Lietuvė apie nežabotą vyrų dėmesį Dubajuje: turiu verslo planą 40-metėms

 • Teksto dydis:

Darbas pas Arūną Valinską, sutiktas mylimas vokietis vyras ir šeimos kūrimas nepažįstamoje Vokietijoje, netikėtas atsidūrimas Dubajuje ir dar kartą apverstas gyvenimas aukštyn kojomis, prabangi, viskuo aprūpinta kasdienybė, tuomet skyrybos ir vėl žengimas į nežinią. Tai nuotrupos iš Beatos gyvenimo.

Šį antradienio vakarą, 20 val., LNK laidoje „Bus visko“ –  interviu su savo laimės ieškoti nepabijojusia ir visko atsisakyti išdrįsusia lietuve.

Pirmiausia Beata pasakoja apie tai, ką Dubajuje reiškia būti vieniša mama ir kiek kainuoja skyrybos. „Palikau namą, tarnaitę, gražų sodą, gėles, žinojimą, kad yra santaupų, sveikatos draudimas. Palikau gerovę ir stabilumą. Toks jausmas, kad šokau nuo bedugnės ir nežinojau, ar bus pagaunantis tinklas ar ne“, – atsidūsta Beata.  

Į Dubajų ji atvyko gyventi ne tik su vyru, bet ir dviem mažais vaikais, todėl pirmiausia turėjo rūpintis ne savo karjera, o vaikų laime, padėti jiems adaptuotis prie naujos vietos ir gyvenimo būdo, kuris čia visiškai kitoks. Priėmusi sprendimą palikti patogų gyvenimą moteris neturėjo stipraus finansinio užnugario. Dubajuje palikusi savo prabangius namus, moteris persikraustė gyventi į trijų kambarių butą, tik jau nebe prestižiniame rajone ir, nors jos pasirinktas sprendimas ir savo pačios gyvenimo supaprastinimas nekėlė jokio streso, į šią situaciją labiausiai sureagavo jos mažylis sūnus.

Lietuvoje buvau prisiklausiusi ir prisiskaičiusi, kad jeigu tau yra 40 metų, tavęs nėra, užsidarai į spintą ir sėdi. Bet tik ne čia.

„Atsimenu, kai išsiskyriau ir persikėliau į daug mažesnį butą, kadangi mano dukra buvo vyresnė, ir turėjo prisiminimų iš Vokietijos, kurioje gyvenome trijų kambarių bute, jos tai netrikdė. Tačiau mano sūnus prisimena tik vilą, pagalbininkę, gėles ir sodininką – taip atrodė jo vaikystė. Ir jis žiūri į mane ir sako – mama, ar mes dabar esame neturtingi? Jam skirtumas buvo didžiulis. Pamenu, važiuojame liftu su kaimynais, kaimynai išlipa, mano sūnus sako: mama, tu manai, kad tie žmonės žiūri į mus ir galvoja, kad mūsų tiek daug viename bute gyvena? Mes su dukra pradėjome juoktis. Sakom, jie galvoja, kiek mūsų mažai, sūneli, nes mes gyvename name, kur žmonės po 7, 8 gyvena viename bute“, – pasakojo moteris.

Prabėgus penkeriems metams po skyrybų, moteris išdrįso nueiti ir į pasimatymą. Tiesa, meilės tema tokiame krašte kaip Dubajus, kur itin daug kitataučių, taip pat verta dėmesio. Mat čia galioja kitokios taisyklės.

„Statistiškai trys ketvirtadaliai žmonių yra vyrai, nedaug populiacijos sudaro moterys. Lietuvoje buvau prisiklausiusi ir prisiskaičiusi, kad jeigu tau yra 40 metų, tavęs nėra, užsidarai į spintą ir sėdi. Bet tik ne čia. Didžioji dauguma vyrų yra vieni, todėl ta scena yra labai judri. Moteriai labai paprasta gauti dėmesio čia. Aš kartais sakau, kad galiu duoti biznio idėją: reikia surinkti grupę moterų, kurioms per 40 metų, atvežti čia ir paleisti, tegul vaikšto, tiesiog vaikšto. Nereikia nieko daryti. Kadangi tas dėmesys tvyro ore, per dvi savaites moterys prisikvėpuoja, atsigauna ir važiuoja atgal“, – sakė Beata.NAUJAUSI KOMENTARAI

Taigi

Taigi portretas
Kokios laidos,tokios ir bobos.

Info

Info portretas
Aš nesupratau vieno. Ta moteris reklamuoja keks-turizmą, o masinės informacijos priemonės jai aktyviai padeda, taip?

Info

Info portretas
Galiu patvirtinti, Dubajuje ir 40-metės prostitutės turi darbo.
VISI KOMENTARAI 13
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių