L. Somovas: „Eurovizijos“ nugalėtojas M. Zelmerlowas yra „apšildęs“ mano grupę

 • Teksto dydis:

„O, esu sutikęs Mansą Zelmerlową“, – kukliai sako muzikos prodiuseris Leonas Somovas. Ir tas susitikimas buvo ne bet koks. Švedijos atlikėjas, savo šaliai atnešęs pergalę populiariame „Eurovizijos“ konkurse... „apšildė“ Leono ir jo grupės pasirodymą.

„Švedijoje aš turiu grupę „Highly Sedated“, prieš keletą metų mes koncertavome Lietuvoje, Jūros šventėje, o prieš mus koncerte pasirodė Mansas Zelmerlowas. Prieš metus jis buvo laimėjęs „Euroviziją“, o štai Lietuvoje koncertavo prieš mus. Pasirodė toks paprastas vyrukas“, – pasakoja muzikos prodiuseris.

O savo grupę Švedijoje Leonas turi jau daugiau nei penkerius metus. Šokių muziką kurianti kompanija jau turi ne vieną hitą, kuris užkariavo daugelio pasaulio šalių elektroninės muzikos mylėtojų širdis.

M.  Zelmerlowo pavardė „Muzikinės kaukės“ filmavimuose skambėjo ne be reikalo. Šį šeštadienį muzikinio įkūnijimų šou tema bus „Eurovizija“. Laidoje skambės dešimt ryškiausių Lietuvos ir Europos šalių dainų. O aktoriui Rokui Petrauskui burtai lėmė įkūnyti būtent M. Zelmerlową.

„Iš pradžių apsidžiaugiau ir pagalvojau, kad bus lengva, viskas pavyks. Paskui jau nebesidžiaugiau, nes pabandžiau ir supratau, kad jis dainuoja labai aukštai“ – pasakoja Rokas.

Aktorius kiekvieną personažą labai atidžiai išnagrinėja, domisi jo biografija, kitais darbais, peržiūri daug vaizdo medžiagos. „Gražuoliuką įkūnyti yra labai sunku, aš savęs tokiu nelaikau. Manau, kad jei kas nors kitas, o ne Mansas būtų atlikęs tą dainą, nebūtų laimėjęs „Eurovizijos“ dainų konkurso. Mansas yra įvairiapusiška asmenybė, mane labai sužavėjo, kaip kitais metais jis vedė „Eurovizijos“ dainų konkursą, koks jo humoro jausmas, iškalba, žavesys, išprusimas“ – pasakoja R. Petrauskas.

Kruopštus aktoriaus darbas ruošiantis nelieka nepastebėtas ir komisijos narių. M. Zelmerlowo įkūnijimą Rokas ruošė stebėdamas kelis vaizdo įrašus. Kadangi Manso pasirodymo pagrindinė ašis buvo vaizdo projekcijos, teko gerai pasukti galvą, kaip efektingai perteikti dainos žinutę ir kokias priemones įmanoma panaudoti. Todėl buvo sujungti keli jo pasirodymai. Vaizdas scenoje nustebino komisijos narius.

„Gerai Rokas varo. Man jo Zelmerlowo įkūnijimas buvo gražus, bet, mano nuomone, Rokas buvo natūralesnis nei pats Mansas, Rokui tikrai pavyko atskleisti dainą – nugalėtoją. Bet faina buvo vėl pamatyti Mansą Zelmerlową, štai kokie stebuklai vyksta „Muzikinėje kaukėje“, – sako komisijos narys L. Somovas.

„Aš supratau, kad galiu daugiau, negu galvojau. Atradau naujas balso spalvas. Niekada negalvojau, kad galiu dainuoti taip aukštai. Nekeičiau dainos tonacijos ir bandžiau padainuoti taip, kaip Mansas, atrodo, pavyko“, – džiaugiasi Rokas.

Šį šeštadienį, 19.30 val., „Muzikinėje kaukėje“ per BTV laukia dešimt įspūdingų „Eurovizijos“ pasirodymų. NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių