K. Smoriginas jaunesnysis: negaliu vienu metu mylėti dviejų moterų

 • Teksto dydis:

Sugrįžimai namo visada būna sunkūs – reikia priprasti prie šeimos ir vaikų, o vaikams lygiai taip pat reikia priprasti prie manęs. Kartais jie žiūri ir aš matau, kad jie nustebę, kodėl šitas žmogus jiems kažką leidžia arba neleidžia, aiškina, ką daryti, reguliuoja gyvenimą.

Taip LRT gyvenimo būdo laidai „Gyvenimas“ kalbėjo baritonas Kostas Smoriginas jaunesnysis.

Vienas garsiausių ir talentingiausių Lietuvos operos solistų itin vertinamas melomanų ir klasikinės muzikos profesionalų – jo balsas skamba garsiausių Europos teatrų pastatymuose, o darbų grafikas jau dabar užpildytas iki 2019-ųjų. Tačiau kaina, kurią tenka mokėti  už sėkmę– labai didelė. Vilniuje esančiuose namuose, kur K.Smorigino jaunesniojo laukia mylinti žmona Dainora ir trys pabiručiai vaikai, solistas būna vos keletą mėnesių per metus. Ir šįkart kelioms savaitėms grįžęs į Lietuvą Kostas negali mylimiausiems žmonėms skirti tiek laiko, kiek norėtų, nes repetuoja vieną pagrindinių – Skarpijos – partijų netrukus Lietuvą sudrebinsiančiame „Toskos“ pastatyme. Iki premjeros liko vos savaitė, tad repeticijos vyksta nuo ryto iki vakaro. Vieną tokių vakarų Smoriginų šeima vis dėlto rado laiko pasikalbėti su laidos „Gyvenimas“ kūrėjais.

„Mudviem abiem su Kostu didžiausia vertybė yra šeima. Esame išgyvenę ir ilgus išsiskyrimus, kai jis dainuodavo tolimiausiose šalyse, ir keliaudavome kartu su mažais vaikais. Visokių išbandymų esame patyrę, tačiau tikėjimas mūsų santykiais niekada nesušlubavo“, – atvirai pasakojo Dainora Smoriginienė. Vis dėlto, moteris puikiai supranta, kad jos vyrą nuolat supa gražios moterys ir gerbėjos, medžiojančios sėkmės lydimus vyrus.

„Neįsivaizduoju, kaip galima dėl trumpalaikio nuotykio sugriauti tai, ką dešimt metų kartu kūrėme. Be to, negaliu vienu metu mylėti dviejų moterų. Aš taip tiesiog nemoku – toks jau esu“, – prisipažino garsių teatro bei kino aktorių Dalios Brenciūtės ir Kosto Smorigino sūnus.

Kaip ilgus išsiskyrimus išgyvenančiai šeimai pavyksta kovoti su pagundomis, išsaugoti meilę ir auginti tris laimingus vaikus jaukiai sėdėdami savo namų svetainėje Kostas su Dainora papasakos laidoje „Gyvenimas“.

Kitas laidos herojus – vilnietis Justas Džiugelis. Nuo mažens raumenų atrofija sergantis ir tik plaštakas pajudinti galintis vyras dėl ligos visą` vaikystę praleido įkalintas namuose. Sužinojęs, kad net mokytojai nebegalės ateiti jo mokyti paauglys galvojo apie savižudybę, bet suprato, kad pats gali pakeisti savo likimą.

Ne kartą veikęs mirtį ir nepabūgęs iššūkių dabar Justas džiaugiasi tarptautiniu verslu, su mylima moterimi svajoja apie šeimą ir padeda žmonėms atrasti gyvenimo grožį bei prasmę.

 Laida „Gyvenimas“ – šį vakarą 19:30 val. per LRT televiziją.

 NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių