Kodėl kulinaro diplomą turinčiam Radži globėja leidžia plauti tik indus?

 • Teksto dydis:

Visada energingas, ryškus ir itin atviras – toks dažniausiai TV ekranuose yra matomas estrados princas, charizmatiškasis Radži.

Toks jis buvo ir šeštadienį, 10 val., rodomos TV3 kulinarinės laidos „Virtuvės istorijos“ filmavimo aikštelėje, kur laidos vedėjai Ilonai Juciūtei papasakojo pačias įdomiausias savos virtuvės bei namų istorijas. Radži ne tik atskleis turintis kulinaro diplomą ir kokie patiekalai yra jo mėgstamiausi, bet ir kas jam rytais gamina kavą.

Studijoje pokalbis su atlikėju prasidės prie kavos puodelio. Laidos vedėjos paklaustas, ar šeštadienio rytą kas nors jam gamina kavą, pašnekovas, neprarasdamas jam būdingo šmaikštumo, nedvejodamas atsakys: „Taip. Gamina Radži“.

Tokia pat atvira bei nuotaikinga dvasia vyks visas ryto pokalbis. Prisiminęs nelengvą karantino laiką, kurį Radži teko išgyventi Panevėžyje pas globėją Vidą, kurią vyras vadina mama, pašnekovas atskleis neseniai pasibaigusio realybės šou „Didysis šou burbulas“ nugalėtojo sėkmės receptą.

„Nugalėjęs jaučiuosi puikiai. Atskiros kažkokios strategijos nebuvo, bet aš tikėjau, kad galiu nugalėti. Tikėjimas duoda rezultatą. Ką man tai reiškia? Šiame šou pasitikrinau, ar pats sau ir mane supantiems žmonėms esu įdomus. Žmonės greitai atskiria, koks esi realybėje, ir koks scenoje. Gyvenime niekam neįdomūs vaidinantys žmonės. Turi būti savimi. Gal tai netinka daugumai, bet aš toks esu. Galima sakyti, kad sėkmės paslaptis yra atvirumas ir nuoširdumas“, – pasakos Radži.

Laidos vedėjos paklaustas, ar pergalė realybės šou pridėjo žinomumo ir kaip jis apsisaugo nuo gerbėjų, nešančių ne tik gėles, bet ir lašinius ar kiaušinius, Radži atvirai prisipažins: „Aš apie tai nė negalvoju. Žinoma, gal jaunesnioji karta apie mane sužinojo daugiau, bet kažkas labai nepasikeitė. O su gerbėjais visuomet nustatau ribą. Visus priimu tokius, kokie jie yra“.

Žinomas atlikėjas pripažins, kad jam, kaip ir daugeliui žinomų žmonių, yra tekę persirgti ir vadinamąja žvaigždžių liga. Tiesa, pastaroji neužsitęsė, mat jaunas atlikėjas kaip mat į vietą buvo pastatytas... savo globėjos Vidos.

„Kai man buvo 18 metų, persirgau taip vadinama „žvaigždžių“ liga, bet labai trumpai. Mane į vietą pastatė mama Vida. Kai tik atvažiuodavau į Panevėžį, ji mane iš karto „nuleisdavo“ ant žemės. Sakydavo: „Atvažiavo čia matai kažkokia žvaigždė. Uždarai tik duris ir sėdi ant fotelio“, – griežtą auklėjimą prisimins Radži.

Pokalbiui pakrypus apie mamą Vidą ir jos fantastiškai gaminamus patiekalus, laidos vedėja primins ir Radži turimą kulinaro profesiją bei pasidomės, kokiais patiekalais pašnekovas lepina savo mamą, norėdamas jai leisti atsipūsti nuo rutinos ir pailsėti nuo valgio ruošos.

„Aš turiu kulinaro diplomą, bet geriau jau mamą kažkur nusivesiu pavaišinti, negu pats gaminsiu. Virtuvė namuose – mamos Vidos zona. Ji nemėgsta, kai aš pradedu virtuvėje šeimininkauti, pyksta, kad galiu ne taip kažką padaryti, pritaškyti. Mano darbas – tik kavą išvirti, indus suplauti, viską sutvarkyti“, – pasakos Radži.

Paklaustas, ką gaminant jį patį galima labiausiai nustebinti, Radži negalvodamas atsakys: „Valgau viską, tik ne pienišką sriubą. Jau dabar, vien pagalvojus apie tą plėvelę ant pieniškos sriubos, iš karto darosi negera...“


Šiame straipsnyje: Radživirtuvėkulinaras

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių