat einu aš, nes Manto negalima ten leisti (juokiasi). Jis perka viską iš eilės, nežiūrėdamas į kainas. O aš, kaip daugelis moterų, kurioms rūpi šeimos biudžetas, kalbant apie kasdienius dalykus, domiuosi ir žinau, kur yra pigiau: pradedant nuo buities daiktų , baigiant mūsų trimis katėmis. Generaliniu namų tvarkymu užsiimame pagal poreikį, nes tikrai esame labai užimti. Manto pareiga – kilimų siurbimas. Jis tą atlieka tobulai! Stengiamės viską daryti kartu: tik aš nekišu nosies ir nagų prie muzikos aparatūros: ten man per daug mygtukų ir laidų (juokiasi). O kad neatrodytų taip viskas saldu ir tobula, galiu paatvirauti, kad namų dūmų ir pas mus būna, bet be ugnies: pagaruojam, prasivėdinam ir vėl šypsomės“, – pasakojo Jolanta. Kelionėmis ir staigmenomis mėgstantis palepinti mylimąją Mantas tikino, kad po šio vizito į Lietuvą jiedu nustebins ir savo gerbėjus: „Daug nepasakosiu, bet laukia naujos dainos premjera, kuriai labai atsakingai ruošiamės jau keletą mėnesių“.

Organizatorių nuotr. 

Iki tol Mantas ir Jolanta labai laukia susitikimo su gerbėjais koncertuose: Panevėžio Bendruomenių rūmuose balandžio 13 d., o  balandžio 14 d. – Ignalinos rajono kultūros centre. NAUJAUSI KOMENTARAI

palinkėkim

palinkėkim portretas
SĖKMĖS jiems ...laimingi, moka džiaugtis gyvenimu )

Anonimas

Anonimas portretas
Jeigu jiems gerai,mums tai kas,nemesgyvename jų gyvenimus,bet tų vestuvių dainorėlių pas mus ir taip dauguma

Jonė

Jonė portretas
Berneliui su galva negerai, kad susidėjo su MAMA, nors būtų graži, o proto nedaug jei su vaiku susidėjo.
VISI KOMENTARAI 4
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių