L. Somovas apie naują scenos partnerę: džiaugiuosi, kad radome vienas kitą

 • Teksto dydis:

Prieš keletą mėnesių du žinomi muzikos pasaulio veidai – prodiuseris Leonas Somovas ir atlikėja Dileta Meškaitė-Kisielienė – pristatė pirmąjį bendrą kūrinį „Find You“. Iki šiol prisimindamas šios dainos vaizdo klipo filmavimo procesą, duetas neslepia emocijų ir patirtų iššūkių – pasirodo, jog filmavimo dieną siautė žvarbus škvalas.

Šį šeštadienį, 8.30 val. TV3 televizijos žiūrovus žadins kulinarinių pokalbių laida „Virtuvės istorijos“. Į dvikovą dėl geresnio šefo vardo stos du muzikos profesionalai – tai prodiuseris L. Somovas bei atlikėja Dileta Meškaitė-Kisielienė. Jų laukia išties nelengva užduotis, mat savo kulinariniais sugebėjimais ir šedevrais turės įtikti „Saulės kliošo“ būgnininkui, bendram bičiuliui Laurynui Šarkinui.

Burtai nulems, jog Dileta gamins saldų tiramisu tortą, o Leonui atiteks gurmaniškų azijietiškų bao bandelių su brandinta jautiena receptas. 

„Gėda net sakyt, tačiau esu kavos maniakė. Turiu žemą spaudimą, todėl dažnai jaučiuosi mieguista, nors tuo pačiu esu ir hiperaktyvi. Kartais net galvoju, kas būtų, jeigu spaudimas būtų normalus – ko gero niekas su manimi nesusitvarkytų“, – laidoje juoksis Dileta.

O juoko ir smagių istorijų šeštadienio rytą tikrai netruks. Prieš keletą mėnesių pirmąjį bendrą kūrinį išleidę Leonas ir Dileta iki šiandien puikiai prisimena klipo filmavime patirtas emocijas. Nors vaizdo įraše sukurta vasara ir šiluma spinduliuojanti istorija, pasirodo, filmavimo dieną aikštelėje vyravo visai kitoks oras.

„Tą dieną buvo toks didelis škvalas, jog aš įbėgdavau į dvaro, kuriame filmavome, vidų, greitai susisukdavau į pledą, išgerdavau karštos arbatos ir po trijų minučių vėl bėgdavau į balkoną filmuotis, vaidindama kokia aplink vasara ir kaip man šilta bei smagu“, – istorija dalinsis Dileta.

Šis visai neseniai užgimęs duetas džiaugiasi atradęs bendrą muzikos kalbą ir žada gerbėjų nenuvilti bei teigia esąs paruošęs ne vieną muzikinę naujieną.

„Mes radome vienas kitą ir iš to gimsta labai gražūs dalykai. Kaip tik neseniai įrašėme kalėdinę dainą, kurią pristatysime jau visai netrukus“, – intriguos Leonas.

Tačiau be skambančių melodijų, laidoje netrūks ir kulinarinių patarimų. Pasirodo, Leonas gabus ne tik muzikoje, bet ir virtuvėje – maisto gamyba yra vienas iš jo hobių.

„Man kūryboje ir maisto gaminime patinka pats procesas, o ypač tas metas, kuomet po maisto ruošimo galima kartu su draugais, šeima susėsti visiems kartu prie bendro stalo, pabendrauti ir pasimėgauti gardžiu maistu“, – pasakos Leonas.

Tačiau šį šeštadienį laidoje prie kulinariniais šedevrais nukrauto stalo kartu susės ne tik laidos herojai, bet ir jų dvikovos teisėjas – grupės „Saulės kliošas“ būgnininkas, šefais tapusių muzikantų bičiulis L. Šarkinas. Anot jo, šio kolektyvo sėkmė slypi ramiai ir patyliukais kuriamoje muzikoje, kuri gyvena, suranda savo klausytoją ir suteikia jiems džiaugsmą.

„Kalbant apie grupės hitus, tai didžiausias jų yra pati vokalistė Justė Starinskaitė, o jau ką ji dainuoja yra nebesvarbu. Tačiau galiu atskleisti vieną smagų faktą, kad šiuo metu populiarioje mūsų dainoje „Paskambink man“ minimas telefono numeris yra tikras. Tai vienos iš grupės gerbėjų, kuri pati leido jį panaudoti ir aš tikiuosi, kad jai viskas yra gerai iki dabar ir kad niekas jos neužatakavo skambučiais“, – juoksis Laurynas.

Kokių kūrybinių naujienų yra paruošusios Lietuvos muzikos padangių žvaigždės, kokių smagių istorijų nutinka už scenos, bei kuris – Dileta ar Leonas – geresnis kulinaras – sužinosime jau šį šeštadienį, 8:30 val. per TV3 televiziją!NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
naujoviškai būtu; dilė meškė - kisė
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių